Skoči na vsebino

Popolna obnova vespe p200e


Priporočene objave

Imate mogoče številko od P.V.G. (piaggio-Vespa-gillera) KOPER g. IVAN, naročil bi katalog da naročim nekaj delov pa da se začne vespa obnavljati.

Nočem izpasti žaljiv. Ampak...

Probaj pogooglat preden začneš spraševati.

http://pvg.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi jih rabu ja :D ... moje letve so zelo boge haha ... ok fantje vespa napreduje ampak pocas k je treba in šolo in šiht delat in ni blo časa nč! Pa še ženskam se je utrgal in se use prjaulajo na dm-ov tek in sm mogu namest da bi hodu u šolo še nadure delat. Ampak dobr je pa to da bojo saj finance večje. Sicer pa tok časa k ga mam delam na doma narjeni mizi da bom probu porovnt gištel! zgledala nej bi prlizn tkole kukr sm vm zrisu jutr k pridm iz šihta pa bom probu še en nosilc al pa dva narest pa bom posliku pa to! zanekat use je tole ...

P.S. am P.V.G nikjer ni cife klele na netu al pa saj jst ne najdm!? aja pa še donacco vem kje je ja :D hah usakic k se s 14 pelm dam se sprasujm kaj je zmeri tok vesp tm :D uf blizu mam tole HVALA TI ;)

post-20150-1243551113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam nove lajšte v beli barvi še v original škatli če koga zanima nej me kontaktera..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji sem zasledil da prodajajo nove vespe PX 200, izgled isti kot ta stare, samo da ima spredaj disk in el. štarter. A kdo ve če se da to tudi pri nas dobit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji sem zasledil da prodajajo nove vespe PX 200, izgled isti kot ta stare, samo da ima spredaj disk in el. štarter. A kdo ve če se da to tudi pri nas dobit :?

Se dobi! Poglej na bolhi! tm okol 2000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji sem zasledil da prodajajo nove vespe PX 200, izgled isti kot ta stare, samo da ima spredaj disk in el. štarter. A kdo ve če se da to tudi pri nas dobit :?

Dvomim, da je 2T.

Nove se gibljejo od 1.500€- 2.500€ (2T_da je šus)

Delajo jih pa v Španiji :eek: 4T verjetno na kitajskem a dvomim.

Poišči še malo na spletu, če je moj fotr lahko izbrskal VSE kar se o vespah, da (pa ni ravno vešč "surfanja")

Boš tudi ti.

Verjamemo vate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ne vem kako lahko obnavljaš agregat od px 200. Ta mašina je neuničljiva. Poznam ljudi, ki so prevozili okrog 100.000 km pa nobenih problemov. Kar se pa tiče karoserije, če že obnavljaš, štrihaj na original ne pa na neke "klovnske" barve.

L.p. pa brez zamere,aja moja ima 25.000 in je kot nova-vse original in me bo verjetno preživela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11617-1244043716_thumb.jpg

Takšno Vespo sem mislil, v Nemčiji jih imajo Z oznako "Final edition"

A takšne se pri nas ne dobi ?

Ne pri nas se jih ne dobi. Imaš pa jih v IT. Padovan-Roetl. So 150 ccm in so Indijke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!