Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

ZR piše tud na moji gumi, pa je michelin. ZR17 recimo pomeni 17-colsko gumo.

Ni pa to oznaka za model gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je v temi o gumah napisal takole, Z je hitrostna oznaka, se pogleda na nek diagram do kolk kmh je ta guma (or something like that), R pa da je radialna. Drugače pa kao je ZR oznaka navadnih dunlopk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je v temi o gumah napisal takole, Z je hitrostna oznaka, se pogleda na nek diagram do kolk kmh je ta guma (or something like that), R pa da je radialna. Drugače pa kao je ZR oznaka navadnih dunlopk

Zanimivo da http://www.dunlopmotorcycle.com/tirecatalog.asp sploh ne omenja '208RR', ampak samo '208ZR' in '208GP'. :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas je za menjavo zadnje gume , prednja je dunlop D207 zato bo tudi zadnja s to oznako.Lokalni vulkanizer mi jo ponuja za 30ksit (180/55/17) pa me zanima ce je to dobra cena.

A ima mogoce kdo kako ugodnejso varianto???

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se poslovil po 6500km od D208RR. Guma je res odlična, ki drži v vseh pogledih. Z njo skoraj nisem imel zdrsov razen če sem res pretiraval :whistle: To gumo vsakim priporočam, ki imajo SS vožnjo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas je za menjavo zadnje gume , prednja je dunlop D207 zato bo tudi zadnja s to oznako.Lokalni vulkanizer mi jo ponuja za 30ksit (180/55/17) pa me zanima ce je to dobra cena.

A ima mogoce kdo kako ugodnejso varianto???

lp.

Ojla,

kje bi lahko dobil najbolj ugodno D220? Lahko na PM

LP

Včeraj sem na CBR 600RR namestil nove Dunlop 208RR gume, spredaj in zadaj. Cena skupaj z montažo je 50kSIT. Mislim, da je zelo ugodno. Prodajalec: Link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem zamenjal gume na FZ6.....dal gor D220 obe skupaj.....47.000 SIT..mislim da je tudi to dokaj ugodno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr No, jaz pa sem včeraj kooomaj dobil mopek s servisa, vzključno z "danlopkami" 208rr spredaj, 208 navadno zadnjo...Pa sem že naredil dobrih 700km. :grim :kva2:

Gume, vsaj za moje pojme idealne za cestno rabo. Več kot dovolj.

Prvih cca. 100km bolj po "jajcih", te pa kar do "konca" (no skoraj)

Na zadnji gumi mi ostaja slab 1cm rezerve, (ki bo tudi ostal). drži kot pribito... :kva2:

Le sprva, ko sem ga odpeljal s servisa sem mel malo neroden občutek. Je še bila pač neutečena, in je kakih 10km malo poplesaval, po dalje pa OK.

:yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Sportmax

100/17-70

130/17-80

obe skupaj za 36k sit, v Ilirski Bistrici, v Avtoshopu s montažo in centriranjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima cena Dunlopke D 220 ST dimenzije 110/80 r18 to je za spredaj zadaj pa že imam D 220 pa je zakon. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima cena Dunlopke D 220 ST dimenzije 110/80 r18 to je za spredaj zadaj pa že imam D 220 pa je zakon. :worship:

Kakšna pa je razlika med ST in brez? Le nov model ali kaj druzga?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novejši model, poleg tega pa je bila nekoliko izboljšana struktura pnevmatike, kar je prineslo boljši oprijem na suhem vozišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne dajte se motiti in, dalje nadaljujte temo dalje s svojim čvekom....

...samo nekaj bi vam rad povbedal... :grim

Moje naslednje gume bodo spet Dunlop 208... :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne dajte se motiti in, dalje nadaljujte temo dalje s svojim čvekom....

...samo nekaj bi vam rad povbedal...  :grim

Moje naslednje gume bodo spet Dunlop 208...  :kva2:  :yea1:

Moja tut. Mam zdej d220. Sem bil zanc na jezerskem z gregsom. Isti ovink, ista brzina, ista linija, on zvozu, jst pa ne :wacko:

Ne bom vec sparu z gumami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima cena Dunlopke D 220 ST dimenzije 110/80 r18 to je za spredaj zadaj pa že imam D 220 pa je zakon. :worship:

V Radljah 19.500 ... Ravnokar naročila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja tut. Mam zdej d220. Sem bil zanc na jezerskem z gregsom. Isti ovink, ista brzina, ista linija, on zvozu, jst pa ne :wacko:

Ne bom vec sparu z gumami

isti motor ? isti šofer ?

Fant, je trba svoje omejitve in omejitve opreme, ki jo voziš tudi poznat. Guma ni kriva nič !!

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isti motor ? isti šofer ?

Fant, je trba svoje omejitve in omejitve opreme, ki jo voziš tudi poznat. Guma ni kriva nič !!

Se strinjam, sam tam ni bilo pretiravanja. Bil je prehod iz gladkega asfalta na se bolj gladek asfalt. In gregs je rekel da je njega tudi malenkostno zaneslo, men je pa prva guma (eno leto stara dunlop 205) brez opozorila spustila. Verjetno bi ovinek speljal, ce bi imel gor novo D208. Mogoce pa tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v gumah, tudi vzmetenje in kontrukcija motorja še kako pomaga pri dobrem oprijemu.

Sicer pa raje vozi sam, dokler 120% ne spoznaš sebe in svojega motorja. Hitri vozniki spredaj in zadaj te zlahka potegnejo v hitrejši tempo kot ga zmoreta ti in tvoj motor.

Pazite nase, ker nihče drug gotovo ne bo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v gumah, tudi vzmetenje in kontrukcija motorja še kako pomaga pri dobrem oprijemu.

Sicer pa raje vozi sam, dokler 120% ne spoznaš sebe in svojega motorja. Hitri vozniki spredaj in zadaj te zlahka potegnejo v hitrejši tempo kot ga zmoreta ti in tvoj motor.

Se strinjam. Zato me se noben voznik ni spravil do tega, da bi vozil hitreje od svojih sposobnosti.

Sam tvoja izjava da gume niso pomembne, je mal za lase privlecena. Mi je ze Tomaz reku, k mi je gume gor daju, da je ta za en kurac za moj stil voznje, sam jst sem vztraju pri varcevanju, in jih dal vseeno gor.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!