Skoči na vsebino

Smo motoristi res izmečki družbe?????


Bejba22

Priporočene objave

...PO mojem je pa dokumentarec popolnoma OK! Zajeta niso edino daljša, turistična potovanja ampak, žal tudi sam opažam da klubska motoscena deluje največ v obliki križemkražem obiskovanja motozborov, z vsem pokazanim, športni zanesenjaki pa z divjanjem po cestah, no, nekajkrat letno tudi na Grobniku... Zame je film popolnoma objektiven iz stališča VEČINE! Razpizdjeni ste (smo) le tisti, ki nam moped pomeni bolj prevozno sredstvo za odkrivanje novih dežel, naravnih lepot itd... in nas šport, radiranje gum, sproščanje adrenalina NE ZANIMA... iN ČE SMO dobro gledali dokumentarec je PATER NIKO tudi o tej - umirjenejši plati motociklizma govoril, tako da zajeto je bilo V BISTVU VSE! Roko na srce TAKI SMO! :trance_33_sleep:

BRAVO RTVS! :OK: DOBER FILM! :worship:

Farek se strinjam z napisanim :worship:

ferek & Pips! :worship:

Vzemita svinčnik in še mene podpišita tle zraven!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki tolk hvalite ta beden dokumentarec a ste mogoče glavne vloge not igral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki tolk hvalite ta beden dokumentarec a ste mogoče glavne vloge not igral

Jaz bi prej rekel, da jih tisti, ki dokumentarec pljuvajo, niso... Tipična slovenska zavist... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se sprijaznu.. tak sem ... kaj čm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil dokumentarec kar v redu, je pa res da bi blo zdej treba nardit še drugi del dokumentarca ki bi pokazal še ostale plati. Mogoče bi bil pravi naslov druzga dela "Okus po užitku"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oglašajo redno maziljeni... :closedeyes:

v grmu je zrastla palica in sedaj nas tepe po glavi ! :grim

vatikana do pred kratkim ni bilo v moto sceni ! danes so glavni ! tudi v nacionalkinih dokumentarcih in tudi zato ker imajo največjo glavo ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri ni požegnan, ni pravi motorist...... :naughty:

Citiram župnika na blagoslovu lani v Šoštanju: ''Lahko žegnam z gasilsko cisterno, ampak če v glavi ne bo poštimano, bo žegen zaman...''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram župnika na blagoslovu lani v Šoštanju: ''Lahko drkaš z desetimi rokami, ampak če glaviča in tiča nisi nikoli notri imel, bo vso drkanje zaman, en sam približek, iluzija, Coperfild ...''

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jaz sem hotel povedat?? Kaj že?? :naughty:

Da ti in fajmušter, ne verjameta v boga... :O:kva2: :kva2: :kva2::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jaz sem hotel povedat?? Kaj že?? :naughty:

Da ti je škoda vode za tuširanje, zato hodiš na žegnanja... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vatikana do pred kratkim ni bilo v moto sceni ! danes so glavni !

Ma kurc, niso še čist glavni, ampak jim ne fali dost. Dnara majo zadost, tak da za drugo sezono pričakujem nove ekipe, tako v moto gp-ju, kot tudi na MK, MC sceni...

Mater bojo trgali!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri ni požegnan, ni pravi motorist...... :naughty:

A velja če te sam vrhovni šef požega - zalije :whistle: :evilgrin: :naughty: . Me je ornk opral v Kopru v petek.

js sm se sprijaznu.. tak sem ... kaj čm :whistle:

In jaz se stabo družm :evilgrin: :naughty: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A velja če te sam vrhovni šef požega - zalije :whistle: :evilgrin: :naughty: . Me je ornk opral v Kopru v petek.

edino pravo "zegnanje". (mam za naslednjih par desetletij dost). :krneki:

In jaz se stabo družm :evilgrin: :naughty: :alien1:

kdo te pa sili. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo motoristi res izmečki družbe?

Zadevo bom na osnovi tegale naslova, začel nekoliko drugače;

Kaj bi naredili vi (ali policija,) če bi naleteli na bedaka, kot sem včeraj jaz?

Čez polno črto, načeloma nikoli ne prehitevam. Včeraj pa je bilo takole:

Pred mano je bil svetel avto (me je pa tako razpizdil, da sem pozabil kakšen), LJ-HV-676.

Cesta je dovolj široka. Peljal je skrajno desno, tako da je bilo za več kot motor in pol prostora. Videl sem, da je pogledal v ogledalo in se po tem držal skrajno desno, kot da mi želi dati še več prostora, da se speljem mimo. Ko sem to opazil in da so pogoji dobri, sem se odločil prehiteti, a ne čez neprekinjeno črto, temveč na levi strani desne polovice.

