Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Ima kdo kako idejo zakaj mi NOKIA pc -site program za povezvo z gsmom in prenosnikom noče povezat preko bluetootha ,drugače pa se da prenašat normalno, samo slike.

še to mi je že delalo pa sem želel samo nadgradit pc site potem pa tema :headbang: :headbang:

Ne sekiraj se, meni na nobenem prenosniku ali desktopu z nobenim tel. še ni delala nobena verzija pc suita.

Probej s kablom, če imaš možnost na mobilcu, sicer pa ti mora pc zaznat bluetooth device in najdi na tel. opcijo za pošiljat fajle (fotke).

Preveri še driver za bluetooth na pcju.. kdaj da na xp avtomatsko MS driver namesto proizvajalčevega.

Če ti uspe usposobit pc suite pa sporoči.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekiraj se, meni na nobenem prenosniku ali desktopu z nobenim tel. še ni delala nobena verzija pc suita.

Probej s kablom, če imaš možnost na mobilcu, sicer pa ti mora pc zaznat bluetooth device in najdi na tel. opcijo za pošiljat fajle (fotke).

Preveri še driver za bluetooth na pcju.. kdaj da na xp avtomatsko MS driver namesto proizvajalčevega.

Če ti uspe usposobit pc suite pa sporoči.

LP

največji šit je to ko je delal že vse ok potem pa sem :headbang: šel nekaj posodablat pa je šlo v k...c

z kablom dela ok tak da ni krize , tudi ditrekt iz tel na rač preko blutoottha dela vendar lah pošlem sam slike, tako da zaenkrat

mi ostane še sam kabl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko narediš tako, da zapreš tiste porte kater uporablja igra. Zdej kako bi na routerju to naredu ne vem, bom jutri pogledu.

Lahko pa seveda programsko narediš, v firewallu enostavno ne dovoliš tisti aplikaciji :), lahko že s tem firewallom k je v winXP, pod "Exception" najdeš warcraft, pa tam pod lastnosti al kaj so, dovoliš da lahko zaganja samo en IP, recimo tak, ki sploh ne obstaja, pa ne bo delalo :D

Saj problem je v tem, ker ne vem, kteri porti so to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tole:

http://www.askdavetaylor.com/world_of_warc...ay_via_vpn.html

World of Warcraft uses a range of ports, but the most important is TCP on port 3724.

The Blizzard Downloader is used by the software to download patches to the game, and that uses a much more complex configuration: TCP port 6112 and all ports in the range 6881-6999.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kako idejo zakaj mi NOKIA pc -site program za povezvo z gsmom in prenosnikom noče povezat preko bluetootha ,drugače pa se da prenašat normalno, samo slike.

še to mi je že delalo pa sem želel samo nadgradit pc site potem pa tema :headbang: :headbang:

z IR dela povezava na vseh nokiah brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem z pcjem, disk me je nekaj zabaval in je not tak delalo kot da bi rele preklapal pa slišalo se je kako so obrati diska padali in rasli, pol je pa se je pc samo dol vgasnil kot da bi ga resetiral, zdaj pa ko ga hočem prižgat, me skos vpraša če se naj začene v načinu safe mode ali pa normalno... nato pride do tam ko začne windowse nalagat, te pa se samo resetira in to dela cel čas...

Zraven sem dal drugi disk ki dela pa vse z windowsi, pa je naredlo isto.

Kaj pravite da bi lahko bilo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je 2,5'' disk crknil (starejši IBM, 40GB, 4200 rpm). A kdo morda ve, če se da in če se splača popravljat. Ali je boljše kar vsmeti vržt!?

Ni variante, da se splača popravljat... V večini primerov se rešujejo samo podatki iz diska, samo to je pa takoooo drago, da imaš lahko s tem pokrite celoletne stroške za motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zkuna

Diskov se nič ne popravlja, morebiti se rešuje podatke če imajo kakšno vrednost (finančno ali sentimentalno).

@||cheff||

Če te prav razumem, si zraven dodal nov disk z windowsi in ti počne enako ??

Si poizkusil samo z novim diskom ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mojoga kr u smeti vrgu...dvomim da bi su 40ko popravlat .)

