Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Zdravo usem! Js mam en problem s hide folderjem xp in sicer:

Js sm imeu odprt hide folder (f-hide) in sm imeu neke igrce itd., ki jih imam pot skupno mapo (prbližn 20 giga) unhide. No in js sm potem resetu pač komp ne dabi zapru program in dau unhide in potem ko sm hoteu dat te datoteke ki sem jih meu unhide sm jih hotu nazaj skrit in mi je enostavno napisal neko napako. Potem sem te mape zbrisu is hide folderja in jih potem enostavno ni več bilo ampak prostor na disku mi pa še vedno jemlejo. Program sm tut zbrisu itd. ampak nič ni pomagal. Please HELP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz registra zbris vse kar je povezan s tem programom...

ce pa ne znas, pa se enkrat dj gor programcic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm ga še enkrat gor naložu sam ka naj zej nrdim? Ker sm takrat ko sm zbrisu program sm ga zbrisu z your unistallerjem in potem sm še s tune upom pregledu register pa še zmer ni nikjer datotek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

start \ run \ regedit \ enter\

hkey local machine \ software \ ime firme od programa..to kr vse zbrises

toj to...pomoje je se tko na windowsih ..se ne spomnm vec tocn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

windows explorer

tools - folder options - view - show hidden files and folder

?

:D

druzga pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz SD kartice 4 GB sem z običajnim zunanjim čitalcem lahko normalno pobral dol slikce, ki jih je bilo cca 20 .

Včeraj poskusil isto kombinacijo, samo nekaj čez 900 slik in 3,5 GB) - ni variante. Šlo je šele, ko sem aparat priključil preko USB kabla.

A imajo čitalci kako omejitev glede števila datotek ali kaj za hudiča je vzrok ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mene zanima, ali je že kdo preizkusil Win. Visto, v kombinaciji z office xp.

Ker v mojem primeru neki štrajka, oziroma mi sploh ne zazna celotnega ofisa, ampak samo demo verzijo.

Siguren pa sem, da je z ofisom vse ok, ker na xp-jih dela normano.

LP

Dusk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam js na lapptopu stari office ker ga uporablja tud fotr in pač ni navajen novega, pa dela ko šus. Brez vsakršnih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se da v wordu nardit prelom strani tako, da bi imel recimo 1. ter 4. stran isti odsek. Torej da je 1. in 4. stran odsek 1, 2. in 3. pa odsek 2? Se to da? Da ne rabim skoz glave pa noge popravlat na vsakem odseku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje bolj za štromarje: crknil mi je atx napajalnik, ki ga imam itak za druge namene, iz njega sem vlekel velike tokove. Večkrat je začelo ob obremenitvah smrdet ven. Potem pa čez en čas napajalnik ni več dajal ves čas 12V, ampak vsake toliko časa le 10V. Res, da sem imel 5V vejo prazno, vendar prej je dajal kljub temu vedno polnih 12V. Potem pa je vse skupaj crknilo. Ko vklopim stikalo, samo za trenutek nekaj zabrenči (nek štrom), in takoj neha, vetrnica pa sploh ne trzne. Napajalnik sem odprl, vse je videt OK razen dveh stvari: Notri so bila krila metulja in žica power good (ki je pri moji uporabi prav tako prosta) je takoj na izhodu iz vezja stopljena, oz. njena izolacija, ni pa nikjer v stiku. A ima kdo slučajno kakšno idejo kako naj stvarco zrihtam?

Popravljeno . Popravil mitiž46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje bolj za štromarje: crknil mi je atx napajalnik, ki ga imam itak za druge namene, iz njega sem vlekel velike tokove. Večkrat je začelo ob obremenitvah smrdet ven. Potem pa čez en čas napajalnik ni več dajal ves čas 12V, ampak vsake toliko časa le 10V. Res, da sem imel 5V vejo prazno, vendar prej je dajal kljub temu vedno polnih 12V. Potem pa je vse skupaj crknilo. Ko vklopim stikalo, samo za trenutek nekaj zabrenči (nek štrom), in takoj neha, vetrnica pa sploh ne trzne. Napajalnik sem odprl, vse je videt OK razen dveh stvari: Notri so bila krila metulja in žica power good (ki je pri moji uporabi prav tako prosta) je takoj na izhodu iz vezja stopljena, oz. njena izolacija, ni pa nikjer v stiku. A ima kdo slučajno kakšno idejo kako naj stvarco zrihtam?

