Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Rabim nekoga ,ki mi bi povedal kaj o digitalnem fotografiranju, imam Olympusa 765,nastavitve (zaslonke,svetilnost,ma vse ) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En problemček :doze:

ko odprem mozillo in grem recimo na MS forum me preusmeri na voljatel stran, pa nimam pojma kako je do tega prišlo, dotične strani nimam nikjer nastavljene kot privzete, pa tudi odstranit ne morem tega, zato me stvar živcira :angry: ...ve kdo kako se hudiča znebit :?

...pa še slikca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probej z izbrisom zgodovine, cookijev, temp internet filov.

Pol bi mogu bit tvoj brskljalnik ko prerojen :)

Če pa to ne pomaga (sam bi mogel), pa posnemi brskljalnik jovo na novo, pa v drug direktorji tko da ne bo prenesel starih podatkov, če te pa vpraša če prenese stare podatke (favorites,... ) pa izber ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en jeben problem imam.....namreč sredi pobiranja slik iz fotoaparata se mi je snel USB kabel....in sedaj ne morem pobrati slike niti formatirati kartice (memori stik)....a kdo pozna kakšen program , ki bi mi obnovil podatke na kartici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težava je sledeča:

na laptopu imam K-lite codec pack, ki naj bi bil najboljši in mi ko filme gledam na celozaslonskem načinu (media player classic) šteka slika, včasih pa pri nekaterih filmih tudi zvok prehiteva od časa do časa in morem pavzo stisnit da je potem nekaj časa spet OK.

kak nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, mene pa zanima v kirem programu se da najenostavnejše oblikovat webpage :blush: ,ker zdaj sem našel 2 ponudnika po 100mb free.

Inštaliral sem si Dreamwaver? se splača ... ali je kaj bolj enostavnejšega

Lp;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS player pa VIDEOlan player al neke takega... pa bo vse ok.. media je slab ....

LP

-matej

aja pozabil omeniti v BS playerju pa slike ne predvaja, zvok in podnapisi so, slika pa sama tema. ma Mplayer classic je čisto OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težava je sledeča:

na laptopu imam K-lite codec pack, ki naj bi bil najboljši in mi ko filme gledam na celozaslonskem načinu (media player classic) šteka slika, včasih pa pri nekaterih filmih tudi zvok prehiteva od časa do časa in morem pavzo stisnit da je potem nekaj časa spet OK.

kak nasvet?

Hola Pervy,

imel sem enak problem: K-lite je najboljši oh in sploh... pa je štekal, same težave. Odinstaliral sem ga in instaliral All-in-one Codec pack, ki ga dobiš (zastonj) na www.codecpack.com in vse dela bp, na navadni mašini in notebooku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštaliral sem si Dreamwaver? se splača ... ali je kaj bolj enostavnejšega

Lp;

kul program....enostaven pa veliko funkcij.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en jeben problem imam.....namreč sredi pobiranja slik iz fotoaparata se mi je snel USB kabel....in sedaj ne morem pobrati slike niti formatirati kartice (memori stik)....a kdo pozna kakšen program , ki bi mi obnovil podatke na kartici?

Meni se je isto naredilo sredi izleta v Normandiji, ravno bi morla slikati kraj, kjer je Wittman pokasiral pa... cvrk zmanjkalo baterije, ko dam notri novo je kartica javljala napako in je bilo vsega konec.

No k bistvu, zadevo sem 100% popravil z Magic Recovery Professional programom, ki je potegnil dol vse slike s kartice. Potem se je tudi kartica normalno sformatirala in vse.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj dnevi sem poskušal naložiti igro Emergency 3, ko mi je pri 98% zmrznil računalnik. Sedaj pa mi javi, da imam igro že naloženo na računalniku, vendar ko jo hočem odstraniti mi javi naslednji error: >SetupDLL\SetupDLL.cpp(439)

Pregledal sem že vse registre, vendar navedenega fajla nisem našel.

