Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Jaz mape zmeraj zaklepam z WinRAR-om, in nato uporabim možnost nastavitve gesla.

Npr: Desni klik na ikono, ki jo želiš zakleniti---> Add to archive---> Advanced---> Set password...---> potem pa samo še določi geslo, in stvar imaš zaklenjeno

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

A kdo ve za program, ki bi dolge datoteke skrajšal na več manjših (tako da se lahko na CD zapeče), potem pa spet skupaj spravil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, ampak jaz sem imel podoben problem, pa ni bila muha enodnevnica  :grrr  Ne spomnim se točno kaj je bla za ena golazn, vtipkaj v google ustrezne izraze (computer restart ... ) pa poglej če vrže ven kako stran z opisi črvov in virusov, pa najdi zdravilo

Prav si imel :OK: Trojanc :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam problem s sprejemom pošte, namreč če jo pošljem recimo z hotmaila, mi je ne dostavi, prav tako ne dobim več obvestil o novih PM iz motosveta, ko sem včeraj hotel dančiju poslat fotke, mi je vrnil tole:

This Message was undeliverable due to the following reason:

Your message was not delivered because the return address was refused.

The return address was "<moj mail@siol.net>"

Please reply to <Postmaster@siol.net>

if you feel this message to be in error.

The following attachments have been removed from the bounce message: fotke marof.rar

Reporting-MTA: dns; mta1.siol.net

Arrival-Date: Mon, 10 Oct 2005 21:48:39 +0200

Received-From-MTA: dns; edge1.siol.net (10.10.10.210)

Final-Recipient: RFC822; <dancijev mail@......>

Action: failed

Status: 5.1.3

Remote-MTA: dns; mail.slon.net (195.246.17.40)

Diagnostic-Code: smtp; 553 5.1.8 <moj mail@siol.net>... Domain of sender address moj mail@siol.net does not exist

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siol povezava nekaj časa verjetno ne bo delovala vsem obiskovalcem slo-techa) je danes nenadoma izgubil eno najpomembnejših reči: ime.

Domena siol.net se od približno devete ure zjutraj več ne nahaja v vrhnjem DNSu. Domeno tako vidijo kot delujočo le še uporabniki SiOLovih DNS strežnikov, ki pa so, resnici na ljubo, dovolj nedelujoči, da to ne bo zmanjšalo resnosti problema. Brez domene ne deluje e-mail, ne delujejo spletne strani, ne deluje preslikava med IP številkami in imeni v obe smeri, vse zelo pomembne reči za normalno delovanje ponudnika internetnih storitev. Je to začetek konca SiOLa?

Naročite raje moje storitve!

Dodatek: 080 1000 -- linija je zasedena (na nivoju omrežja, ne na nivoju zasedenih operaterjev), zato niti ne poskušajte.

:xx:

vir: slo-tech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The return address was "<moj mail@siol.net>"

tools

accounts

dvoklikni account (siol)

reply address zamenjaj.... ali popravi. Če je pa prej delalo in nisi šaril po nastavitvah je pa problem pri njih. Pošlji jim mail ;)

LP

Popravljeno . Popravil strom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tools

accounts

dvoklikni account (siol)

reply address zamenjaj.... ali popravi. Če je pa prej delalo in nisi šaril po nastavitvah je pa problem pri njih. Pošlji jim mail ;)

...ja saj je TC napisal v čem je problem....kako pa bi jim naj poslal mail če ni delal :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavil sem si nov comp, pa me zanima zakaj bi lahko bil glasen ampak res glasen.

v primerjavi s tastarim, ki je tu glasen, je tale odtrgan

ta star ima 2 ventilatorja..proc in napajalnik, tanov pa 4..poleg omenjenih ima še na grafični in enega na ohišju

