Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Ledu ni več.

Včeraj bil gor nekdo z Ducatijem 999, danes pa eden z 1098. Svet ne bi mogel biti lepši:)

Ja, včeraj sem ga še jaz videl. V Ducati kombinezonu, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to pa ne vem v kakšnem kombinezonu je bil.

Morm pa povedat da ga ni lepšega kot hrumečega Ducatija ko ga tišči od odcepa ceste za Krim, pa vse do naselja Rakitna. In obratno seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledu ni več.

Včeraj bil gor nekdo z Ducatijem 999, danes pa eden z 1098. Svet ne bi mogel biti lepši:)

Bil včeraj gor, led je najmanj na polovici jezera, ob jezeru sem si ogledoval en vikend za brunarico in na senčni strani je še sneg !!!!!

Cesta je pa kar lepa in presenetljivo malo peska, ampak previdnost ne škodi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tistii led ubistvu ni vreden omembe. Ga je bil 1-2 cm, nekje malo več. Gor stati ne moreš. Na nekaterih predelih je pa res še sneg.

Aja, črna z750 oz. z1000, malo bolj previdno, danes je malo manjkalo pa bi se raztreščil v moj avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tistii led ubistvu ni vreden omembe. Ga je bil 1-2 cm, nekje malo več. Gor stati ne moreš. Na nekaterih predelih je pa res še sneg.

Aja, črna z750 oz. z1000, malo bolj previdno, danes je malo manjkalo pa bi se raztreščil v moj avto.

Verjetno sem bil kar jaz. Šel sem na hitro obrnit, vendar o kakšnem "bližnjem srečanju" res nebi vedu. :hmm:

Drugače pa cesta je kar čista in OK. Previdnost pa predvsem na senčnih predelih, kjer je mokro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake že letošnje moto fotke iz Rakitne?

Al se bom res moral sam gor zapeljat. :whistle:

Dobiš, čez vikend. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
evo fotke...sm lih nov mobi sprobaval pa je tole nastalo

Je pa blo kr sončno danes :)

12032008025.jpg

12032008026.jpg

Super je bilo danes. Ampak je žal veliko peska na ovinkih. Pazljivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sej ne vem kaj nej rečem; sneg je še, samo bolj malo. Samo v senčnih legah je še.

Mogoče pridem do jezera, bom z eno s*ukano apn6. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodaj je super..se da brez problema polagat..kolkr hočeš :naughty:

gor po tistih ravninah se sneg topi na ovinkih in je mal mokro..zaenkrat še..sej bo kmal ta prav veter zapihal pa ne bo več snega..

drugače pa..kr zadost se oblecte..je še kr mraz..in če hočeš na zraku spit eno kavico moraš skor rokavice gor pustit ;)

ovinki sp pa še zmer mega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes popoldne je na 6 kilometru ceste na Rakitno, kakih 50 m pred mano, medved prečkal cesto. Ne vem kako pogosto se to kaj ostalim dogaja, ampak jaz bom malo zreduciral moje polaganje ovinkov na Rakitni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne je na 6 kilometru ceste na Rakitno, kakih 50 m pred mano, medved prečkal cesto. Ne vem kako pogosto se to kaj ostalim dogaja, ampak jaz bom malo zreduciral moje polaganje ovinkov na Rakitni.

Heheheh, sm biu gor pa ga nism vidu...Sam bi blo pa nevarn da prletis v tako mrcino... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!