Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

problem imam...do danes vse v redu...zagnal sem par programov za čiščenje nesnage(wash and go, Ad-Aware, SpyWareBlaster) in od takrat mi outlook noče več delat...ko ga zaženem mi začne nekaj inštalirat oz. na koncu izpiše to...

a kdo ve kaj naj naredim, ker imam vso pošto speljano na outlook 2003 vključno s službeno....

:hmm:

post-291-1123804707_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem imam...do danes vse v redu...zagnal sem par programov za čiščenje nesnage(wash and go, Ad-Aware, SpyWareBlaster) in od takrat mi outlook noče več delat...ko ga zaženem mi začne nekaj inštalirat oz. na koncu izpiše to...

a kdo ve kaj naj naredim, ker imam vso pošto speljano na outlook 2003 vključno s službeno....

:hmm:

Dej Windows CD not pa še enkrat inštaliraj Outlook.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem rešil zadevo...Očitno mi je Wash and Go odstranil potrebne .dll datoteke...hvala bogu ima Restore backup files opcijo...tako da sem povrnil datoteki katere je včeraj zbrisal....

.)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Windows CD not pa še enkrat inštaliraj Outlook.

od kdaj je pa outlook priložen Windowsem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam pa še jst en problem :)

In sicer, grafična Powercolor 9800SE softmodana v PRO mi nagaj :). Zadeva se moda brez problema in tudi brez problema je bila eno leto, do sedaj. Zdej mi pa kar neki riše črte po ekranu in vsega boga... Če zadevo odmodam nazaj v SE se nič ne popravi, isto če jo odvijem. Artefakti se pa pojavljajo samo občasno, kot se kartici zlubi. Sem pa zgruntov da če v kartico piha 12cm ventilator dela brez problema. Tko da sumim da se nekaj pregreva. Sam čip na kartici se ne more, ker ga hladi Artic vga silencer in tudi več kot do toplega se čip ne segreje, isto z rami.

Če igram igre in ugasnem 12cm vent ki piha v grafično, se po nekem času spet pojavijo črte in vsega boga :). Recimo, če sem pa brez ventilatorja, pa se mi v igri pojavijo artefakti, grem na namizje in čez čas izginejo, tko da definitivno se neki pregreva :)

Biose,driverje in vse ostale zadeve sem že probov... ni nč bolš.

A je že imel kdo kaj podobnega?

Sam sumim da tisti čipčki ki so skriti pod majhno aluminijasto telo, se da to kako zamenat?

post-4351-1123958859.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso rami, ker če bi bli, bi bili artefakti stalni, tle pa enkrat so enkrat jih ni :). Prilagam en posnetek iz igre z dodatkom črtic in vsega boga. Zanimivo je pa to, da po tem ko sem posnel tole, sem minimiral igro, malo bolj namestil 12cm ventilator in odigral misijo do konca, brez enega samega artefakta :)

post-4351-1123961602_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grafičo sem zrihtov :OK: Najprej sem jo hardmodov v PRO, tko da je zdej čistokrvni :D , sam to ni nč pomagal (vseen pa fajn zgleda :) ). Pol sem se pa odloču voltaže prevert. In res Vef (neki v zvezi z rami), je namesto 1,4V bila na 1,29V. Tko da sem prlotov en potenciometer gor in lepo naštimov na 1,5V. Zdej zadeva šopa brez problema. Edin rami se svinsko grejejo, tko da bo treba kaka rebra gor dat..

Ob vsem tem dežju super popestritev dneva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me s kerim programom se pri divx-ih dajo podnapisi zapeči direktno v film, da nimaš ekstra datoteke na cd-ju ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Danes se mi je ob zagonu pojavlo okno New Hardware Found...nisem nič dodajal,tudi če odstranim se mi pri naslednjem zagonu spet pojavi...in nimam pojma kaj mi je zaznal...tudi driverjev ni našel tako da imam v Control Panel-u pod Other Devices --> Mass Storage Controller....Ali se komu kaj sanja...ker mi že mal na nerve udarja :hmm: :hmm: :hmm:

post-305-1124220628_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ide, scsi, raid kontroler?

probaj dat cd od matične notri, pa search for new/update driver...

(lahko je tudi zaradi fotoaparata, samo tisto je ponavadi removable drive in izgine ko ga odklopiš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ide, scsi, raid kontroler?

probaj dat cd od matične notri, pa search for new/update driver...

(lahko je tudi zaradi fotoaparata, samo tisto je ponavadi removable drive in izgine ko ga odklopiš)

:OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

formatiral sem disk in inštaliral nove winse xp-slo....problem se pojavlja na nekaterih forumih, ker mi nekatere šumnika izpiše, druge pa ne...Zakaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

help! :angry2: 

:closedeyes:  :afro1:  :D

Ena varjanta je, da je na serverju apache narobe nastavljen in nima podprtih kodnih strani, ki podpirajo čšž. Lahko pa da pod "področne in jezikovne nastavitve" nimaš vse nastavljeno pod slovenščina. Winsi so v osnovi angleški potem pa daš čez slo-pack ta ti pa ne spreminja nastaviitev pri inštalaciji.

Lahko pa napišeš link pa bomo probal kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://213.143.92.110/

na temle forumu mi ne izpiše vsega....prej pa mi je...

jezikovne nastavitve vse na slo.... <_<

Pač slabo narejena stran... hint.. ročno nastavi character encoding na windows - 1250 (ponavad v meniju view/encoding...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nujno rabim pomoč.Na prenosnemaračunalniku imam nameščene windowse xp profesional še pred izidom servis pack 2 ko sedaj hočem namestit ta servis pack mi javlja o nekem neveljavnem ključu pomoč prosim. Servis pack pa rabim ker mi noče namestiti enega programa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!