Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

aja sele zdj te je najdla???? :wub::wub::wub::wub:

hahaahhaha...Morm ti priznt "touche"...Mislm da nism jst ta... :naughty: :naughty: Dogma ker je zdej ta tanov??? :wub::wub:

@Rot sej zima bo itq hit čez, tlesk pa bomo že aprila ganjal... :naughty:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaahhaha...Morm ti priznt "touche"...Mislm da nism jst ta... :naughty: :naughty: Dogma ker je zdej ta tanov??? :wub::wub:

@Rot sej zima bo itq hit čez, tlesk pa bomo že aprila ganjal... :naughty:

aja a da nisi ti ta :BUA::BUA::BUA::BUA::BUA::BUA:

sei si pa moj pol.... :wub::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful vn seka barva ja :)

Sta že nazaj s frucom? Dobr da nism začeu vintat gor :P

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu gor in dol.

Srecal par, ki sta se veselo slikala po ovinkih.

Objavita kako sliko.

lp u.

oooooooo drug k fruc pa lara nista bla gor....aha pa waju mamo golobčka :OK::wub::wub::wub::wub::wub::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmm :xx:

Zih sta se....slikala :P haha joke

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooooo drug k fruc pa lara nista bla gor....aha pa waju mamo golobčka :OK::wub::wub::wub::wub::wub::OK:

Straža a sm reku, da je en...Fruc pa sploh zaniku ni ane...Od direktorjev skor noben gor ne hod, kutli se je joku, fruc je biu pa tih pa še smeju se je 100%...hahahhaha legenda... :wub::wub::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža a sm reku, da je en...Fruc pa sploh zaniku ni ane...Od direktorjev skor noben gor ne hod, kutli se je joku, fruc je biu pa tih pa še smeju se je 100%...hahahhaha legenda... :wub::wub::OK::OK:

mi mamo druga posla :P cez poletje smo lowil picke oz. kelarce zdj jih mormo pa porihtat :whistle::whistle:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža a sm reku, da je en...Fruc pa sploh zaniku ni ane...Od direktorjev skor noben gor ne hod, kutli se je joku, fruc je biu pa tih pa še smeju se je 100%...hahahhaha legenda... :wub::wub::OK::OK:

ei najprej povej kje nism zaniku :D ah ja drgač sva se mela pa kr fajn a ne lara xD xD xD :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei najprej povej kje nism zaniku :D ah ja drgač sva se mela pa kr fajn a ne lara xD xD xD :P:P

mal preber pa boš zvedu... :naughty: :naughty: heheh :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sliku enga v moto opremi na beciklu :Pdrgač datum 1.8.09 na sliki ni taprav

post-17185-125516766227_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no...ful ga je po kolenu pelu :P Pa take fore :)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajmo gasa na Rakitno :hooray:

Na parih odsekih je cesta še zmer mokra, tud mal listja je umes tko da previdno.

P.S. Kok vm kej stegne po uni ravnini? Jest sm zadnč mal probavou in se mi zdi, da polet gre tam komot čez 220, 230. Šou sm sicr ~205 ampak je še velik rezerve blo v zadnjem ovinku in pr bremzanju (pa še disk mam skrivln...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na parih odsekih je cesta še zmer mokra, tud mal listja je umes tko da previdno.

P.S. Kok vm kej stegne po uni ravnini? Jest sm zadnč mal probavou in se mi zdi, da polet gre tam komot čez 220, 230. Šou sm sicr ~205 ampak je še velik rezerve blo v zadnjem ovinku in pr bremzanju (pa še disk mam skrivln...)

da ti sam powem...mi gremo po uni ravnini najwec 160 k newidmo smisla tm it 220 :BUA::BUA:

drugac pa moj rekord za gor je wecji od tvojga B)B)B)B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti sam powem...mi gremo po uni ravnini najwec 160 k newidmo smisla tm it 220 :BUA::BUA:

drugac pa moj rekord za gor je wecji od tvojga B)B)B)B)

S tvojo najbrs ne...Bratovo? :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu tale je pa zih en hud ryder...Se ga spomnm k je s temle biciklom kolenčku, pa driftu :D :naughty:

mislš k se je doma pod koutrom zvijou?? :D

Na parih odsekih je cesta še zmer mokra, tud mal listja je umes tko da previdno.

P.S. Kok vm kej stegne po uni ravnini? Jest sm zadnč mal probavou in se mi zdi, da polet gre tam komot čez 220, 230. Šou sm sicr ~205 ampak je še velik rezerve blo v zadnjem ovinku in pr bremzanju (pa še disk mam skrivln...)

jaa men gre isto... sam -100km/h drgač pa genau..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!