Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

a je že kdo preizskusil te nove dunlop Qualifier ??

a so kaj bolj vzdržljive v primerjavi z d207 in d208??

:?

post-1823-1144048916.jpg

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namontiral na husota prejšni teden. Bom poročal ko bo narejenih nekaj km kako se obnesejo.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaša mnenja? : :hmm:

Kupil Hondo cbr 1000 rr sprednja guma še uredu zadnja pa že bolj h koncu no za nekaj km še bo. :whistle:

Zato me zanima kaj pravite če dam zadno D208RR sedaj je bila gor Bridgestone BT014R,ki pa je nisem znucal jaz,tko da ne vem kako se kaj obnese.

Sprednje ne bom menjavu ker je še dobra.

Spredo pa mam Bridgestone BT014F kakšna se vam zdi ta kombinacija,če dam zadnjo D208RR? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil Hondo cbr 1000 rr sprednja guma še uredu zadnja pa že bolj h koncu no za nekaj km še bo. :whistle:

Zato me zanima kaj pravite če dam zadno D208RR Sprednje ne bom menjavu ker je še dobra.

Spredo pa mam Bridgestone BT014F kakšna se vam zdi ta kombinacija,če dam zadnjo D208RR? :?

s takim motorjem boš zradiral kmalu to D208, če si pilot .. tako da kr dej gor .. ne bo nič narobe . je dobra guma ampak malo traja ;) ...

pomisli tudi na Qualifier če hočeš ravno dunlop ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaša mnenja? : :hmm:

Kupil Hondo cbr 1000 rr sprednja guma še uredu zadnja pa že bolj h koncu no za nekaj km še bo. :whistle:

Zato me zanima kaj pravite če dam zadno D208RR sedaj je bila gor Bridgestone BT014R,ki pa je nisem znucal jaz,tko da ne vem kako se kaj obnese.

Sprednje ne bom menjavu ker je še dobra.

Spredo pa mam Bridgestone BT014F kakšna se vam zdi ta kombinacija,če dam zadnjo D208RR? :?

Nekako velja nepisano pravilo, da kombiniranje različnih gum ni priporočljivo. Sam nisem kaj posebej občutljiv na te zadeve, pa me nikoli ni motilo.

Drugače pa je D208RR odlična guma, vendar od nje ne pričakovati kakšne posebne trajnosti (vse, kar je nad 4000km, je že uspeh).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta qualifier naj bi bla boljša od 208RR?

Kokr vem jo lahko dobim 5k ceneje od konkurence :D, več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta qualifier naj bi bla boljša od 208RR?

Kokr vem jo lahko dobim 5k ceneje od konkurence :D, več na PM

kolk je to ??

js jo dobim za 28.000 :naughty:

a ti pa še bolj poceni ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil caa 600km z dunlop qualifier... odlična guma... brez enega samega zdrsa, pa sem vozil že v vseh pogojih (dež, mraz+mokra cesta)...... zaenkrat sem fuuuullllll zadovoljen...

prej sem imel 208rr.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil caa 600km z dunlop qualifier... odlična guma... brez enega samega zdrsa, pa sem vozil že v vseh pogojih (dež, mraz+mokra cesta)...... zaenkrat sem fuuuullllll zadovoljen...

prej sem imel 208rr.. :grrr

Pizdi, kaj pa ogrevalni čas? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ga ni...če je je zelo kratek...ne vem jaz samo malo povjugam pod kakimi ekstremnimi ovinki, pa še to bolj zato, da spucam gumo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je to ??

js jo dobim za 28.000 :naughty:

a ti pa še bolj poceni ???

mislim da tko poceni ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil caa 600km z dunlop qualifier... odlična guma... brez enega samega zdrsa, pa sem vozil že v vseh pogojih (dež, mraz+mokra cesta)...... zaenkrat sem fuuuullllll zadovoljen...

prej sem imel 208rr.. :grrr

Dej mal več povej o qualifierju (cesta in pista).. kolikor sem slišal naj bi bla manj športna kot 208rr :hmm:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mal več povej o qualifierju (cesta in pista).. kolikor sem slišal naj bi bla manj športna kot 208rr :hmm:

jaz sem pa slišal da naj bi bila boljša od Michelin pilot power 2CT (vsaj na pisti) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Successor to the top-selling D208ZR sport radial, the Qualifier offers true race track-level grip and performance.

a kdo pozna to gumo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pomoje d208. Ameriške oznake gum pri Dunlopu so namreč drugačne kot naše. Doma imam original Dunlopov katalog, katerega so mi brezplačno poslali iz Buffala - NY in po katalogu sodeč gre to za nam poznano d208. Lahko se pa motim.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je to ??

js jo dobim za 28.000 :naughty:

a ti pa še bolj poceni ???

180/17 je 35k z montažo, če bi kdo rad kej več vedu nej me PMja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta qualifier narejen po plasteh v smislu Michelin Power Race (pr straneh soft, na sredini medium) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravte na gumo 209 GP? :hmm:

A ma kdo kakšne izkušnje in al se dobijo pri nas?

Sm gledu pr Sitarju pa ne najdem.

190-50-17?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem D 208rr

130/70-16

180/55-17

Seveda nove in od najugodnejšega ponudnika.. zanima me cena za posamezno gumo in morebitni skonto za komplet :whistle:

Ponudbe na PM oz. 041 605 613 :grim

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam tezavo... odlocam se med Dunlop Qualifier in D220, gre za motor honda cbr 1100xx, pri sitarju so mi rekli, da bo Qualifier zdrzala 3000km, D220 pa 5000km :blink: :cry: , tako da sem v dilemi. Kaksne so vase izkusnje z omenjenima gumama??? Bi mogoce prisla v postev D208???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam tezavo... odlocam se med Dunlop Qualifier in D220, gre za motor honda cbr 1100xx, pri sitarju so mi rekli, da bo Qualifier zdrzala 3000km, D220 pa 5000km :blink: :cry: , tako da sem v dilemi. Kaksne so vase izkusnje z omenjenima gumama??? Bi mogoce prisla v postev D208???

D 220 imam sedaj namontirano na mojem pa je čisto OK guma, dosedaj nisem imel problemov z njo edino na marofu sem jo pregrel. malo sem skeptičen ker je xx-ka močen motor in je to pomoje pretrda guma za tak motor, bi jo znal pregret ali scefrat. verjetno bi D208 bila boljša (D218 ne poznam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam tezavo... odlocam se med Dunlop Qualifier in D220, gre za motor honda cbr 1100xx,

D218 .. najboljša izbira ja .. jo imajo original gor yamahe FZ1 in FZ6 .. obe sta odlično vodljive... FZ1(150KM) ima 3000km narejenih .. pa je več kot polovico profila. pri športni vožnji... tako da za kravo kot je 1100xx bojo tudi dobre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sym & @rebel: povejta mi kaj vec o tej gumi, ker se nikoli nisem slisal zanjo :blush:

@pervy: hvala za opozorilo .)

Naj omenim, da pricakujem od gume to, da se hitro segreje in zdrzi vsaj 5000km.

Se enkrat hvala vsem :OK:. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sym & @rebel: povejta mi kaj vec o tej gumi, ker se nikoli nisem slisal zanjo :blush:

Novi Kawasakijevi ZX-10R in Yamahe YZF-R1 so že serijsko opremljeni s pnevmatikami Dunlop Sportmax D218, ki jih odlikuje vgrajen pas iz aramida. Pnevmatike temeljijo na D208, le da so prilagojene visokim hitrostim – predvsem se ne obrabijo tako hitro in zagotavljajo stabilnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!