Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

@ grcar:

sm inštaleru, pol so pa celi windowsi začel štekat pol sm pa zbrisu

opala sory, men dela pa fino. Ampak tista verzija ki sem jo z originalne domače strani zloadal... Sm ga pa glih zarad ghost riderja (ene starejš verzije) naštimal

v sygatu greš pod advanced rule setings, in tam ADDaš skupino, oz omrežje.. napišeš IP ki ga mata, in subnet mask.. pa mu daš da dovoli.. in to je to.... virusi v taki mreži ko je pa 1 PC zavarovan 1 pa ne, pa so zlo pogosti... tak da, al maš firewall, pa nimaš virusov, al pa obratno :) ... al pa sosedu PC spucaš, pa še njemu daš firewall gor..

LP

-matej

hvala, stvar zdej funkcionira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...problemčič :) ....mam ADSL, se povežem na net, dela vse OK. Pol, ko pa enkrat povezavo prekinem in kasneje spet hočem it surfat ali karkoli pač, se povezava sicer vspostavi, vendar pa mi noče odpret nobene internetne strani, ne dela niti e-mule, torrenti v glavnem nič :( ....v trayu je ikona in če jo poklikam, piše, da je povezava vspostavljena in kao dela :huh: tako da moram računalnik ponovno zagnat in pol spet dela brez problema.....nastavitve nisem nič spreminjal, tako da ne vem kaj bi bilo narobe :hmm: ......bom hvaležen kakšnemu stručkotu če mi lahko pomaga :)

Poskušaj odinštalirat modem ter ga na novo namestiti. Očitno ob prekinitvi pride nekje do spora med naslovi, ki ga reset računalnika reši.

jst mam pa en problem: z eMule sem zdownloadov ghost rider-ja 4, končnica je divx.avi in z nobenmu programom ne morm odpret! probov sem z media player-jom, Bs-om, real player, winamp in noben program mi ni hotel predvajat! pol sm inštalerov nek kodek pack, pa tut pol ni predvajal!

help me please, :huh:

probaj AC3 filter codec..men je pomagal...če hočeš ti pošljem po e-mailu,cca 300k

"AC3Filter - it is DirectShow filter for AC3 decoding to play .AVI with AC3 audio tracks and MPEG2 (DVD!)"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskušaj odinštalirat modem ter ga na novo namestiti. Očitno ob prekinitvi pride nekje do spora med naslovi, ki ga reset računalnika reši.

probaj AC3 filter codec..men je pomagal...če hočeš ti pošljem po e-mailu,cca 300k

"AC3Filter - it is DirectShow filter for AC3 decoding to play .AVI with AC3 audio tracks and MPEG2 (DVD!)"

ni treba, ker sm tist že zbrisu, tko da zdej downloadam drugega 350Mb => link do torrentov poslal TC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskušaj odinštalirat modem ter ga na novo namestiti. Očitno ob prekinitvi pride nekje do spora med naslovi, ki ga reset računalnika reši.

:huh: saj sploh nisem nobenih driverjev inštaliral, pa tudi če odprem upravitelja naprav, modema ni nikjer na sezanmu, samo mrežna kartica :) ....sem probal pol, ko drugič vspostavim povezavo pingat v dosu in ne gre nič skoz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: saj sploh nisem nobenih driverjev inštaliral, pa tudi če odprem upravitelja naprav, modema ni nikjer na sezanmu, samo mrežna kartica :) ....sem probal pol, ko drugič vspostavim povezavo pingat v dosu in ne gre nič skoz :hmm:

aja tko maš narejen....A reštartaš samo računalnik al vgasneš tudi ADSL modem? Ker,če je sam PC je lahk problem v mrežni.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tko maš narejen....A reštartaš samo računalnik al vgasneš tudi ADSL modem? Ker,če je sam PC je lahk problem v mrežni.......

samo računalnik, sicer je pa vse normalno delalo, pol sem pa nekaj inštaliral in se je računalnik sam reštartal, da je dokončal instalacijo, sem pa v tem času bil na netu in nisem prekinil povezave in od takrat je tako

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara poslovica kaže...vgasn vse skup,tut ADSL in pol probaj,drugače pa mrežna reinstal......

PS.: pa mal si poglej,da nimaš kak virus (diler) ;) ...Tut zarad tega je že oreng zajebaval. Priporočam ti Ad-aware....preskenira registre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.: pa mal si poglej,da nimaš kak virus (diler) ;) ...Tut zarad tega je že oreng zajebaval. Priporočam ti Ad-aware....preskenira registre....

glede virusov, trojancev in ostale zalege je vse OK .)

...drugače pa mrežna reinstal......

evo zrihtano, vrgel mrežno dol, ponovno instaliral in zdaj dela......tnx Frips :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden bo ta dan res klinčevo slab, vprašam še vas...

