Skoči na vsebino

Tuji investicijski skladi


Priporočene objave

Težko živet ko vidiš da se ni svet ustavil in se v kontra zavrtel, ker si ti tako rekla. Pač na podlagi tvojih preostalih 3300 postov te pač ne jemljemo resno glede finančnega "svetovanja". Si pač znana po tem da daš prej noge narazen kot dober nasvet. Pa ne se matrat z osebnimi sporočili, ker pred prebiranjem romajo v pozabo.

Jaša, od kdaj si pa ti tako pameten ratal??

Sem dala tebi noge na razen, komu od družbe, v kateri sva se včasih družila, a sem dala Georgu noge narazen??? Prosim, povej mi komu iz tega foruma sem dala noge na razen in da ti veš. Ne da si silšal govorice, sklepal iz pogovorov.. ampak da ti je on rekel, ali da sem ti jaz povedala...

Jaša, zopet si pokazal vso svojo primitivnost, ki jo gojiš že iz srednješolskih dni.... pa sem mislila, da si se spremenil... eh slaba roba se le kvari....nikoli ni boljše....

Tako kot sem Hotsckotu rekla: če ne ločiš da je služba služba in družba družba, si mi prav bogi in se mi smiliš. Če misliš, da človek ne zna biti profesionalen, ker se rad zajebava, ker se ZNA norca iz sebe delat (kar se večina ljudi ne zna, ker so preveč zakompleksani), potem se sploh nimam več kaj s tabo pogovarjat.... in v končni fazi, ko mi boš kaj konkretnega povedal kar se skladov tiče, o katerih teče tema, takrat se bova pa pogovarjala..... le prej mi naštej vso tisto grmado ljudi, s katerimi ti veš, da sem se dala dol... tok da mi še za kakega poveš, k še sama nisem vedela.. potem mi pa še povej, kako je bilo ,da se bom lahko drugim hvalila, da ne bom rekla, vprašaj Jašo, ti bo on povedal... sej veš, to bi malo čudno zgledalo.

Zdej mi je jasno, da sploh tudi pri Georgu ne gre za dobre in slabe sklade ampak za kontriranje meni..... ma adijoo.. sej ne morm verjet..... da ste lahko tako primitivni........ no ja, saj vam ni hudo, ker se tega sploh ne zavedate....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko živet ko vidiš da se ni svet ustavil in se v kontra zavrtel, ker si ti tako rekla. Pač na podlagi tvojih preostalih 3300 postov te pač ne jemljemo resno glede finančnega "svetovanja". Si pač znana po tem da daš prej noge narazen kot dober nasvet. Pa ne se matrat z osebnimi sporočili, ker pred prebiranjem romajo v pozabo.

Sem spremljal tole vaše prepucavanje, sam tole kar si pa ti napisu, je šlo pa čez vse meje enega normalno etično izobraženega človeka. Ne morem verjet, kaj se da prebrat na enem motorističnem forumu....

Jaz vas osebno ne poznam, nikogar, ampak se mi zdi da vas veliko več v riti tišči kot "finančno svetovanje", ki naj bi bla tema tuki.

Mal se pa le ohladte....ker ste že daleč zarajdal na nivo osebnih žalitev.

Pa brez zamere, eni in drugi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko živet ko vidiš da se ni svet ustavil in se v kontra zavrtel, ker si ti tako rekla. Pač na podlagi tvojih preostalih 3300 postov te pač ne jemljemo resno glede finančnega "svetovanja". Si pač znana po tem da daš prej noge narazen kot dober nasvet. Pa ne se matrat z osebnimi sporočili, ker pred prebiranjem romajo v pozabo.

Tudi ob predpostavki, da je vse napisano res, je tvoje pisanje bedno.

Pa ne ljudi diskvalificirat, posebej ne na forumu.

Pa saj imaš spodaj PM knofek pa se tja z dotičnim izkašljaj.

A zdej ko si ti PUPO tako okarakteriziral, bi mi morali kaj ????

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko živet ko vidiš da se ni svet ustavil in se v kontra zavrtel, ker si ti tako rekla. Pač na podlagi tvojih preostalih 3300 postov te pač ne jemljemo resno glede finančnega "svetovanja". Si pač znana po tem da daš prej noge narazen kot dober nasvet. Pa ne se matrat z osebnimi sporočili, ker pred prebiranjem romajo v pozabo.

HALOOOO ???????? Jrakus, ta izjava pa ni vredna civiliziranega človeka!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič na to temo:

In kdo si ti, da boš mene obsojal, kaj jaz delam in kaj ne...
Nihče te ne obsoja za to, kaj ti počneš in česa ne.

