Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Se strinjam. Zato me se noben voznik ni spravil do tega, da bi vozil hitreje od svojih sposobnosti.

Sam tvoja izjava da gume niso pomembne, je mal za lase privlecena. Mi je ze Tomaz reku, k mi je gume gor daju, da je ta za en kurac za moj stil voznje, sam jst sem vztraju pri varcevanju, in jih dal vseeno gor.

Nisem napisal, da gume niso pomembne, ampak da niso vse. ... kar preveri ...samo dve objavi nazaj.

In če si vztrajal pri varčevanju, bi moral tudi temeljito sprobat kaj imaš obuto na motorju. a ne ?

Očitno te pa je en voznik vseeno potegnil preko tvojih zmogljivosti ... ti ti Gregs :nono: B) :fredy:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst sem vztraju pri varcevanju, in jih dal vseeno gor.

:hmm: Si pa res dosti privarčeval, razlika v ceni med 208 in 220 je 2.000 SIT...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isti motor ? isti šofer ?

Fant, je trba svoje omejitve in omejitve opreme, ki jo voziš tudi poznat. Guma ni kriva nič !!

guma je hitro kriva - pr men je tut bla kriva .. sam ne vem, ktera - a stara znucana D220 na motorju, al nova D208RR na zadnjem sedežu servisnega rdečega kompaktnega vozila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Si pa res dosti privarčeval, razlika v ceni med 208 in 220 je 2.000 SIT...

Razlika med kilometri je 7.000 km. se pravi se strosek vec kot podvoji :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma je hitro kriva - pr men je tut bla kriva .. sam ne vem, ktera - a stara znucana D220 na motorju, al nova D208RR na zadnjem sedežu servisnega rdečega kompaktnega vozila :)

Kriv je šofer ker je 140 gonu in na ful bremzal s slabimi gumami, nove pa v omenjenem rdečem kompaktenem vozilu vozil že 14 dni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če je zdravo pustiti spredaj BT56 še dobro,zadaj bi pa namontiral D220.Ve kateri tel. vulkanizerstva v Radljah.

lp Marjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa pohvalu in pograjou dunlop-ko GT 501, če to tuki sploh kdo fura! Zadnja drži vredu(130/70-17) in tud obrablja se ne preveč!

Sprednja!! :SS Verjet ne morš kk se mi je prgnusla! Kr sm in tja sred ovinka čutm d je spustila!! V dežju je pa taka, kt bi meu s polivinilom oblečeno. Sam mal nagneš pa že pleše. To ne morš verjet d je taka razlika med zadnjo in sprednjo,pa je isti model! Aja, še to-sprednja se obrabla kt pr norcih!

Zdej bom verjetn dau zadej D208F, spredej pa D205F! Al je to vredu izbira.

Sm reku, d bom dunlopke mal sprobou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bom verjetn dau zadej D208F, spredej pa D205F! Al je to vredu izbira.

NE, razen če nimaš dveh sprednjih koles! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej-pojma nimam kakšne gume so to, zato sm prašou! Mam pa problem z dimenzijami! 130/70-17 skor ne dobiš. Djte mi svetovat. Al pa bi zad kr pustu GT501, k je dobra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tako udej novo na NSRi, Dunlop Sportmax-pomoje najbolše kar se da dobit takih dimenzij

Oz. maš še GT501 pa D205

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz. maš še GT501 pa D205

Pa sj D205 ni 110/70-17, sportmax je pa samo 130/70-17

kakšne mere mam to :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportmax 100/80-17 (original dimenzija NSR)

130/70-17 (original dimenzija NSR)

Katere gume rabš, obe al sam zadnjo al sam sprednjo? Povej dimenzijo, pa bom pogledu u katalog od dunlopa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110/70-17

GT501

D103

D208F

D207

130/70-17

D103

sportmax

GT501

D205

Opcijsko mal višja sprednja

110/80-17

D103

GT501

D205

D220

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej-pojma nimam kakšne gume so to, zato sm prašou! Mam pa problem z dimenzijami! 130/70-17 skor ne dobiš. Djte mi svetovat. Al pa bi zad kr pustu GT501, k je dobra?

lej, če že, daš boljšo gumo spredaj, slabšo zadaj ... in vsekakor je priporočljivo imeti spredaj in zadaj enako gumo, zaradi predpisov itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to mi je jasno, sam zgleda d pr dunlopu nimajo prou hude izbire v parih za moj moped! GT501 pa D103.... Kero izmed navedenih bi lahk vzeu v kombinacijo z zadnjo GT501?

Hvala za nasvet!

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mešat radialnih in diagonalnih gum, sploh pa ne v kombinaciji diagonalna zadaj radialna spredaj. Če mene vprašaš daj Sportmax 130/70-17 zadaj, spredaj pa D207! Če se dobi zadnja 205 v dimenziji 130/70-17 (včasih se ni) tudi kombinacija D205 zadaj in 207 spredaj ne bo slaba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej najbrž ne bom povedal nič novega...

Znucano zadnjo D208 sem zamenjal z D208RR. Ja, ja... obstaja v dimenziji 160/60 17, tako da "fazeraši" nismo skoraj nič na slabšem :P .

Vtisi pa... že na pogled zgleda nekako manjša (ožja?) kot navadna 208. Mogoče zato, ker je bolj zaobljena? Prvi vtis je bil - "tako je". Motorin pade v ovinek kot namazan. S tako lahkoto se še nisem vozil z mojo kravco. Že sam občutek pri hitri vožnji je čisto drugačen. Ja, ja, sej vem... tisti dve dodatni črki nista samo za okras.

Drugi vtis pa je bil - "damn, res je ožja?!". Zakaj? Z navadno 208 sem moral pošteno plužit po tačkah, da sem prišel do roba gume (saj ne, da bi bil to moj namen... ), 208RR pa je po prvih 500 kilometrih pobrana od roba do roba, pa s tačkami nisem niti pipnil asfalta.

In me je malce zaskrbelo. Kaj se bo zgodilo, ko bom zadevo nagnil pod nivo tačke? Upam, da ne bom položil do tal... :xx:

Kakorkoli... sedaj je največji problem postala sprednja guma. Navadni 208F nekako ne uspe sledit sposobnostim zadnje 208RR. Z dimenzijo 120/70 (ali 120/65) pa bi si verjetno nakopal več problemov kot pa bi jih odpravil - 208RR namreč ne obstaja v dimenziji 110/70.

Njah, preskok v Michelin tabor bo verjetno rešil tudi ta problem... PilotPower.press

Popravljeno . Popravil ernessto73
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!