Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

pred 2 urami, dolenc100 pravi:

Evo, tudi jaz nataknil Raid. Zaenkrat kaže res dober potencial ta 50-50 gumo. V klanec po brezpotjih leze BP, je tudi stabilna in ne pleše pri hitri vožnji na utrjeni makadamskih poteh.Tudi v serpetinah v polnem nagibu ima zadovoljivo stabilnost. Sem probal tudi vožnjo v nalivu in oprijema je dovolj. Ni pa toliko stabilna po asfaltu kot Pirelli STR,  sploh v polnem nagibu ter kilometrina bo zihr manjša. Meni osebno je zmes malenkost premehka.  S STR sem naredil 13k km, od tega 5k polno naložen v dvoje. 🙂 Vendar ima premalo bočnega oprijema zato sem šel na Raid.

Lp,

Screenshot_20240702_190757_Gallery.jpg

Ali ti kaj "tuli" pri določeni brzini na asfaltu ? Meni se pri cca. 70 km/h pojavi neki zvok, pravijo da zaradi gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup,tuli med 60-65 kmh in nad 120 kmh... 🤨 mogoče bo malo ponehalo,  ko bo ostre robove malo pobralo.

Lp,r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, dolenc100 pravi:

Jup,tuli med 60-65 kmh in nad 120 kmh... 🤨 mogoče bo malo ponehalo,  ko bo ostre robove malo pobralo.

Lp,r

Aha, ja se potem kar umiri, se pa sliši še vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 70-120 je tiha... pol pa zelo na hitro dobi zvok... 125-130 najslabša,  pol pa malo ponihuje... je pa menda odvisno od teže in tlaka... bom še malo poexperimentiral... zdej imam 2,4bar, solo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!