.... in res, naj bi ta "kriza" trajala še nekje pol leta, najdlje eno leto.
In takoj zadaj si dodala:
Godpod Parker pa ni dal ocene koliko časa bo to trajalo... zakaj?? Ker se ne ve.. on ocenjuje.. ni pa nujno.... če bi se kolčkej spoznal na delnice, na borzno poslovanje na rast in padanje cen na borzi bi vedel, da se ne da predvidevati..... so neki faktorji, ki kažejo določene rezultate, predvidevanja itd.. nič pa ni zasigurano....
A nista zadnja dva citata protislovna? V prvem napoveduješ še pol leta, najdlje eno leto, v drugem pa pišeš o nepredvidljivosti.

Na primeru japonskega tržišča pa sem samo hotel ponazorit, da lahko nekaj nizko zabrede in se dalj časa ne pobere. Zakaj tudi v Evropi in ZDA nebi bilo možno kaj takega? Ni bil moj namen ocenjevati koliko ima tvoj sklad vlaganj na Japonskem.

Ampak taki so najboljši, kot si ti... en delček je zvedel, malo mu je jasno, malo se je pozanimal, koga vprašal (ki je imel mogoče pristransko mnenje o tem) in potem misli, da se spozna na zadeve....
Taki so najnevarnejši.........Be nice, I could be your boss someday.

.....tvojim svetim, najboljšim, edinim izberljivim skladom Alfa.. ki vlaga samo v obveznice, da so ja varni donosi,sicer manjši, ampak kažejo tako lepe podatke na prvi pogled...
Ni moj Alfa, sem se pa jaz zanj odločil, ni edini izberljivi, ne vlaga samo v obveznice (do 60% delnic), so varnejši donosi, so manjši pa zato bolj konstantni, kar da skozi čas lepše podatke....tudi na drugi pogled.

Vsakemu človeku svoje.... in ti si hujši, kot kak verski fanatik, ko vse ostalo je grozno..
Zdaj se pa pomiri. Hotla si vedet kaj jaz mislim in povedal sem. Pa še ti meni postreži z podatki o donosnosti tvojega sklada. In kakšna je vstopna provizija. Če neboš, ti bom pa prav fanatično sparkiral letalo pred vhod :roll:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje:

Je z menoj kaj narobe, ker ne premetavam denarja po borzi :?:

Zelo !!

Vsak dan po pol ure imaš da se sekiraš.

:evil: :evil: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno imata oba z Georgom probleme ravno s tem, ker jima nisem....
Povej mi en dober razlog zakaj bi skočil na tebe, če bi mi dala noge narazen. Za povrh pa si domišljaš da, ali sem, na to komaj čakal. Pupa samozavestna si, ni kaj.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf (smeško: z vročo roko obrisan hladen švic s čela), če je pa tako, potem si moram najti borznega guruja :idea: , da me vodi, ali pa vsaj moj denar.

Oglas:

Kdo bi bil moj borzno naložbeni guru in koliko mojega denarja bi najmanj gonil naokoli in koliko bi od tega njemu v žep kanilo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf (smeško: z vročo roko obrisan hladen švic s čela), če je pa tako, potem si moram najti borznega guruja :idea: , da me vodi, ali pa vsaj moj denar.

Oglas:

Kdo bi bil moj borzno naložbeni guru in koliko mojega denarja bi najmanj gonil naokoli in koliko bi od tega njemu v žep kanilo :?:

Ko kaj najdeš, a lahko še meni poveš. Jaz tudi nič denarja po borzi ne premetavam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte povedat a ti skladi hitreje naraščajo ,če so noge narazen ali jih moraš tja naložit svoj kapital. :wink:

Pa če so kake tekoče obresti je še tolk boljš :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte povedat a ti skladi hitreje naraščajo ,če so noge narazen ali jih moraš tja naložit svoj kapital. :wink:

Pa če so kake tekoče obresti je še tolk boljš :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :P

Sam takoj ko dobiš tekoče obresti tud glavnica usahne :? :? :? :? :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte povedat a ti skladi hitreje naraščajo ,če so noge narazen ali jih moraš tja naložit svoj kapital. :wink:

Pa če so kake tekoče obresti je še tolk boljš :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :P

Sam takoj ko dobiš tekoče obresti tud glavnica usahne :? :? :? :? :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P

Al pa zadeneš glavno nagrado :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte povedat a ti skladi hitreje naraščajo ,če so noge narazen ali jih moraš tja naložit svoj kapital. :wink:

Pa če so kake tekoče obresti je še tolk boljš :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :P

Sam takoj ko dobiš tekoče obresti tud glavnica usahne :? :? :? :? :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P

Al pa zadeneš glavno nagrado :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Al te pa zadane glavna nagrada.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!