Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Partis dela normalno, vsaj pri nas ni nobenih problemov. So pa zlo picajzlasti, kar se ponovne registracije tiče, saj zahtevajo tisti "pravi" email, ki ga imaš

pri svojem internetnem ponudniku. Pa se jih da lih tko "obrnit", vsaj meni je ratalo. Mail imam odprt pri Klik, pod

domeno sem si pa izbral europe.com in je upalilo. Je pa na izbiro še dosti drugih domen, tko da... navali. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partis dela normalno, vsaj pri nas ni nobenih problemov. So pa zlo picajzlasti, kar se ponovne registracije tiče, saj zahtevajo tisti "pravi" email, ki ga imaš

pri svojem internetnem ponudniku. Pa se jih da lih tko "obrnit", vsaj meni je ratalo. Mail imam odprt pri Tule pod

domeno sem si pa izbral europe.com in je upalilo. Je pa na izbiro še dosti drugih domen, tko da... navali. evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa greš na tole povezavo in narediš mail. Je čisto dovolj, da se prijaviš na partis ;)

Ne dela urejevalnik :headbang: :headbang: :headbang: !!! Tole je prava stran: 10minutemail.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar uporabljam Mozillo, dela :P

Jaz jo že dlje časa, vendar od takrat, ko je nov forum ne morem popravljati objav :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vprašanje za audio frake:

Iz kasete bi si digitaliziral nekaj posnetkov mojega starega banda s katerim žal nismo nikoli prišli do studia tako da imamo samo posnetke iz garaže in live posnetke na navadni kaseti iz koncertov.

seveda bi bilo super če bi lahko na teh posnetkih kakšne šume stran dal in mogoče pojačal ali utišal določene instrumente ali dodal efekte. se previ en digital remastering.

zdaj pa vprašanje kako to naredit:

1. edini kasetar ki ga še imam je en stari walkman, ki bi ga lahko priklopil na mic port na compu.

2. kako naj snemam - wav ali mp3 ali kaj drugega?

3. katei program je najboljši za obdelavo?

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vprašanje za audio frake:

Iz kasete bi si digitaliziral nekaj posnetkov mojega starega banda s katerim žal nismo nikoli prišli do studia tako da imamo samo posnetke iz garaže in live posnetke na navadni kaseti iz koncertov.

seveda bi bilo super če bi lahko na teh posnetkih kakšne šume stran dal in mogoče pojačal ali utišal določene instrumente ali dodal efekte. se previ en digital remastering.

Predvidevam, da nimaš posnetih posameznih instrumentov (to bi zahtevalo več-stezni snemalnik)...

Tako da kakšne šume odstranit se načeloma da, da bi pa pojačal ali utišal določene instrumente, pa zelo težko. Tudi efektov ne boš mogel dodati na posamezen instrument, ampak le na celoten posnetek.

zdaj pa vprašanje kako to naredit:

1. edini kasetar ki ga še imam je en stari walkman, ki bi ga lahko priklopil na mic port na compu.

2. kako naj snemam - wav ali mp3 ali kaj drugega?

3. katei program je najboljši za obdelavo?

1. Walkman priklopi na 'line-in', ne na 'mic'.

2. Snemaj WAV in na koncu -po želji- spremeni v MP3

3. 'Najboljših' je veliko, obstaja pa tudi en kup 'opensource' (=free) in dobrih (npr. Audacity, Ardour, pa še kaj bi se našlo).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, kako se losat genuine na XP-ih?

Na strani 182 .. imaš

Objavljeno 29. December 2008 - 06:33 PM

Odpakiraš, in zaženeš ikono installer (to je vse)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če je možno office 2007 nastaviti v Windows classic look, kot je to mogoče narediti s samimi windowsi. Nikakor mi ne potegnejo ti meniji...

Thnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ti ne znam odgovorit na vprašanje, ti pa povem da raje še malo zdrži, ker ko se navadiš na nove menijo so velikkkkoooo bolši. Stvari za katere sem vedu da obstajajo, pa sem jih zmer ponovno iskov so zdej veliko bolj dostopne :), sam nekaj časa rabiš da ga pogruntaš, potem si pa ne želiš več z starim menijem delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en USB na prstne odtise.. probu sm že par stvari pa nič ne zagrabi :D Uglavnem, zazna ga, prostora gor je pa kao slab 1Mb.. je sloh kaka možnost da ga odklenem oz da bi deloval brez prstnih odtisov? Enkrat sem že mel nekaj podobnega pa sem ga napol zrihtal, vendar se ne spomnem kako.. delal je na polovici računalnikov, na drugi polovici pa ne.. nevem v čem je bla fora :)

Kaka ideja?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, kako bi mail naslove iz Outlooka na pc-ju prenesel v mail na I-macu? Res ne bi rad prepisoval vsega, ker je čist preveč.....

