Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

upam da bo še kkšn sončn dan tko da jest spucam, nafilam,... mojo lubico k taka pa ne more bit čez zimo :D

enako :P

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao bi se mogu učit pa kr vidm da dons nau blo nč :D ne da se mi :D in kua kei delate ? :D

aia straža klikn me na msn !!!

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao bi se mogu učit pa kr vidm da dons nau blo nč :D ne da se mi :D in kua kei delate ? :D

aia straža klikn me na msn !!!

kwa pa je???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOOOČK :P:P:P mudeeeeeeeeeeeeeeeeli snega je gor k fuka ;) pa hudo je blo z bejbo bit gor :wub::wub::wub::wub: pa obrača se tut dobr :wub::wub::wub:

klopca pa neki samewa :BUA::BUA::BUA::BUA:

post-9212-125727548363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč neki hotu prašat pa je že mim :) jah sei kr počak da še jest dobim izpit za avto :D se bova šla pol skupinsko obračat xD

predn bos meu izpit bo ta zima mem :whistle::whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo ksn cerkno??

neeeee, krvavc je bliži, na cerknm sm biu že tokat da glava peče, pa bedne proge majo, nobenga offroada...krvavc ma halfpajpe...tm je hudooo... :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neeeee, krvavc je bliži, na cerknm sm biu že tokat da glava peče, pa bedne proge majo, nobenga offroada...krvavc ma halfpajpe...tm je hudooo... :worship::worship:

hahahha oky pa krvavc...sam men je pa krvavc bedn ze...usak let tm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha oky pa krvavc...sam men je pa krvavc bedn ze...usak let tm :)

Al pa da gremo kako Roglo usekat, mi je kolega neki govoru da bo gor, pa da je vredu...krvavc je kewl k je bliz, pa da se furam 2 urce bom glih zakinku za volanom k bom sfukan tok...najbolš bi blo spet kak uizi vikend usekat...hahahahah :whistle::whistle: al pa na rakitni nek nardimo za skijat...Traktor pa vlečnco..sam en ratrak je treba najet :D :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa da gremo kako Roglo usekat, mi je kolega neki govoru da bo gor, pa da je vredu...krvavc je kewl k je bliz, pa da se furam 2 urce bom glih zakinku za volanom k bom sfukan tok...najbolš bi blo spet kak uizi vikend usekat...hahahahah :whistle::whistle: al pa na rakitni nek nardimo za skijat...Traktor pa vlečnco..sam en ratrak je treba najet :D :D

kasn ratrak...bomo potlačl z smuckam :P:P pa peš na hrib pol pa dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda k u strih cajtih...al pa spodi zapremo cesto za n vikend...pa gasa s sankam :D:D :naughty:

tezka :) cesta je bla ze tok posuta z peskom da konc :BUA::BUA::BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

//premaknemo glaviča if(snake.glava_smer == LEFT) { snake.glava_x--; } if(snake.glava_smer == RIGHT) { snake.glava_x++; } if(snake.glava_smer == UP) { snake.glava_y--; } if(snake.glava_smer == DOWN) { snake.glava_y++; } putpixel (snake.glava_x, snake.glava_y, 10);

svina... in ti bi za to rad mel pozitivno :?

:P

Maus vidm da ne obvladaš ti neki programiranja :D:P to ne bo sam pozitivno tole bo čista 5ka, mam PROFESORCO za programiranje, in to je program za "kačo" k jo prklopš na usb :evilgrin: In ta kača pol dela "svega i svašta" :evilgrin: :P

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus vidm da ne obvladaš ti neki programiranja :D:P to ne bo sam pozitivno tole bo čista 5ka, mam PROFESORCO za programiranje, in to je program za "kačo" k jo prklopš na usb :evilgrin: In ta kača pol dela "svega i svašta" :evilgrin: :P

nisem mislil na programski jezik, temveč na poimenovanje modulov :P

Sem z veseljem prebral tvoj program. Sem se tudi sam (pred mnooogimi leti) s tem ukvarjal, predvsem basic-om in foxpro-jem ... me je zamikalo, da bi tvoj programček preveril, pa sem se premislil.

Ker tvoja kača, dela (verjetno) "svega i svašta", ti bo profoksa zihr dala +5 :P

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua je zdei kurbe rrtovske :D

kam gremo kei ta vikend ? u petk mam sam cajt za eno igrco zvečer rezerviran, u soboto ma pa ena u borovnic bday pa morm bit seveda prisoten :wub::P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!