Ta prekleta pra*ica od računalnika se noče zagnat... seveda se WinSucksi XP Home Edition nočejo zagnati... in računalnik stalno sporoča UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME... ne pomaga Safe Mode, ker se vedno tu obesi... ne pomaga nič... razen da inštaliram XP Home ponovno. Ampak ker sam seveda nisem dovolj pameten, je mogoče kdo že imel podobne težave, pa mi lahko pomaga... preden zabrišen kišto skozi okno ali se odpravim k profesionalnim rešiteljem podatkov... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pomaga tole:

When you first restart your computer during the upgrade to Windows XP or when you start Windows XP, you may receive the following error message, where aaaaaaaa, bbbbbbbb, cccccccc, and dddddddd are hexadecimal numbers that may vary: STOP 0x000000ED (0xaaaaaaaa,0xbbbbbbbb,0xcccccccc,0xdddddddd) UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

http://support.microsoft.com/default.aspx?...b;en-us;Q297185

----------------------------------------------------------

"Unmountable Boot Volume" Win XP

When booting up to Win XP you may get a error that reads "Unmountable Boot Volume". This is probably because your boot.ini file is messed up.

So, what do you do about it, panic and try to mount your boot in your computer...... No that is probably not a good idea.

http://www.techtips4u.com/kb/sw/SW00014.htm

----------------------------------------------------------

When I started my computer up, I got a BSOD:

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

STOP 0x000000ED (0x8636A900, 0cC0000032, 0x00000000, 0x00000000)

http://www.techspot.com/vb/all/windows/t-2...oot_volume.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pomaga tole:

Marauder, rešil si mi nekaj neprespanih noči, misli na samomor in vsaj pol litra švica... :OK:

Zadeva je začela delati, ko sem zagnal chkdsk... :grim

PS: V soboto lahko celo minuto delam tole: :worship: :worship: :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marauder, rešil si mi nekaj neprespanih noči, misli na samomor in vsaj pol litra švica... :OK:

Zadeva je začela delati, ko sem zagnal chkdsk... :grim

PS: V soboto lahko celo minuto delam tole: :worship: :worship: :worship: :D

Samo đamija še ne stoji!!! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en problem....računalnik se mi občasno noče ugasnit, kliknem na zaustavitev sistema, pol se mi pa ponovno zažene in se ne ugasne :angry: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mel podobne probleme. Imel sem WIN ME in je po cca 2,5 letih se začel enako dogajat.

Ker je bil že čas za format c:, sem si pa XP gor dal. Sedaj je stvar BP- ugaša se tako kot je treba.

Se prav.... Verjetno Windowsi nekej za sabo vlečejo... kar jim ne da počivat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v službi mamo dostop preko računalnika samo do intanetnih strani, internet je blokiran :( ......kje se vklaplja oz. izklaplja te zadeve, da bi dobil dostop tudi do vsega ostalega :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v službi mamo dostop preko računalnika samo do intanetnih strani, internet je blokiran :( ......kje se vklaplja oz. izklaplja te zadeve, da bi dobil dostop tudi do vsega ostalega :hmm: O:-)

Po moje mate vse vezano prek nekega glavnega računalnika (serverja) in je pol tam vse zaprto. Boš moral administratorja kontaktirat. Po moje je to to.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja povezava laufa preko nekega proxy serverja ali kar pač je, tako da zaj ne vem....v glavnem administrator ne bo dovolil, če bi šlo slučajno na kak drug način :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem nikjer našel primerne teme, pa bom tle vprašal: a mogoče kdo ve za kakšno stran kot recimo www.mobisux.com ... k bi na njo lahko uploadov ZIP file, ki zasede 110 Mb ?

mogoče kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet jaz težim... :whistle: Očitno računalnik ve, da se počasi uradno poslavljam od njega, pa skozi nekaj teži... :lol1:

Skratka takole... konfiguracija WinSux Home, Pentium 4 2,53, 512 MB RAM, ATI Radeon 9000 Mobility, 60 GB disk (9 GB prosto), ena particija.

Problem je v tem, da mi je vse kar naenkrat grozno počasi začelo delati... internet dela normalno, programi se pa dolgo zaganjajo in vmes tudi vse počasi dela. Včasih mogoče manj, včasih pa več. Velikokrat (praktično venomer) se poleg miškinega kurzorja vklaplja peščena ura (sekunda dve gori, potem neha za 2 sekundi, pa se spet vklopi itd.), kar mi daje slutiti, da se v ozadju stalno nekaj dogaja in zmanjšuje hitrost. Trenutno sem z Registry Mechanical spucat registre, čaka pa me še najbrž kaj drugega. Zanima me, če mi kdo zna povedati, kako naj pogledam, kateri proces se odvija v ozadju in da ga prekinem oz. eliminiram?!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!