Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

vedno bolj se mi dozdeva da so te dunlop največji shit od gum...... :hmm: še posebno če je vožnja bolj agresivna......

trajnosti nimajo in cena je zaradi tega pretirana.... oprijem pa ni boljši kot pri drugih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj se mi dozdeva da so te dunlop največji shit od gum...... :hmm:  še posebno če je vožnja bolj agresivna...... 

trajnosti nimajo in cena je zaradi tega pretirana.... oprijem pa ni boljši kot pri drugih.....

.......... slabši pa tudi ne; meni se zdi, da ne držijo Dunlopke nič slabše kot npr. Pireli - mah, vsak ki vozi malček bolj agresivno slej ko prej uniči gumo.

Mah, jaz(midva) še vedno dobim Dunlopke zelo zelo ugodno :whistle: , tko da ostajam kar pri njim, se mi še vseeno izplača O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj se mi dozdeva da so te dunlop največji shit od gum...... :hmm:  še posebno če je vožnja bolj agresivna...

Vsak dan nas je več... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlopke držijo slabše kot pa pirelli, vozil na obeh že, + pirelli zdrži kak kilometer več, je pa tudi kak tolar dražji.

sam osebno dunlopa ne bom več vozil, samo iz enega razloga: motor je z dunlopkami ZELO nemiren napram pirelliju (drugih znamk še nisem probal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj se mi dozdeva da so te dunlop največji shit od gum...... :hmm:  še posebno če je vožnja bolj agresivna...... 

trajnosti nimajo in cena je zaradi tega pretirana.... oprijem pa ni boljši kot pri drugih.....

Emmmm.... se ne bi strinjal s tabo... :grrr

Meni so D208RR in tudi D207RR zdržale cca. 7000 km z Grobnikom vmes (D207RR).

Se ne smatram ravno za ljubitelja gum (beri: relativno agresiven do njih), tako da je to kar spoštljiva kilometrina. Michelin Pilot Sport mi je zdržal recimo 500 km več... cena je pa bila precej višja za njih... tako da... je razmerje cena-vzdržljivost-občutek na strani Dunlopa... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs

Se strinjam s tabo.

Poleg vsega pa nihče ne omenja nastavitve vzmetenja. Nisem mogel verjeti, kako velik vpliv ima ne samo na oprijem, temveč tudi na obrabo pravilno nastavljeno vzmetenje in pravilna vožnja skozi ovinke. :grim

vedno bolj se mi dozdeva da so te dunlop največji shit od gum...... :hmm:  še posebno če je vožnja bolj agresivna...... 

trajnosti nimajo in cena je zaradi tega pretirana.... oprijem pa ni boljši kot pri drugih.....

Jaz pa menim, da se najde še kakšen večji shit od gum. :grim

Vsaj za moj način vožnje in moj motorček. :OK:

Dunlop D208GP so zakon. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 21.000 in še nekaj kilometrih (Beat that!  :OK: ) sem na svojem banditu končno zamenjal obe D220. Na zadnji je po sredini že zmankovalo gume, tako da nadaljnje guljenje res ni imelo več smisla, niti ni bilo več varno.

Prvic dal gor D220, ker je baje trsa od 207. Naredu 6.900 km, se mogoce 500 nelegalnih, pa bo treba po novo. Res, da so bili kar agresivni kilometri, vendar bolj v smislu odpiranja iz ovinkov, tako da je guma enakomerno pobrana po celotni povrsini. Vseeno sem racunaj narediti z njo vsaj 11 do 12 kkm......Pa bo treba kar precej bolj zgodaj po novo......Drzi pa presenetljivo dobro in mi niti enkrat ni zdrsnila, ceprav so bile stopalke na tleh in ful gas iz ovinka... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaše izkušnje z d207 in d208 (ne RR!) in če so morebiti boljše (in trajnejše)od michelin pilot power ? Razlike v cenah pa so minimalne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri sem glih pri mehanikarju naročen...

Spredaj bom vzel 208rr, zadaj pa 208 navadno...

Cena z montažo 65 jurjof :winkiss:

Sicer pa mam to prve "danlopke"...tako da... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj bom vzel 208rr, zadaj pa 208 navadno...

Zelo posrečena kombinacija. :D

Do takrat ko boš sprednjo ogrel, se bo zadnja že topila... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaše izkušnje z d207 in d208 (ne RR!) in če so morebiti boljše (in trajnejše)od michelin pilot power ? Razlike v cenah pa so minimalne.

Če se voziš bolj turisrtično in imaš vseeno rad da guma dobro drži (občasno kak kilometer ali dva bolj športne vožnje), so OK. Če pa se ves čas voziš bolj na polno, pa se po 10km pregrejejo in se začno abnormalno obrabljat, pa tudi držijo ne več tako kot je treba. Meni je sprednja 207 zdržala dobrih 4000km, zadnja 208 pa 2000km (vozim zadnjo do platna, sprednjo pa dokler so še kake sledi profila gor). Nezadovoljen in se ravnokar selim na Pilot Power!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam D208 in sem zelo zadovoljen z njimi. :OK: Samo tale tvoja kombinacija mi pa ni najbolj vsec. :hmm: Jaz bi vzel obe enaki (obe navadni ali pa obe RR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj bom vzel 208rr, zadaj pa 208 navadno...

Jst mam ravno obratno, k je 208rr 16" (moja sprednja) težko dobit :glare:

Drugač bi ble pa obe 208rr :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam spredaj in zadaj D208RR in sem zelo zelo zadovoljen. Prej sem imel D207, tako da je D208RR prava "milina" :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam ravno obratno, k je 208rr 16" (moja sprednja) težko dobit  :glare:

Drugač bi ble pa obe 208rr  :yea2:

no, sej jaz mam tudi spredaj 16' (900rr) :naughty:

Tu pri nas se jih dobi komot v urci ali dveh.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu pri nas se jih dobi komot v urci ali dveh.... :kva2:

Kje bliz meje?

Men so rekli, da jih letos ne bo vec za dobit v SLO :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam podobno kombinacijo:

spredaj D208GP

zadaj D208RR

Malo zna biti problematično, ker se GP ogreva dalj časa in ko je GP ogreta se v zelo kratkem času RR že pregreje. ... :hmm: ...

To kombinacijo sem namontiral prvič (in zadnjič). Takoj ko bo RR obrabljena, jo zamenjam z GP. Če se pa najde kakšen kandidat, da bi kupil rabljeno, mu jo bom pa rade volje prodal.

Drugače so pa obe gumi odlični. Pač nisem zadovoljen s kombinacijo. :grrr Izgleda, da imam pač tak način vožnje, da mi ne odgovarja kombiniranje. :? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bliz meje?

Men so rekli, da jih letos ne bo vec za dobit v SLO  :hmm:

Jaz sem tudi prvo zavrtel številko ene vulkanizerske delavnici in, so rekli enako....Lahko si jih najdeš le na "Tirolu", kajti teh gum pri nas ni za dobiti.

Nato pa se še pozanimam v enem izmed moto centrov v Prekmurju, in lej ga hudiča, gumiji so.... :OK:

No, mo vidli kako se obnese ta kombinacija, samo po občuku je to prvič pa zadnjič, da kombiniram dve različni..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena z montažo 65 jurjof :winkiss:

:whistle:

:hmm: Res drago, kolega je za isto kombinacijo pri nas dal z montažo vred 56.000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D208ZR ne obstaja.....si nekaj ti to pobrkal  .)

Kaj pa je potem to? Je pa verjetno res samo druga (USA) oznaka za D208RR....

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!