Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Mam en problem: kar naenkrat mi firefox ne odpre nobene strani več in napiše, da se izvaja v varnem načinu. Kje lahko spremenim kakšne nastavitve, če se sploh da? Zdej uporabljam ie.

Anyone wants to help?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne pomaga...še zmeraj isto. Kakšna druga ideja ? Firefox enostavno ne odpre nobene strani, kljub ponovni inštalaciji

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno vprašanje.:

Par dni nazaj sem opazil, da se mi je soseda verjetno nehote priklopila na moj brezžični router. Jaz bi pa rad, da se samo en računalnik lahko poveže in noben drug. Nekaj sem probaval z nastavitvami v routerju, ampak potem ga domač računalnik ni več prepoznal. Router je pa MSI RG60G.

vsaj pri mojem routerju (zgoraj omenjeni level one) imaš simpl nastavitve. greš pod wireless setup in security. vklopiš šifriranje (32 bitno) in imaš možnost nastavit geslo ali generirat šifro.

ko se hočeš povezat te pač vpraša za geslo oz šifro.

geslo je simpl ampak se ga da hackat (more pa človek obvladat če nimaš ravno za geslo ime hčerke ali znamko motorja :evilgrin: ).

če generiraš šifro je to (skoraj 100%) varno pred vdori ampak si ga ne moreš zapomniti zato ga recimo shraniš na comp v txt datoteko in ga copy/paste vstaviš ko se povezuješ.

brez zaščite pa je ZELO nepametno pustit odprt wireless, razen če hočeš da ti soseda kaj najde na disku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DejaVu

- File > Work Online?

- windows firewall? imaš slučajno (po tanovem) BLOCKED za firefox?

Popravljeno . Popravil MowzancR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

geslo je simpl ampak se ga da hackat

VSE kar gre po luftu je HACKABLE !!!!!

Vprašanje je samo, kdo si, da se zagretežem splača xy časa ukvarjat s tabo.. slej ko prej vsaka koda pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE kar gre po luftu je HACKABLE !!!!!

Vprašanje je samo, kdo si, da se zagretežem splača xy časa ukvarjat s tabo.. slej ko prej vsaka koda pade.

troot troo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si vklopiš šifriranje kot je PERVY reku. Lahko pa si tudi vklopiš filter po MAC naslovih. Na svojem računalniku v command promptu napišeš getmac, vrne ti niz v obliki (xx-xx-xx-xx-xx-xx). Ta niz vpišeš v filter za MAC naslove in to je to.

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, en uprašane mam... na siolu so baje DNS neki spreminjal al kaj jest vem, da je neki 13 pa 23, jest to pojma nimam. In morm zdej u routerju nastaut na novo... mam pa Cnet router, cnig904s je oznaka, če kej pomaga? samo ne najdem nobenga IP naslova, da pridem notr, ker navodil pa nimam.

A kdo lahko pomaga kej? blush.gif , ker sem jest čisti anti-talent za to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da sem s tem, k sm 10s držal reset gumbek na routerju čist software zjebu, pa, če se da to kako popravt?

Naj bi ga samo resetiral na tovarniške nastavitve. A se ti odpre http vmesnik, če routerjev IP vtipkaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne odpre se mi. Preden sem ga ''resetiral'' se mi je odprl zdej pa ne več.

Im_a_ridah, prek česa pa potem naložim ta FW? mislm, glede na to, da ne pridem notr v router zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si vmes drgac kj spreminjov IP od routerja? ce si, probi originalnga napist v brskalnik :)

drgac pa kdo ve ce se da kje dobit touchscreen panel 14 colski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne odpre se mi. Preden sem ga ''resetiral'' se mi je odprl zdej pa ne več.

Im_a_ridah, prek česa pa potem naložim ta FW? mislm, glede na to, da ne pridem notr v router zdej?

Tu KLIKNI imas navodila.

Sicer je za D verzijo USA trga, vendar predvidevam da je isti šmorn.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si vmes drgac kj spreminjov IP od routerja? ce si, probi originalnga napist v brskalnik :)

drgac pa kdo ve ce se da kje dobit touchscreen panel 14 colski?

To iščeš kakšno poceni varianto ali kaj bolj pro.

Išči pod ASEM.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To iščeš kakšno poceni varianto ali kaj bolj pro.

Išči pod ASEM.

lp

Sem malce prehitro odgovoril, sedaj imajo le 12, 15 in 17" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To iščeš kakšno poceni varianto ali kaj bolj pro.

Išči pod ASEM.

lp

Sem malce prehitro odgovoril, sedaj imajo le 12, 15 in 17" .

lp

aha. no hvla vseen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, en uprašane mam... na siolu so baje DNS neki spreminjal al kaj jest vem, da je neki 13 pa 23, jest to pojma nimam. In morm zdej u routerju nastaut na novo... mam pa Cnet router, cnig904s je oznaka, če kej pomaga? samo ne najdem nobenga IP naslova, da pridem notr, ker navodil pa nimam.

A kdo lahko pomaga kej? blush.gif , ker sem jest čisti anti-talent za to :rolleyes:

- IP na PC-ju na avtomatsko

- reset routerja

- start->cmd->ipconfig

- dobiš Ip od routerja

- preko weba greš notri in nastaviš PPOE (uporabniško ime in geslo)

- DNS povleče avtomatsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!