Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Homar ni nič napisal o svojem motorju, koliko je star, kdaj so bili nazadnje pregledani križi in v kakšnem stanju so vilice, ali ima blažilnik tresljajev krmila, po kakšnem asfaltu je vozil, ali je pospeševal ali križaril, ali je bil založen za šipco ali je morda slučajno malo dvignil telo nad šipco, ali je imel kovček gor, kako je nastavljeno vzmetenje itd ... Dejavnikov še pa još.

Hecno, da ste se tako obesili na ventilček, on je pa to že skorajda vzel za dejstvo.

Teoretiziranje brez meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homar ni nič napisal o svojem motorju, koliko je star, kdaj so bili nazadnje pregledani križi in v kakšnem stanju so vilice, ali ima blažilnik tresljajev krmila, po kakšnem asfaltu je vozil, ali je pospeševal ali križaril, ali je bil založen za šipco ali je morda slučajno malo dvignil telo nad šipco, ali je imel kovček gor, kako je nastavljeno vzmetenje itd ... Dejavnikov še pa još.

Kaj pa imajo vsi ti dejavniki s tem, da mu je nenadoma spustila nova guma?

Sprednja nova guma ( 500 km ) mi je iz dosedaj neznanega razloga spustila na avtocesti - ZAKAJ ?

Hecno, da ste se tako obesili na ventilček, on je pa to že skorajda vzel za dejstvo.

Teoretiziranje brez meja.

Nabijanje postov brez meja...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, hvala, da si me osvetlil - sem mislil, da mu je spustila grif ;-)

Priznam, da sem tokrat pa res tolk mimo usekal ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z Dunlop Trailmax, oziroma ali je priporočljivo zamenjati Metzeler tourance z Dunlop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali ima kdo izkušnje z Dunlop Trailmax, oziroma ali je priporočljivo zamenjati Metzeler tourance z Dunlop?

Hola

To bi pa tud jaz rad izvedu ... ima kdo kake izkusnje z omenjeno menjavo?

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali ima kdo izkušnje z Dunlop Trailmax, oziroma ali je priporočljivo zamenjati Metzeler tourance z Dunlop?

Ne! Toda...

Tudi Dunlop ni slaba. Pnevmatika sicer kar dobro drži, predvsem v začetku, a se k temu primerno tudi obrablja (relativno hitro). Ko jo pobere do polovice in nazaj, pa se obrabljenost upočasni, vsaj takšne so moje "turistične"izkušnje. Zato sem na vsaki furi vedel, koliko mi bodo zdržale. (Kar veliko)!

Šel pa bom na Metzeler, ... že zaradi tehnološke dovršenosti pnevmatike. Tudi testi pravijo enako!

Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo

vozim hornetko 600, stil voznje dokaj hitro :krneki:

zdaj pa rabim novo zadnjo gumo pa ne vem kaj naj dam gor med naslednjimi, zato dajte povedat izkušnje in kolk km je kera zdržala!

Do sadaj mel gor sportmax D207-ke in bil ful zadovoljen z njimi!! Prednja še je ok!

Nove gume 180/55-17:

1- D208

2- Qualifier

3- D220

Če ima kdo še kakšno ugodno varianto naj pripiše še cene gum in montažo!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bil z 207 zadovoljen, pol boš s qualifier še bolj. Za ugodne cene dunlopk pa malo na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

vozim hornetko 600, stil voznje dokaj hitro :krneki:

zdaj pa rabim novo zadnjo gumo pa ne vem kaj naj dam gor med naslednjimi, zato dajte povedat izkušnje in kolk km je kera zdržala!

Do sadaj mel gor sportmax D207-ke in bil ful zadovoljen z njimi!! Prednja še je ok!

Nove gume 180/55-17:

1- D208

2- Qualifier

3- D220

Če ima kdo še kakšno ugodno varianto naj pripiše še cene gum in montažo!!!

lp

Qualifier mislim da bi lahko zrihtal za dobrih 50k + 4k montaža.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje izkusnje so, da z 208 sem naredil prvic 4000km :(

drugic 4500km .)

danes pa grem po 220 dunlop seveda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qualifier mislim da bi lahko zrihtal za dobrih 50k + 4k montaža.

kec a si misli sprednja in zadnja ??

kolko pa kaj drži Qualifier??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi Qualifier, zelo dobro držijo :)

Jaz imam trenutno na Cometu 650 z Qualifier prevoženih 3500km, pa mislim da bi mogla zdržat še kakih 2500km.. Vožnja je kar športna, se pa izogibam pretiranim pospeševanjem z mesta, ker drugače bi jo preveč žrlo po sredini (kot vsako drugo gumo.. )

Dal sem pa za komplet 38k, tako da mislim, da so te gume zelo ugodna varianta :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebom odpiral nove teme bom tule vprašal katero gumo predlagate za moj gsx-r 600 do zdaj sm skos vozo dunlop 208rr prej 207 samo jo zlo hitro požre.Mi predlagate kaj drugega al naj ostanem na tej pa kje zadevo najcenej nabavit?

LP,Pipi

Popravljeno . Popravil GSX-R.PiPi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet.....stil vožnje, kje ti jo bolj pobira, kolk si pripravljen plačat za gume...itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi še Qualifier, traja dlje kot 208rr, oprijem je pa tudi dober..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi še Qualifier, traja dlje kot 208rr, oprijem je pa tudi dober..

jst sm jo predvcerajsnem namontiral gor in kaksne so razlike med d 208 rr in Qualifier oprijem vzdrzlivost kok hitr se ksna ogreje itd oz vase izkusnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi Qualifier, zelo dobro držijo :)

Jaz imam trenutno na Cometu 650 z Qualifier prevoženih 3500km, pa mislim da bi mogla zdržat še kakih 2500km.. Vožnja je kar športna, se pa izogibam pretiranim pospeševanjem z mesta, ker drugače bi jo preveč žrlo po sredini (kot vsako drugo gumo.. )

Dal sem pa za komplet 38k, tako da mislim, da so te gume zelo ugodna varianta :D

kje pa si jih dobu za samo 38k :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hojla.

Jst sm mel na GSX-R dunlop D 208 RR pa je tud hitr šla.

Zdej mam pa MAXXIS spredi in zadi. Pa se zelo dobro odnese (kot Dunlop D208RR)

pa še zdrži več časa, ker ima dodana karbonska vlakna. Jih pa imajo kolegi na motorjih.

(Dusati SP 900, Honda CBR 600, Ducati Monster, Yamaha Fazer,..)

Če te zanimajo gume, jih imam še en komplet 120/70-17, 180/55-17. Pa še monažo in centriranje lahko zrihtam zelo ugodno.

lp M

Da nebom odpiral nove teme bom tule vprašal katero gumo predlagate za moj gsx-r 600 do zdaj sm skos vozo dunlop 208rr prej 207 samo jo zlo hitro požre.Mi predlagate kaj drugega al naj ostanem na tej pa kje zadevo najcenej nabavit?

LP,Pipi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Motor Cyclist, ena največjih motociklističnih revij na svetu, je za najboljši izdelek leta 2006 izbrala Dunlopovo gumo Qualifier. Glavni razlog za zmago je vsestranska uporabnost gume, ki se dobro znajde tako na cesti, kot na dirkališču.

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!