Ni variante, da se splača popravljat... V večini primerov se rešujejo samo podatki iz diska, samo to je pa takoooo drago, da imaš lahko s tem pokrite celoletne stroške za motor :)

@zkuna

Diskov se nič ne popravlja, morebiti se rešuje podatke če imajo kakšno vrednost (finančno ali sentimentalno).

Hvala vsem. Sedaj se bom lažje odločil in ga zalučal v smeti. Na srečo ni na njem nič pomemebnega ali zanimivega za CIA-o :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@||cheff||

Če te prav razumem, si zraven dodal nov disk z windowsi in ti počne enako ??

Si poizkusil samo z novim diskom ??

lp

Ja dal sem drug disk z windowsi in mi dela isto, disk pa ni nov rabljen je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej izberi pravilen odgovor:

1. si priklopil dva diska, eden star drugi "nov", na slednjem so bili naloženi windowsi na novo.

2. si priklopil dva diska, eden star drugi "nov", na slednjem so že bili naloženi windowsi iz drugega računalnika.

3. si priklopil samo "nov" disk, na katerem so že bili naloženi windowsi iz drugega računačnika.

4. si priklopil samo "nov" disk, na katerem so bili naloženi windowsi na novo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma take kombinacije ne delujejo, kakšenkrat pa, odvisno od osnovnih plošč koliko so si različne oz. podobne.

Namesti Windowse na novo in stvar bo delovala v kolikor nimaš napake na osnovni plošči.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jst sm zdej kupu eno novo tablco rama, zdej pa ne vem če se mi splača tastaro notr pustit(stara je 256, nova je 512), ker baje da če majo različno frekvenco da pol ni dobr. Zdej tanova vem da ma 400hz sam za tastaro pa ne vem kam bi pogledu. Gor je sicer ena nalepka kjer pišejo serijske številke, "-75A", "256MB", "PC2100", "DDR". Piše pa na unih čist tamalih čipih(cca 2mmx5mm) cifra 220. A je mogoče to frekvenca? Kaj čm zdej met obe notr al sam tanovo da bo bolš delalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jst sm zdej kupu eno novo tablco rama, zdej pa ne vem če se mi splača tastaro notr pustit(stara je 256, nova je 512), ker baje da če majo različno frekvenco da pol ni dobr. Zdej tanova vem da ma 400hz sam za tastaro pa ne vem kam bi pogledu. Gor je sicer ena nalepka kjer pišejo serijske številke, "-75A", "256MB", "PC2100", "DDR". Piše pa na unih čist tamalih čipih(cca 2mmx5mm) cifra 220. A je mogoče to frekvenca? Kaj čm zdej met obe notr al sam tanovo da bo bolš delalo?

266 MHz

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jst sm zdej kupu eno novo tablco rama, zdej pa ne vem če se mi splača tastaro notr pustit(stara je 256, nova je 512), ker baje da če majo različno frekvenco da pol ni dobr. Zdej tanova vem da ma 400hz sam za tastaro pa ne vem kam bi pogledu. Gor je sicer ena nalepka kjer pišejo serijske številke, "-75A", "256MB", "PC2100", "DDR". Piše pa na unih čist tamalih čipih(cca 2mmx5mm) cifra 220. A je mogoče to frekvenca? Kaj čm zdej met obe notr al sam tanovo da bo bolš delalo?

če je stari RAM, ki je v kišti, počasnejši od novega, bo tudi novi RAM delal na počasnejši frekvenci. Sepravi, če imaš sedaj notri 266MHz, ta novi je pa 400MHz, ti bo tudi novi delal na frekvenci 266MHz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem z pcjem, disk me je nekaj zabaval in je not tak delalo kot da bi rele preklapal pa slišalo se je kako so obrati diska padali in rasli, pol je pa se je pc samo dol vgasnil kot da bi ga resetiral, zdaj pa ko ga hočem prižgat, me skos vpraša če se naj začene v načinu safe mode ali pa normalno... nato pride do tam ko začne windowse nalagat, te pa se samo resetira in to dela cel čas...

Zraven sem dal drugi disk ki dela pa vse z windowsi, pa je naredlo isto.

Kaj pravite da bi lahko bilo???

Evo men se je doma tudi nekej podobnega zgodil.. sam pri meni običajno še do tega vprašanja za safe mode ne pride. Sigurno hardware fuč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!