Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

rabis taprav kodek...najbrž nšn divx al pa xvid...dobi si magar Nimo codec Pack pa instaliraš...pa maš..

al pa VLC player tut zna vse igrat

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje!?Zakaj mi windovs media player predvaja zvok slike pa ne?Prosim za rešitev,verjetn je enostavn ampak men tole ne gre!! :headbang: :headbang: Hvala!!

Uporabi GomPlayer, če ni kodeka ga avtomatsko prenese iz neta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. post

mam prenosnik....po ekranu se risejo crte, neki artefakti...sicer ekran readable...

jest ciljam na to da se je pregrela grafa ....ne dokoncno...

console dela lepo...brez artefaktov. problem je v GUI nacinu...windows IN linux.....prav tako na EXT monitorju.....sicer manjse, bolj nevidne crte.....but still...notr okol venta blo blo pet kill prahu hehe smile.gif

ce okol grafe malenkost bolj pritsnes...na ohisju sevede, se crte spremenijo.....

vse ostalo dela odlicno...z izjemo diska, pa baterije lol smile.gif

tok do zdj...trenutno iscem ksno sodelovca od fotra ki se spozna na to.. smile.gif

thats out of my league, ampak mogoce se mi kj posveti

2. post

ne dela napajalnik, sm pozabu povedat, niti nism pomislu na to...

hm....seprav bi blo mozno da je kriva narobna voltaza...ker ce se ne motim pri GUI grafa pozre vec stroma kot pa pri navadni konzoli....pa glede na to da ma EXT monitor svoje napajanje....pa manjse artefakte....

bi blo mozno da napajalnik distrbuira narobno voltazo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok update....

laufam bootCD od MACosx86....prvih 2, 3 minute je bla slikna na ekranu normalna....cist lepa....pol sm pa premaknu monitor...malenkost zapru, je pa spet isto...crte po zaslobu....se kar readable...

je pa res da mam odsraufan protektor nad hladilnikom..a je mozno da se je pregrela grafa ?

dvomim sicer...zdj dpet ko premaknem monitor se crte odrisejo ...

mogoce kje svoh stik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en update...

naredu sm screenshot na temu prenosniku....zdj niti ne vem vec kaj naj si mislim....

ce bi biu zanic monitor bi mogu bit screenshot uredu ane ?

post-3531-1192356037_thumb.jpg

zdj je pa hudic tak...

any help ? graficna ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja problem z grafo siguren je, lahko da bi se to rešilo tako, da se premeri vse glavne napetosti na grafi, pa se potem temu primerno prilagodi. Najbrš je kakšen element malo odpovedal, pa ti zdej to riše :). Sam ker je pa prenosnik nimaš pa kej velik za naredit.

Lahko poskusiš v biosu tist pomnilnik, ki ga ima grafična čisto zmanšat, če bo slučajno izklopilo defektni del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol...ta bois tega ne podpira hahaha :=

tale grafa je na AGP vodilu, a se da naprimer dat notr PCI grafo ?

sam kero bo pa pol komp vzel za privzeto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš na agpju grafo, potem je najbolš, da jo kar zamenjaš, mora pa bit prav za prenosnike :) in prav za to vodilo. Pa še to ne pašejo vse grafe v vse prenosnike, odvisen od modela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grafične v večini prenosnikov ne moreš poljubno menjati.

Mogoče imaš pa samo kakšen slab stik na pregibnem delu prenosnika?

sj je nism mislu menjat...samo dodat eno PCI zravn

sj men se tut zmer bol zdi da je nekje zanic stik ker je enkrat naprimer zanic slika...taka kot na screenshotu...pol pa malo pritisnes nekje po prenosniku je pa bolsa...trenutno je slika cist uredu....

sam jest sm že ceu prenosnik narazn dau.vse do zadnga sraufa pa mi ni jasno kje bi to lagko bilo..se celo lcd sm dau dol pa precekirou kontakte

Če imaš na agpju grafo, potem je najbolš, da jo kar zamenjaš, mora pa bit prav za prenosnike :) in prav za to vodilo. Pa še to ne pašejo vse grafe v vse prenosnike, odvisen od modela.

ja sam pomoje je onboard...edin en cip sm nekje najdu na maticni, priblizo iste velikosti kot procesor, in ce se ne motim se ga da dat dol...nism pa probu...pa gor tut nic ne pise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grafične v večini prenosnikov ne moreš poljubno menjati.

Mogoče imaš pa samo kakšen slab stik na pregibnem delu prenosnika?

sm sou prou to se enkrat pogledat...je blo uredu...sm pa najdu neke zlomljene kontakte na konektorju ya lcd...tko da pomojem je to to :)

bm dau popravt pa bomo vidli hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam sledeč problem. Malo prej sem v komp dal nek star 80gb disk, ki ni delal. Pač s tem sem še na svojem kompu preveril da je res pokvarjen.. in kaj se zgodi.. dam ven, vse nazaj priklopim kot je bilo, zaženem.. pokaže tisto, kako želim zagnati windowse (safe mode, safe mode with networking, start windows normally..). Če dam safe mode, naloži par stvari, nato pa se vse ustavi. Če dam start normally ali pa kot "last good configuration", pa gre naprej, ampak je kar črn ekran in se nič ne zgodi . Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo? Prej je vse delalo normalno..Upam da bo znal kdo čimprej pomagati ker nujno potrebujem računalnik!

Hvala, Nejc.

edit: sedaj kar koli dam, restarta računalnik. Ko vstavim WIN xp cd in želim bootati, mi javi nek error (1610576128) line 1773 in d:/nt/base/boot/setuparcdisp.c

Mogoče kdo tukej ve kaj bi lahko bilo narobe? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tako nobe nebi vedel.. po celem popoldnevu sm najdu napako. namreč poslovil se je eden od štirih 512 ramov.. :headbang: Krneki heh. Hvala vseeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem stavt da ti je skripnla ena od stirih ram ploscic

:)

Je je, sem jo že iztaknil in veselo laufam naprej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoce komu sanja kaksen bi lahko bil vzrok da mi nek racunalnik po dolocenem casu delovanja ugasne, nato ga prvih nekaj sekund ne morem prizgat, ker se samo za pol sekunde prizge in ugasne nazaj... po recimo pol minute ali pac nekaj deset sekundah pa ga lahko normalno prizgem nazaj....(ampak se zadeva ponovi)...najbrz se kak element pregreva ampak se mi niti ne sanja kaj...(ker se to pri "ogretem" racunalniku dogaja pogosteje sumim na pregrevanje)... Je kak mojster ki bi mi lahko nastel mozne vzroke? mam dele pa ne vem kaj bi menjal... :rolleyes: ..Hvala

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovil da gre najbrz za pregrevanje procesorja...(hladilne reze zabasane s prahom...) Vendar s tem nisem resil tezave , ker mi je stopilo tisto izolacijo thermal interface (tako nekako se mi zdi da se imenuje)...neka zmes ki je med hladilnimi rebri in procesorjem...se dobi tako zadevo v trgovinah z elektroniko?

Tole sivo zadevo, ki je na sredini imam v mislih... 02-cooler_bottom.jpg

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi se termalno pasto, v računalniških trgovinah jih imajo več vrst, najcenejša, navadna, silikonska je za večino povsem dobra, samo za info. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi se termalno pasto, v računalniških trgovinah jih imajo več vrst, najcenejša, navadna, silikonska je za večino povsem dobra, samo za info. :P

OK...hvala tok v detajle nism vedu...za pentium 4 bo uredu najbrz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!