Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

katera plata je boljša Epox ali Asus....obe na nv3 250 čipovju?

:hmm:

Tako je bilo za lansko leto

image004.gif

Za letos pa še lahko navijate

LP, B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čekiraš za viruse in spyware prvo.. Pol če ne drugač naloži še enkrat msn, probi se logirat še z WIN messenger, če bo delal iste probleme..

Vse probu, celo tolk me je razkurlo d sm formatirou komplet vse diske in naložu vse še enkrat... Pa isto :angry: In ja, maile s priponko mi tudi ne pošilja... :slap:

In še to je........ mam adsl pa mi internet tkoooooooo počasi dela oz. ne povezava, program (mozila ali explorer isti k*) ne dela... Možno d bo šel disk u tri PM?

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem ni v računalniku ampak neki z povezavo. Lahko probaš izklopit pa spet uklopit adsl router.

Pri meni če je dolgo prižgan domač router, ga moram tko mal ohladit, pa je pol dober, če ne mam iste probleme kot ti.

Če ti pa tud to ne pomaga, pa klič na siolovo pomoč, mogoče kej pr njih ne štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ime programa, ki ti pove katere kodeke rabiš za film, potrebujem...

sem ga že imel pa se ne spomnim.... :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ime programa, ki ti pove katere kodeke rabiš za film, potrebujem...

sem ga že imel pa se ne spomnim.... :? :blink:

Spomni se mal na zenske ...

maybe GSpot ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

time.windows.com zame dela ok.. Da se ti pa v enem dnevu toliko prestavi mi pa ni jasno.. U bistvu skoraj nemogoče da je sistemska ura sama po sebi tak netočna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mam nareto brez da bi mi posodabljalo čas pa je ql, drugače pa mi samo prestavla.

Pa si prepričan, da imaš časovni pas pravilno nastavljen?

Mora bit GMT + 1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yello

Torej, situacija je sledeča: MSN messenger 7.0 mi ne dela zdej že skor dva tedna, ker se mi stalno pojavlja napaka 80072efd, ker baje nimam internetne povezave(čeprav je povezava vredu), prav tako pa se mi zaradi omenjene napake ne odpreta računa na hotmailu in yahoo-ju. Sicer uporabljam mozillo, toda tudi s tem brskalnikom "ni povezave". Probal sm že vse: ponovno naloženi messenger-ji 7.0, 7.5, 6.2, ponovno nalaganje IE 6, .dll datoteke vse komplet naložene, nastavitve povezave že stokrat spremenjene pa spet naravnane, anti-spyware programi preiskali računalnik pokrižem in počez-vse to brez haska. Ker trenutno (še) nebi rad formatiral zaradi tega, me zanima če sem morebiti še kaj spregledal?

Hvala lepa za odgovore

Poglej če imaš pravilno nastavljen datum in uro. Pred kratkim sem datum dal za 10 let nazaj ko sem delal z nekim shareware programom, pa sem pozabil dati nazaj na 2006. Na spomnim se točno napake ampak so pa bile neke osmice in f. Pa tud povezave je jamru da ne najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam 2 compa v mreži

na obeh so mi začeli zajebavat filmi - predvajanje. na enem ni pri wmf in mpg zvoka (avi pa dela normalno), na drugem zvok prehiteva sliko, včasih pa film šteka. nič nisem spreminjal nastavitev in nalagal novih kodekov kar čez noč se je zgodilo.

kaj naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toje napaka na kodekih. Vrži dol obstoječe, pa na novo gor en drug komplet kodekov. Meni se je zgodilo isto, s tem da jaz sem nekaj brkljal pa posodabljal kodeke. V glavnem vse dol, pa na novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toje napaka na kodekih. Vrži dol obstoječe, pa na novo gor en drug komplet kodekov. Meni se je zgodilo isto, s tem da jaz sem nekaj brkljal pa posodabljal kodeke. V glavnem vse dol, pa na novo.

to mi je bilo nekeko jasno ampak kateri kodek, dosedaj sem imel KLMmegacodec pack, ki je imel zraven še BSplayerja in media player classic in je vse delalo OK do zdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!