Hvala

LP

so ti že povedali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam problem v cromu in sicer rad bi si povečal text na strani ker mi je enostavno premajhen znam si povečati z ctrl+ kombinacijo ampak se zadeva ne shrani in je malo nadležno vedno za vsako stran povečavati posebej .koko doseći da bi crome povečave shranil ?ali kako stalno povečati text v brskalniku .

--------------------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene kot prvo zanima, če je pri vgradnem čitalcu kartic normalno, da so v explorerju stalno izpisani vsi pogoni kljub temu, da kartice ni notr, kot kaže slika. Npr, pri USBju se pokaže pogon samo, če je ključ noter in ni naštetih 4 6 ali 8 usb drive, kolikor jih plata pač ima. Morda je čitalec kaj pokvarjen?

Težava je namreč v tem, da mi štrajka usb. Printer dela normalno, če je treba pa kaj kopirat s ključka ali na ključek (preskušeno s vsaj 4 različnimi)se pa vse obesi. Prodajalec je rekel, da je kriv WIN 7 64 KB, zato sem jih vrgel dol in dal gor XP SP3, vsi driverji so direkt s strani in zadnje (ne beta) verzije. Še vedno nič. Problem je bil nakup mašine brez softwera, prodajalec me pa ne je.. 5%.. Kako naj usposobim ta glup USB?

Thnx za vsak nasvet.

post-5941-126324042633_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene kot prvo zanima, če je pri vgradnem čitalcu kartic normalno, da so v explorerju stalno izpisani vsi pogoni kljub temu, da kartice ni notr, kot kaže slika. Npr, pri USBju se pokaže pogon samo, če je ključ noter in ni naštetih 4 6 ali 8 usb drive, kolikor jih plata pač ima. Morda je čitalec kaj pokvarjen?

Težava je namreč v tem, da mi štrajka usb. Printer dela normalno, če je treba pa kaj kopirat s ključka ali na ključek (preskušeno s vsaj 4 različnimi)se pa vse obesi. Prodajalec je rekel, da je kriv WIN 7 64 KB, zato sem jih vrgel dol in dal gor XP SP3, vsi driverji so direkt s strani in zadnje (ne beta) verzije. Še vedno nič. Problem je bil nakup mašine brez softwera, prodajalec me pa ne je.. 5%.. Kako naj usposobim ta glup USB?

Thnx za vsak nasvet.

To, da ti kaže stalno vse naprave je normalno.

post-15567-126328712157_thumb.jpg

Pri tebi zna biti problem v matični plošči. Predvidevam, da si ključek vklopil tudi v usb reže na zadnji strani računalnika in

je tam isto. Lahko je tudi stvar v drajverju za usb. Napiši model matične plošče pa da vidimo kako in kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thnx za odgovor. Matična plošča je Asus P5KPL-CM. Prodajalec na vse kriplje zatrjuje, da je znan failure pri teh platah z Windowsi 7 64 kb ampak le, če niso originalni (meni je to bullshit)

Zato sem dal gor Win XP SP3 32 kb in naredil vse zahtevane update. Prav tako sem snel z asusove strani zadnje šoferje, ki niso beta verzija. Tudi zadaj je ista pesem. Zanimivo je, da printa pa normalno (preko usb priključka). Ključ mi na ostalih compih dela normalno, probal sem jih tudi več. Tema. Gotovo je težava v driverjih ali pa v plati.

LP

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thnx za odgovor. Matična plošča je Asus P5KPL-CM. Prodajalec na vse kriplje zatrjuje, da je znan failure pri teh platah z Windowsi 7 64 kb ampak le, če niso originalni (meni je to bullshit)

Zato sem dal gor Win XP SP3 32 kb in naredil vse zahtevane update. Prav tako sem snel z asusove strani zadnje šoferje, ki niso beta verzija. Tudi zadaj je ista pesem. Zanimivo je, da printa pa normalno (preko usb priključka). Ključ mi na ostalih compih dela normalno, probal sem jih tudi več. Tema. Gotovo je težava v driverjih ali pa v plati.

LP

Predlagam ti, da najprej posodobiš bios, če ga še nisi pa boš potem najbolje videl...

Da ne boš iskal, klikni Tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti, da najprej posodobiš bios, če ga še nisi pa boš potem najbolje videl...

Da ne boš iskal, klikni Tukaj

ja bom pa se bios updejtal ,ceprav se tega malo bojim (njega dni je blo to zlo skatljivo opravilo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

problem je sledeči. :unsure:

Imam USB velik 14gb gor pa ne gre datoteka ki je velika več kot 7gb. Kako je to mogoče?

Ko z desnemu kliku-lastnosti pogledam nezasedeni protor na disku piše da je nezasedeno še 14,9 gb..

Kakšna ideja?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!