Ko sem prišel vštric, pa je budala blesava zavil levo, tako da me je skoraj treščil v bok. Za las sem se mu izognil, popizdil in se že odločil, da barabo počakam... ko sem se hvala bobu "ohladil" in ga poslal v... ne me vprašat' kam?!

Najbolj podlo od njega, pa se mi je zdelo zato, ker je imel v avtu še otroka.

Ne vem, ali bomo morali začeti res nositi "ketno" s sabo?!

Najbolj zaskrbljujoče pa je to, da je to pri meni letos že drugi tak primer, le da je bil prvi nekoliko milejši in pri prekinjeni črti sredi veste.

No, pa sem se izkašljal...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podoben primer sem imel pred leti na Trojanskem klancu navzgor. Začnem prehitevati Renault5, ko sem vštric njega, pa dedek ven, pa vedno bolj levo... Podzavestno sem brcnil v njegova vrata. Mogoče je bila tudi malenkost moja napaka, ker ne prehitevam na polno... kdo ve. V glavnem, striček je nekaj opletal s čeljustjo gor-dol, pa sem ga na vrhu počakal. Je pa kar mimo peljal, pa žugal s pestjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo motoristi res izmečki družbe?

Zadevo bom na osnovi tegale naslova, začel nekoliko drugače;

Kaj bi naredili vi (ali policija,) če bi naleteli na bedaka, kot sem včeraj jaz?

Čez polno črto, načeloma nikoli ne prehitevam. Včeraj pa je bilo takole:

Pred mano je bil svetel avto (me je pa tako razpizdil, da sem pozabil kakšen), LJ-HV-676.

Cesta je dovolj široka. Peljal je skrajno desno, tako da je bilo za več kot motor in pol prostora. Videl sem, da je pogledal v ogledalo in se po tem držal skrajno desno, kot da mi želi dati še več prostora, da se speljem mimo. Ko sem to opazil in da so pogoji dobri, sem se odločil prehiteti, a ne čez neprekinjeno črto, temveč na levi strani desne polovice.

Ko sem prišel vštric, pa je budala blesava zavil levo, tako da me je skoraj treščil v bok. Za las sem se mu izognil, popizdil in se že odločil, da barabo počakam... ko sem se hvala bobu "ohladil" in ga poslal v... ne me vprašat' kam?!

Najbolj podlo od njega, pa se mi je zdelo zato, ker je imel v avtu še otroka.

Ne vem, ali bomo morali začeti res nositi "ketno" s sabo?!

Najbolj zaskrbljujoče pa je to, da je to pri meni letos že drugi tak primer, le da je bil prvi nekoliko milejši in pri prekinjeni črti sredi veste.

No, pa sem se izkašljal...

Pr prehitevanju mej zmeri tok placa, da bo res varno, ne pa tkole po njegovm pasu. Pakojebeneprekinjenočrto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podoben primer sem imel pred leti na Trojanskem klancu navzgor. Začnem prehitevati Renault5, ko sem vštric njega, pa dedek ven, pa vedno bolj levo... Podzavestno sem brcnil v njegova vrata. Mogoče je bila tudi malenkost moja napaka, ker ne prehitevam na polno... kdo ve. V glavnem, striček je nekaj opletal s čeljustjo gor-dol, pa sem ga na vrhu počakal. Je pa kar mimo peljal, pa žugal s pestjo.

Evo, še bolj kretenski primer - vozim za avtobusom po tastari cesti prot Vrhniki, za moment zapeljem malo v desno, da pogledam zakaj se tako vleče, v istem trenutku pa ata v avtu s prikolico lepo lagano mimo kot da me ni, brez kakršnekoli bočne razdalje, in to tako blizu da me je s prikolico butnu v koleno. Hvala bogu za kolesarsko stezo ob cesti... V glavnem, po trenutku šoka pičim za njim, mu nakažem kaj si mislm o njem, atu se pa čist strga, začne se dret, mahat, hupat, vijugat po celi cesti .. Tko da sm šla rajš nazaj za njega da bi si vsaj registrsko zapomnla, pa je itak ni mel :slap:

