Skoči na vsebino

Motoristi in dolge luči


Cegi

Priporočene objave

Hmnja, tale nastavitev luči se sicer sliši v redu... Vendar so mi lani na tehničnem pregledu prvič v vsej "moto karieri" preverili nastavitev žarometa. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kladivo in po luci vsekas! .........kako to nastelas...... dej max,zdaj pa res ze zajebavas.kako pa pri avtomobilu to nastelas?! ......s hiltijem?! :? :roll:

Ajs ti pa resno mimo sekas... povdaril sem kako naststelas v predel brade!? a je to tko tezko prebrat?

Sicer pa si ti itak pametnejsi in neodoljiv, tko da drugi same neumne pa neumesne sprasujemo :wink:

ja ja max....... da SVETI v predel brade....... naj vrze prvi kamen tisti,ki..... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo samo topic zamenjam pa ze odgovor dobim:

v enem dnevu?

ledeni...ocala nabavt....al pa lece zamenat :twisted: :twisted: :twisted:

Lp

Gugo 8)

Sicer je to iz druzga topica :wink: (KRK - PULA 1. Maj)

Ocitno se tudi najboljsim zalomi :twisted:

seveda max....... ti si najboljsi :twisted: ......... glej post nad tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja max....... da SVETI v predel brade....... naj vrze prvi kamen tisti,ki..... :twisted:

Ja ajs ni panike... :oops:

Je pa posredno ali pa neposredno na moje vprasanje odgovoril transalp :wink: HVALA.

Torej vozite tako, kot vam pase z dolgimi ali kratkimi, vendar opozarjajte nase na cesti kolikor morete, ker za nekatere je ''vse'' se vedno premalo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol da ti avtomobolisti, trobijo :o , blendajo :shock: pa žugajo :x kot da te izsilijo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdravje in dolgo življeneje - vedno dolga luč :wink: :!:

+ TAGLASNI RORI!!!!! :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam meglenki in zasenčeni žaromet. Ima krava levo in desno od glavnega žarometa namontirani meglenki in ko vse tri luči gorijo imam 1/2 metra kvadratnega svetleče površine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi bolj poredko vozim z dolgimi. A zakaj? Zato, ker mi vsi nasproti vozeči blebdajo, pa nikoli ne veš, ali zato, ker imam dolge prižgane, ali zato, ker je kakšna nevarnost ali radar na cesti. Samo na res nevarnih in manj preglednih odsekih prižgem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jaz jih običajno prižgem na bolj nevarnih odsekih,da ne bi kdo sekal ovinka pa še mene zraven............sej pol pa pozabim izklopit....pa sveti skoz :oops:

je pa zagotovo bolj opazen motorist z dolgimi lučmi, samo če pogledaš(tudi podnevi)naravnost v žaromet z dolgo lučjo te vseeno malo zaslepi, vendar ni nič nevarnega.

edino za parabolo žarometa pa ni najbolje daje stalno prižgana dolga luč;zaradi večje temperature se s časom poslabša odbojnost parabole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi bolj poredko vozim z dolgimi. A zakaj? Zato, ker mi vsi nasproti vozeči blebdajo, pa nikoli ne veš, ali zato, ker imam dolge prižgane, ali zato, ker je kakšna nevarnost ali radar na cesti. Samo na res nevarnih in manj preglednih odsekih prižgem!

približno enako.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor kdaj, se odločam glede na situacijo, vendar, ko vidiš da avtomobilist pred tabo že nejevoljno premika retrovizor, veš, da ve, da je nekdo za njim in se ga lahko malo usmiliš

drugače pa večinoma dolge, redkokdo blenda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec, ti si CAR! 8)

Sm, ne? :twisted:

Kako nastelas v predel brade?

Ce imas cajt in voljo lahko to na eni ravni cesti naredis. Jst mam sreco, da je blizu bajte ena ravna cestica, kjer na koncu stoji STOP in tam ponoci ponavadi stimam... Je pa se ena cestica obdana z grmovjem dolga 200m, ki ima na koncu ovinek in tam vedno najbolj natancno dolocim visino snopa zasencenih luci.

Lahko si pa se bolj frajer in si na kraj pripeljes avto, posadis notr tatu/mamo/strica/babico/psa/napihljivo lutko? :roll: 8) :twisted: in stimas snop in kricis "KAJ ZDAJ TE SLEEEPPPIIIIIIIIIII????" :P

No tko nekako... Se opravicujem za sarkazem, sem pac na volji. ;)

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdravje in dolgo življeneje - vedno dolga luč :wink:  :!:

+ TAGLASNI RORI!!!!! :P :P :P :P

Kmalu bo tvoje "remek delo" šlo v kanto za smeti :!: :twisted: :!: (predpisioglasnostivozilpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prosim da se vzdržite neumesnih pripomb!!!! :twisted: :twisted:

Drugače pa lahk skidate gnoj še mal pred svojim pragom, ups Suzukijem!! :P :P :P

(masteenišeboljglasnaindražjaremekdelapress!!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino za parabolo žarometa pa ni najbolje daje stalno prižgana dolga luč;zaradi večje temperature se s časom poslabša odbojnost parabole

Hmmm... :roll: :?: Saj med močjo kratke in dolge ni dosti razlike, npr. pri H4: kratka 55W, dolga 60W. Obe nitki torej "grejeta" približno enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi bolj poredko vozim z dolgimi. A zakaj? Zato, ker mi vsi nasproti vozeči blebdajo, pa nikoli ne veš, ali zato, ker imam dolge prižgane, ali zato, ker je kakšna nevarnost ali radar na cesti. Samo na res nevarnih in manj preglednih odsekih prižgem!

Se strinjam s tabo, Lojzi !

Jaz imam namreč "fabrško" spredaj dve zasenčeni luči in dve dolgi. Če imam vse prižgano je prehudoooooo. Mislim, da izzivati z dolgimi lučmi ni pametno, ker lahko dobiš bedaka nasproti, ki si te privošči tako ali drugače.

Kar pa se tiče GLASNIH ROROV pa je tko, da ima danes že skoraj vsakdo potujoči disko v avtu in te itaq ne sliši.

Pamet v roke in normalne luči, pa bo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, fazer1000 ima zelo močne zasenčene luči... zadostujejo tudi za podnevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi bolj poredko vozim z dolgimi. A zakaj? Zato, ker mi vsi nasproti vozeči blebdajo, pa nikoli ne veš, ali zato, ker imam dolge prižgane, ali zato, ker je kakšna nevarnost ali radar na cesti. Samo na res nevarnih in manj preglednih odsekih prižgem!

približno enako.....

seveda,k običajno jest odspred z dolgimi vozm :? :? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi bolj poredko vozim z dolgimi. A zakaj? Zato, ker mi vsi nasproti vozeči blebdajo, pa nikoli ne veš, ali zato, ker imam dolge prižgane, ali zato, ker je kakšna nevarnost ali radar na cesti. Samo na res nevarnih in manj preglednih odsekih prižgem!

približno enako.....

seveda,k običajno jest odspred z dolgimi vozm :? :? :? :D

Tud če ne, ima tako lepo rdečo jaknco, da se ga še z avijona vidi! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

jaz sem ravno včeraj pogledal pr habatu če bi kako bolj "živo" jakno imeli - saj je to na naših cestah življenjskega pomena

saaaam črne - tok da je bla že popoldan kr tema v trgovini

:cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!