:worship: :worship: :worship: :worship: mislm da buba ne bi smela bit problem hahahhah :DDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če praviš, da je ob obremenitvi smrdelo iz njega, pol je tudi mogoče da so se tranzistorji pregrevali in se dokončno pregreli.

Em mimogrede, kak psu vklopiš brez da je prikloplen na matično?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če praviš, da je ob obremenitvi smrdelo iz njega, pol je tudi mogoče da so se tranzistorji pregrevali in se dokončno pregreli.

Em mimogrede, kak psu vklopiš brez da je prikloplen na matično?

Vklopiš ga tako, da skupaj stakneš zeleno žico (pri večini napajalnikov, pri enemu mojih je to tudi siva) in maso, potem pa samo vklopiš stikalo in zadeva laufa.

Sem pa uporabljal 2 vzporedno vezana za napajanje avtooojačevalca 300W RMS, en je bil 16A in en 31A, seveda mi je skurlo tamočnega, sicer ni logike, vendar sedaj uporabljam samo onega tašvoh in ojačevalec se ne odziva isto. Drugače pa eni napajalnki ne dajejo polne napetosti če obremeniš samo 12V vejo, potem moraš vezat na 5V 5ohm upor, jaz sem dal kar eno žarnico, samo pri meni se ni dosti poznalo. Sem imel pa en AT napajalnik, kateri je ob priklopu žarnice na 5V dal še precej "gasa", se pravi 2V več napetosti na 12V in zato je tudi ventilator bolj zateral.

Ne vem no, mogoče so se pregrevali tranzistorji, samo napajalnik ma en kup zaščit in se ga skor ne da preforsirat. Tud plata ni okol tranzistorjev nič zažgana, mislim da je smrdelo edino od topljenja žice power good, ki služi, da drži matično v resetu, dokler se napetosti ne stabilizirajo ob zagonu in nimam pojma, zakaj hudiča bi se ta kabel pri moji uporabi topil, saj sploh ni priključen in tokov tu NI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Par dni me mori tale težava.

post-5391-1211206346_thumb.png

IE mi ob poskusu zagona videa javi, da nimam podpore za Javo ali novega FP.

Player sem instaliral že x krat java, kolikor vidim je tudi vključena. Kje je težava :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem mel popolnoma enak problem en teden nazaj na youtube, isto sem vse nekaj posodabljal pa ni blo nič, pol je pa čez par dni samo začelo delat in zdej mi odpira normalno naprej. Samo od sebe je nehalo in začelo delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem mel popolnoma enak problem en teden nazaj na youtube, isto sem vse nekaj posodabljal pa ni blo nič, pol je pa čez par dni samo začelo delat in zdej mi odpira normalno naprej. Samo od sebe je nehalo in začelo delat.

post-5391-1211267760.gif OK čakam da začne zopet delovati ! (jebemtiwindowseinms) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macromedia.com

sjmislm da te vrze na adobe.com...pa si tm dobi flash....

ce pa se to ne dela...pa instalirej JRE,...JAVA RUNTIME ENVIRONMENT....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Java v tvojem primeru nima zveze s tvojim problemom. JavaScript in Java ni čisto isto.

Preveri v IE, če imaš omogočen JavaScript (Orodja/Internetne možnosti/zavihek Varnost). Najbolje da tukaj vse vrednosti daš na "Prevzeto" - default.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi z brisanjem začasnih datotek in map za IE.

lp

To delam vsakodnevno itaq :whistle:

Java v tvojem primeru nima zveze s tvojim problemom. JavaScript in Java ni čisto isto.

Preveri v IE, če imaš omogočen JavaScript (Orodja/Internetne možnosti/zavihek Varnost). Najbolje da tukaj vse vrednosti daš na "Prevzeto" - default.

Na default ne morem nastaviti, ker potrebujem posebne nastavitve zaradi .... :headbang:

Imam pa skoraj vse nastavitve na Omogoči ali vsaj Vprašaj. V zavihku Dodatno imam na Večpredstavnosti vse kar je potrebno na ON :alien1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Java v tvojem primeru nima zveze s tvojim problemom. JavaScript in Java ni čisto isto.

Preveri v IE, če imaš omogočen JavaScript (Orodja/Internetne možnosti/zavihek Varnost). Najbolje da tukaj vse vrednosti daš na "Prevzeto" - default.

ou, didnt know that :D

to sm jest naredu pa mi je delal...ocitno je blo kej druzga posredi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!