Ali mogoče kdo ve, kaj moram narediti, da jo bom lahko odstranil in potem ponovno naložil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene spet v tem topic-u. Napadle so me neke viroze in podobna sranja ter mi naredile nekaj skode. Nato sem dobil neko antivirozo in upal na najboljse, vendar bi bil ta scenarij prelahek :BUA: :hmm: .

Tezave so taksne: najprej mi ob zagonu pokaze sledečo sliko - priponka, potem vedno znova najde ene in iste viruse( se pravi od ene "seje" do druge) potem pa se sploh ne morem skonektirati na Wins update page (za to sem baje tui fasal viruse, ker nisem imel oken updateanih).

Kaj mi je storiti?

:blink: :blush:

post-251-1116590613.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktero maš pa antivirozo ?? Mogoče poskusi s kakšnim drugim programom pa Spyware je dons že bol nadležen kot virusi. Poskusi z adaware SE če seveda še nisi. Je brezplačen za privat pa kar soliden kar se tiče spyware-a sicer pa format c: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktero maš pa antivirozo ?? Mogoče poskusi s kakšnim drugim programom pa Spyware je dons že bol nadležen kot virusi.  Poskusi z adaware SE če seveda še nisi. Je brezplačen za privat pa kar soliden kar se tiče spyware-a sicer pa format c:  :blink:

Saj je problem tudi to da ne morem update-at ADaware-a ker mi ga enostavno ne pusti. Format c mi zaenkrat ne diši...

Aja pa se to vedno znova mi najde ne Troja fore.

Popravljeno . Popravil Lindau
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da ti je viros zbrisalo, zagonski program firusa pa je še ostal v registru... tak da si kaki register cleaner al pa kaj takiga dol cukni.. al pa idi po tej poti:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

pa naredi printScreen, pa prilepi sliko, da vidimo kaj vse ne sodi sem not :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj problem: ko surfam po netu se mi večkrat pojavi 'plavi ekran' s kr enim sporčilom in potem lahko samo še ugasnem računalnik. Pregledal sem ali mam kak virus, trojance, spyware in podobno navlako pa ni ničesar od tega na mojem disku :doze: ...mam pa windowse XP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kej navito, al pa ram, da ma preveč agresien timing. Mogoče se kej pregreva, zdej k je bol vroče uzunej. Vsekakor je zarad nestabilnosti v sistemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dotični blue screen se mi pojavlja izključno ko sem na netu, drugače ni nobenih problemov, pa je računalnik prižgan tudi po par ur skup, glede pregrevanja pa mislim da ni to, saj mam v kišti tolk ventilatorjev, da mi še po nogah piha :whistle:

...em obstaja kak program za testiranje ramov :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dotični blue screen se mi pojavlja izključno ko sem na netu, drugače ni nobenih problemov, pa je računalnik prižgan tudi po par ur skup, glede pregrevanja pa mislim da ni to, saj mam v kišti tolk ventilatorjev, da mi še po nogah piha  :whistle:

...em obstaja kak program za testiranje ramov  :?

Izvoli .)

Memtest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Memtester, lahko pa tud s sisoft sandro.

Poglej kako maš nastavljene rame v biosu, če maš 400mhz ddr, poglej da imaš fsb na 200, in če maš asinhrono plato poglej da maš delilnik na 1:1. Najbol za stabilnost ramov ti pa pomen same nastavitve ramov. Če maš običajne rame dej CAS na 2.5, ker če ga maš na 2, ni nujno da jim paše, pa tud razlika v hitrosti je zanemarljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavitve zgledajo vredu.

Dej probej dat rame na CAS 2 v biosu, čeprov to ne bo rešil problema boš pa micen na hitrosti ramov pridobu ;).

Če se povezuješ na internet preko mrežne kartice probej še, če je v njej problem.

Je tud še ena rešitev, reinstal windows, to bo zlo možno da pomagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!