Skoči na vsebino

Smo motoristi res izmečki družbe?????


Bejba22

Priporočene objave

Pr prehitevanju mej zmeri tok placa, da bo res varno, ne pa tkole po njegovm pasu. Pakojebeneprekinjenočrto

Se strinjam s tabo. To je v bistvu še bolj nevarno, kot prehitevanje čez polno črto. Tega se pravzaprav najbolj bojim na motorju, ko me "rakete" prehitevajo na mojem pasu 2 cm od mene. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na to temo oz. vprašanje je da. Razlog: Lovijo nas z helikopterji, kot tavelke kriminalce v Ameriki. Sam še 24kur helikopter manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevtzer & PERVY!

Vse vem, priznavam in prevzemam odgovornost, toda;

Ta jeba je pogledala v ogledalo, se umaknila, češ prehiti me in nato "napadla"! V tem je štos! Bilo pa je prostora še za avion! Cela leva (prazna) polovica, ki pa je pri polni črti, načeloma ne uporabljam, ker se vedno zavedam, da je moja polovica ceste, desna polovica! (Razen, če grem v Anglijo npr... )

Jaz vsakič, ko se mi kd o'umakne' ,preklinjam, ker m igre to na živce ... naj vozi po svoje ,jaz bom pa po svoje ... ker nikol ne veš, al se je umaknil zavestno, al je pač malo ga potegnilo v desno, al ma pač neko tako 'divine inspiration' ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vsakič, ko se mi kd o'umakne' ,preklinjam, ker m igre to na živce ... naj vozi po svoje ,jaz bom pa po svoje ... ker nikol ne veš, al se je umaknil zavestno, al je pač malo ga potegnilo v desno, al ma pač neko tako 'divine inspiration' ...

In še posebej je užitek vozit za takim, ki vsake tolko še malo na bankino zavozi in ti zmeče pesek in kamenčke direkt v vizir :(

Ravno včeraj bil za takim asom. Sem raje počakal malo dlje odztadaj, da se je umiril in potem zelooo na široko in odločno mimo njega potegnil, da se ne bi spomnil še kakšne bedarije narediti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo bili že pri prehitevanju nekaj postov nazaj: Prehiteva se vedno na "polno". Čim manj časa si na nasprotnem voznem pasu, manj je možnosti, da ti pride kdo nasproti, ali pa da začne prehitevano vozilo lest v tebe ker je čičo cel trd za volanom. Tega se je treba držat pa bo. Z avtom (pa čeprav ima dovolj HP) pa skoraj vedno prehitevam z zaletom, če se le da in če poznam cesto, da sem ja čimprej mimo.

Kar se tiče polne črte ... polna črta se navadno šele tako pozno za ovinkom konča, da sm js navadno že nazaj na svojem pasu, preden se sploh začne črtkana.

Pa da nebom off-topic: Ali smo motoristi izmečki družbe? Sej se niti ne strinjamo o tem kdo je motorist in kdo ne, tako da nevem koga mislite :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vsakič, ko se mi kd o'umakne' ,preklinjam, ker m igre to na živce ... naj vozi po svoje ,jaz bom pa po svoje ... ker nikol ne veš, al se je umaknil zavestno, al je pač malo ga potegnilo v desno, al ma pač neko tako 'divine inspiration' ...

Tud men gre to na kurac... Nej vozi po svoje, jst ga bom že prehitu ko ga bom al pa tud če ga ne... Ma ni variante da zaupam anmu ki se mi umakne... Rajš

počakam na primeren trenutek pa grem mimo... Na žalost nikol ne veš kakšen norc je pred tabo... Je pa ratalo žalostno tole, kolone folk je živčen pa nam je fouš

ko gremo tako lepo mimo :)

Aja še to bi vprašal ko je že prilika...

Kaj je dražje ko te ustavi stric?

a) Vozim mimo kolone po odstavnem pasu

B) Prehitevam kolono po levi čez polno črto (počasi seveda sam tok da gre mimo)

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo motoristi res izmečki družbe?

Zadevo bom na osnovi tegale naslova, začel nekoliko drugače;

Kaj bi naredili vi (ali policija,) če bi naleteli na bedaka, kot sem včeraj jaz?

Čez polno črto, načeloma nikoli ne prehitevam. Včeraj pa je bilo takole:

Pred mano je bil svetel avto (me je pa tako razpizdil, da sem pozabil kakšen), LJ-HV-676.

Cesta je dovolj široka. Peljal je skrajno desno, tako da je bilo za več kot motor in pol prostora. Videl sem, da je pogledal v ogledalo in se po tem držal skrajno desno, kot da mi želi dati še več prostora, da se speljem mimo. Ko sem to opazil in da so pogoji dobri, sem se odločil prehiteti, a ne čez neprekinjeno črto, temveč na levi strani desne polovice.

Ko sem prišel vštric, pa je budala blesava zavil levo, tako da me je skoraj treščil v bok. Za las sem se mu izognil, popizdil in se že odločil, da barabo počakam... ko sem se hvala bobu "ohladil" in ga poslal v... ne me vprašat' kam?!

Najbolj podlo od njega, pa se mi je zdelo zato, ker je imel v avtu še otroka.

Ne vem, ali bomo morali začeti res nositi "ketno" s sabo?!

Najbolj zaskrbljujoče pa je to, da je to pri meni letos že drugi tak primer, le da je bil prvi nekoliko milejši in pri prekinjeni črti sredi veste.

No, pa sem se izkašljal...

še dobro da ni imel kakšnega baseball kija s sabo.

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!