Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Mislš da se mamo mi interes družit s tabo? Sam zanima nas če si tud v živo tolk glasen in pameten kot na forumu :naughty:

Aaaa, to ... sori, res, z malinawci si nimam kaj začet. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa, to ... sori, res, z malinawci si nimam kaj začet. :lol1:

Lahko te naučimo kako se motor do tačke pele, da ne boš mel gumo sam po sredini pobrano :winkiss: haahaha

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No djte že nehat s takimi bednimi posti.....vsak se zaveda nevarnosti....eni pač mal bolj, drugi mal manj :winkiss:

ma bejbi samo opušteno.....kaj se razburjaš tolko :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko te naučimo kako se motor do tačke pele, da ne boš mel gumo sam po sredini pobrano :winkiss: haahaha

ne wem, če upam, res ... hvala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@angi sj se bom nehu razburjat....treba uživat na stara leta ane :winkiss: hehe

@mashina drugač ti lahko s fleksarco odžagamo tačke da ne bodo čist nove ;) Eh sj veš...mal se mormo hecat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaa zdj pa vem kdo je krivec za tistga povoženga jejža :kva2::kva2::kva2:

Ne ne ježa je zadela stoenka pred mano , jest sm se s Scanio spretno izognu, ampak je nasprot glih ena CBRka prleta. Ka jo je odnesl med bukve. Sam PNK je nardil pa je ni blu več. Jejž jejž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mashina drugač ti lahko s fleksarco odžagamo tačke da ne bodo čist nove ;) Eh sj veš...mal se mormo hecat :naughty:

Mama ti je fleksarca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti cel urnik pošljem, kdaj in kje se me najde :whistle:

Sem pa povprečno enkrat tedensko gor :naughty: Ampak me ne morte videt, k sm prehitr ...

je reku...dj se 1x dubimo pa gremo probat da widmo ce si res prehitr za ns :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je že RVT lepo povedu ... "Ne išči, kar nočeš najdit."

to je on povedou.. je nekej pametnga povedou.. ti pa sam drekaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš de mi ni jasn kako ti rata tko trapast zaplužit de še isti dan spet kokodakaš po forumu.? Kokr se jest spomnem to mal drgač zgleda. A so se smreke kar razbežale al s tolk počas prgonu de s komi do peska prdrajsu? :worship: Kolk s pa kej moped stenstal?

ja ej.. a nisi še nikol padu z motorjem? no če si pol veš kko mi je ratal trapast zaplužit.. smreke so ostale lih tam.. ampak kr mi je ratal tko trapast zaplužit ti bom zdej zakokodakou da sm se useen še uspeu tok zbremzat da nism rabu med njih it... moped je pa čis ceu kr je večino na men biu.. jes mam nogo mal bol bogo pa roko sam ni pene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je vse OK ampak neki mi ne da mira. Jest sem se ulegu pri preko stu na ura pa sm vidu kako to zgleda. Kako ti je ratal nekak zabremzat če si mel v naročju cel bike. Pa ne mi zdej rečt de si do peska že ustavu konje in da se na kombinezonu tud nič ne pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti cel urnik pošljem, kdaj in kje se me najde :whistle:

Sem pa povprečno enkrat tedensko gor :naughty: Ampak me ne morte videt, k sm prehitr ...

kaj a nč ne pazš? a veš da je to nevarn... veš da nisi sam na cesti a? a na to kdaj pomislš? a veš da je lahka hitr prehitr... FANT, NE IŠČI KAR NOČEŠ NAJTI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je vse OK ampak neki mi ne da mira. Jest sem se ulegu pri preko stu na ura pa sm vidu kako to zgleda. Kako ti je ratal nekak zabremzat če si mel v naročju cel bike. Pa ne mi zdej rečt de si do peska že ustavu konje in da se na kombinezonu tud nič ne pozna.

ma nee... am veš kk je blo.. pač komplet sm itq jes zajebou... k nism gum prej ogreu vem.. no in sm prpičiu v ovink.. mogoče še mal bol agresiuno kt ponavad.. in sta mi že pr bremzanju oba kolesa zdrslna.. prvo zadn in pol še spredn... sam nism položu.. sm rahlo spustu da se motor popravu in spet stisnu pač tok da so gume držale še ane.. no pa mi je ratal že kr zmbremzat pol na makedamu sm pa pač tud tolk gledou da nebom fuknu... pol tist zadne 2m je biu pa tak bol medel pesk pa mi je komplet pru konc požrl pa odnesl in ni blo zados razdalje al pa hitrosti še da bi z motorjem usak po svoje šla :P tko nekak nj bi bl.. ustavu sm se pa čis mal pred koncem makedama.. že skor po ježi dol šou..

Popravljeno . Popravil Frankenstein
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nee... am veš kk je blo.. pač komplet sm itq jes zajebou... k nism gum prej ogreu vem.. no in sm prpičiu v ovink.. mogoče še mal bol agresiuno kt ponavad.. in sta mi že pr bremzanju oba kolesa zdrslna.. prvo zadn in pol še spredn... sam nism položu.. sm rahlo spustu da se motor popravu in spet stisnu pač tok da so gume držale še ane.. no pa mi je ratal že kr zmbremzat pol na makedamu sm pa pač tud tolk gledou da nebom fuknu... pol tist zadne 2m je biu pa tak bol medel pesk pa mi je komplet pru konc požrl pa odnesl in ni blo zados razdalje al pa hitrosti še da bi z motorjem usak po svoje šla :P tko nekak nj bi bl.. ustavu sm se pa čis mal pred koncem makedama.. že skor po ježi dol šou..

Ma ja! Sej sem vedu de ni blo hudga. Si se velik nauču. Moraš bit res gumpec da bi ponovil tako napako. Jest sem se pa pelu po asvaltu u gatah pa u mikici z nogo pod mašino, ma se spomnem ku pol ure. Pa je blo ene 100m v par sekundah. Je bunko na ročki odpilil moji vogali so bli pa še kar vozni hehe.

Pol sem sklenu de ne grem več na motor. Sam še avto. Na pa je rozi naredla svoje. Evo mene po 20 letih. Sam zdej ne vem al sem zdej kej bolj pameten al samo sivl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja! Sej sem vedu de ni blo hudga. Si se velik nauču. Moraš bit res gumpec da bi ponovil tako napako. Jest sem se pa pelu po asvaltu u gatah pa u mikici z nogo pod mašino, ma se spomnem ku pol ure. Pa je blo ene 100m v par sekundah. Je bunko na ročki odpilil moji vogali so bli pa še kar vozni hehe.

Pol sem sklenu de ne grem več na motor. Sam še avto. Na pa je rozi naredla svoje. Evo mene po 20 letih. Sam zdej ne vem al sem zdej kej bolj pameten al samo sivl :D

heheh :D ma ja.. tega mislm da res nabomšou več probavat.. sam ja tale tvoja je bla pa tud slaba :BUA: eh pa sj.. na motorju se skos učiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh :D ma ja.. tega mislm da res nabomšou več probavat.. sam ja tale tvoja je bla pa tud slaba :BUA: eh pa sj.. na motorju se skos učiš..

Napaka mojster! Celo življenje se učiš de poj loh kot butelj končaš kariero u neki žari. :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če se nočeš matrat, maš miljon opcij, da si skrajšaš muke ...

Ja kaj s pa ti zdej hotu rečt??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!