če fizično zablokiram napajniški in ohišni ventilator, je zvok še vedno zoprn, se pravi je kriviti proc ali grafiko za rezek hrup

zanimivo je, da mi epoxov softver kaže obrate napajalnega in ohišnega ventilatorja, medtem ko je procesorski vedno na nuli, očitno nima senzorja? imam pa opcijo smart cpu fan, ki štela obrate glede no toploto...čudna kombinacija

proc je 3GHz p IV, pa mogoče pretanko ohišje? -ne duši zvoka

ostane še grafični vent., ki pa ga ne morem nikjer programsko nadzirat

sem slišal, da zna bit včasih ventilator grafike (r9550) škart in zato bolj tuli, čeprav zvok je zdrav ampak res pretiran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original intelov ventilator, ki ga dobiš poleg proca je res glasen oz. preglasen :doze: zamenjaj za recimo thermaltake Silent Tower 4-in-1 (CL-P0025).....tudi za grafično obstajajo tišji hladilniki recimo artic cooling vga silencer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavil sem si nov comp, pa me zanima zakaj bi lahko bil glasen ampak res glasen.

v primerjavi s tastarim, ki je tu glasen, je tale odtrgan

ta star ima 2 ventilatorja..proc in napajalnik, tanov pa 4..poleg omenjenih ima še na grafični in enega na ohišju

če fizično zablokiram napajniški in ohišni ventilator, je zvok še vedno zoprn, se pravi je kriviti proc ali grafiko za rezek hrup

zanimivo je, da mi epoxov softver kaže obrate napajalnega in ohišnega ventilatorja, medtem ko je procesorski vedno na nuli, očitno nima senzorja? imam pa opcijo smart cpu fan, ki štela obrate glede no toploto...čudna kombinacija

proc je 3GHz p IV, pa mogoče pretanko ohišje? -ne duši zvoka

ostane še grafični vent., ki pa ga ne morem nikjer programsko nadzirat 

sem slišal, da zna bit včasih ventilator grafike (r9550) škart in zato bolj tuli, čeprav zvok je zdrav ampak res pretiran

ventilator na grafiki..100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...sem iz kontra strani odprl računalnik, ker ne smem poškodovat garanc. nalepke in grafična nima venta, ker ni ne vem kako huda, se pravi, se dere procesorc, menjat ohišje bo mal brezveze v tem trenutku, drug hladilnik pa bo kar prišel v poštev! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem gledal termaltejke, pa so enormnih dimenzij in teže, tako da se trenutno nagibam k temu zalmanu, sicer ni namenjen za 775 procesor, ampak z ustreznim adapterjem je stvar rešljiva

kaj pravte na podatke..glasnost, možnost hlajenja p4 3GHz itd

zakaj LED varjanta? ker je ta model v akciji, in je kar cnej :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tega in moram rečt, da je zadeva velik in se ustrašiš ko ga vidiš...vendar opravlja svojo funkcijo z odliko.... :OK:

priporočam... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem naknadno hotel sonic tower, pa ni šel noter, pa 7700 tut ne, se pravi tudi silent ne bi pasal v ohišje, tako da sem pristal na zgoraj omenjenem.

povpr 3-5° nižje temperature in pa nov problem..sedaj se sliši samo še napajalnik, tudi če je zalmo na full power

mah problem rešen pa še lepo zgleda, k sem stranico preobul v plexi

post-373-1129675678_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako bi resil tezavo s sumniki. Ko pisem npr. v Wordu je vse OK, na internetu pa jih ne morem uporablajti.

Naredi mi tole: ~(z), a(s) itd.

Hvala za vase odgovore!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako bi resil tezavo s sumniki. Ko pisem npr. v Wordu je vse OK, na internetu pa jih ne morem uporablajti.

Naredi mi tole: ~(z), a(s) itd.

Hvala za vase odgovore!

LP

Mogoče bi en konkreten primer navedel, kaj je zate to "na internetu" (kje točno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako bi resil tezavo s sumniki. Ko pisem npr. v Wordu je vse OK, na internetu pa jih ne morem uporablajti.

Naredi mi tole: ~(z), a(s) itd.

Hvala za vase odgovore!

LP

Nastavitve za kodiranje - šumnike - najdeš v Exporerju pod Orodja in nato Internetne možnosti.

Potem poglej pod Splošno in pisave !

Glej priložene sličice. Pa še to po nastavitvi, moraš mašino ponovno zagnati, sicer nič od nastavitev.

Upam da bo delovalo .

post-5391-1130328965_thumb.jpgpost-5391-1130328979.jpg

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!