Ampak grem pa stavit da če bi bla kkšn nabit tip na cestaku bi bil ata tiho ko miška :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez polno črto, načeloma nikoli ne prehitevam. Včeraj pa je bilo takole:

hja ti ne bom pametoval glede na tvoje izkušnje ampak......... jaz prehitevam ko se mi zdi OK pa nikoli ne pogledam če je polna ali prekinjena črta - to je itak eno ohlapno vodilo samo za avtomobile v prometu, podobno kot omejitve :whistle:

tudi če mi avto vozi skrajno desno ga prehitevam z veliko rezerve oz razdalje od njega ker (in mogoče je to bilo pri tebi) se eni umikajo motoristom tako močno desno da zapeljejo na bankino in potem panično cuknejo nazaj na asfalt in so lahko takoj v tebi.

nevem, jaz imam vedno rad malo več prostora če le gre, pa ni važno kaka je črta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr prehitevanju mej zmeri tok placa, da bo res varno, ne pa tkole po njegovm pasu. Pakojebeneprekinjenočrto

......... jaz prehitevam ko se mi zdi OK pa nikoli ne pogledam če je polna ali prekinjena črta - to je itak eno ohlapno vodilo samo za avtomobile v prometu, podobno kot omejitve :whistle:

tudi če mi avto vozi skrajno desno ga prehitevam z veliko rezerve oz razdalje od njega ker (in mogoče je to bilo pri tebi) se eni umikajo motoristom tako močno desno da zapeljejo na bankino in potem panično cuknejo nazaj na asfalt in so lahko takoj v tebi.

nevem, jaz imam vedno rad malo več prostora če le gre, pa ni važno kaka je črta.

Prevtzer & PERVY!

Vse vem, priznavam in prevzemam odgovornost, toda;

Ta jeba je pogledala v ogledalo, se umaknila, češ prehiti me in nato "napadla"! V tem je štos! Bilo pa je prostora še za avion! Cela leva (prazna) polovica, ki pa je pri polni črti, načeloma ne uporabljam, ker se vedno zavedam, da je moja polovica ceste, desna polovica! (Razen, če grem v Anglijo npr... )

Sej vsi vemo, da je zakon eno, teorija drugo, praksa tretje!

Saj vsi grešimo! Tudi zavestno. Sva šla lani z morja in sta naju dva policaja na motorju tako na knap in s šusom prehitela, da sem malo manj kot z motorja padu. (Od strahu, tako sem se ustrašu). Pa jih nič ne obtožujem! Bila je prazna cesta, pa duška sta si dala. Zakaj pa ne! Saj smo vsi krvav' pod kožo. Če pa jih nisem sčekiral v ogledalu, je pa moj problem, ki ga ne bom pripisal njemu. - Zgoraj opisana situacija, je bila pa scena za na gobec.

No, glih fer pa res ni, če ti npr. "tovornjakar z roko maha, da greš naprej, potem te pa povozi". Zgodilo se je nekaj na to vižo. Ali pa na smrt lačnega vabiti s kosom kruha, potem ga pa s macolo mahniti po glavi.

Saj vsi vemo, kje prehitevamo, kako itd, pa tudi angel nisem, kar se tega tiče.

Koliko pa je primerov, ko (motoristi) rešujemo situacije.

Nočem, da sedaj razglabljamo v neskončnost ta primer, ker sem "po zakonu kriv". Samo, tako se ne dela!

Pa v opomin drugim, da jih lahko taki bedaki "čakajo v zasedi"!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokumentarec je pač naredil nekdo, ki dejansko ni motorist. Se je pa dobro potrudil in menim, da nam je vsem pokazal, kako nas vidijo ljudje, ki niso "motoristi"... :whistle:

sicer nosim še pampers ampak vseeno..... :blush:

žalostno, da splošna asociacija ob besedi motorist ne gre mimo ''divjak'', ''popivač'', ''kur...''(upam, da pretiravam)...

ampak kaj se zgodi..

  • koliko takih, ki se žolčno jezijo na temo dokumentarca in sedejo na motor z alkoholom v krvi, je tu med nami?
  • koliko takih, ki obsojajo posneto/prikazano in v bistvu delajo nekatere stvari točno po posnetem vzorcu?

niti približno ne izražam zadovoljstva z vsebino ''spacka''...ampak samo dokler gre zame....

ker, ko pridem na srečanje vidim motorje, sopotnice s kokto in pilote s pivom v roki....ne bi posploševala, ampak mislim, da nimam takega občutka kar tako brez veze.... :huh: zase pač lahko trdim....

v samem bistvu ''spacek'' niti ni daleč od resnice povprečnega slovenskega motorista, ki kot je nekdo povedal, vozi samo po slovenskih cestah... :cry:

_____________________________

zdaj se pa vtaknite!!!!! :yawn: to potem več ni moj problem... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!