Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Imel to gumo. Posledica 2 zdrsa :wacko:

Res bedna guma :BUA:

Pa si prepričan, da je guma kriva za zdrs??

Z motorjem še nimam veliko kilometrov, ampak zadnjič se mi je malce bolj mudilo in sem še mrzlo gumo malce bolj našponal, to je samo spodrsavalo in opletalo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si prepričan, da je guma kriva za zdrs??

lp

Sem prepričan, da z kako drugo (boljšo) ne bi v tistih primerih čmoknu :)

Kriv sem pa seveda sam, saj sem pretiraval z d220 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

A se da dobit Dunlop Sportmax D252 (180/55) 17` ?

Zaenkrat se še ne da, kljub temu, da so mi že konec lanskega leta pri podjetju Sitar podali informacijo, da jo bo možno nabaviti v začetku leta 2006. Nič iz tega.

S sprednjo pnevmatiko D 252 sem naredil dobrih 12.600 km, z zadnjo D 252, pa 8.000 km in bi se še dalo.

Seveda se ne vozim v stilu profesionalca in jo prej skurim po sredini kot po skrajnem desnem robu. :P Spomladi dobi komplet novo obutev. Najverjetneje Metzeler Z6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če kdo lahko poda primerjavo med D208RR in Qualifier gumami ... ogrevanje, zdržljivost, pregrevanje ...

tnx

h.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vprašal kolega, ki je na FZ6 fural najprej 208rr, sedaj pa qualifier kaj meni. Sam sem z Qualifier zelo zadovoljen, je pa res da nisem še probal 208rr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če kdo lahko poda primerjavo med D208RR in Qualifier gumami ... ogrevanje, zdržljivost, pregrevanje ...

tnx

h.

ogrevanja ne rabi, tako kot predhodnice

zdržljivos primerna športnim gumam. tam cca. 800km je trajala zadnja.

pregrevanja na stezi je samoumevno, na cesti se ne dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kako se pa kaj te obnesejo Dunlop Trailmax D 607... :?

Ko boš prišel iz Grčije, je skoraj ne bo več, dol gre skoraj enkrat bolj po njej kot po Touranki .)

Vsaj v mojem primeru je bilo tako :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka se pa vam zdi d252 glede na oprijem, oprijem v mokrem itd. Mogoče kakšne lastnosti poleg življenjske dobe? Kako je z ogrevanjem gume...

Sprašujem zato, ker jo bom imel na fazerki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa kaj te obnesejo Dunlop Trailmax D 607... :?

Mislil sem oprijem in kako se drži na mokrem cestišču... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem oprijem in kako se drži na mokrem cestišču... :D

To je pa oboje zelo vredu, oprijem mogoče celo malo boljši kot pri Touranki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa oboje zelo vredu, oprijem mogoče celo malo boljši kot pri Touranki :grim

Za Grčijo me ni strah :D bom prišel z novimi nazaj :OK: Sardinija je kritična, če ne greš z novimi tja... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali mi lahko nekdo zaupa, kaj se pri Dunlopu da kupit za FZ 6 (120/79 & 180/55) kot sport touring in da bi ob zmerni uporabi zdržala 12 do 15000 km? V mislih imam neko alternativo za Metzeler Z6, Michelih Pilot road 2, Bridgestone BT 020 ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D220 mogoče? Sicer sam ne uporabljam sport touring gum, zato ti iz izkušenj ne znam povedat, se mi pa zdi da je bilo precej govora o tej gumi tu na forumu.. Eni zadovoljni, drugi ne, naj pove kdo, ki je sprobal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo izkušnje z Dunlopovimi Trailmax in K750 gumami? ti dve imam namen kupit za yamaho, zdaj me pa zanima kak se kaj obnesejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako bi obuli BMW R 1100 RT

Namen sem mle dat gor Michelin PilotRoad 2 ali Dunlop D220?

Mogoče kak alternativni predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko nekdo zaupa, kaj se pri Dunlopu da kupit za FZ 6 (120/79 & 180/55) kot sport touring in da bi ob zmerni uporabi zdržala 12 do 15000 km? V mislih imam neko alternativo za Metzeler Z6, Michelih Pilot road 2, Bridgestone BT 020 ....

Kolega je na Aprilii Milie ( dvovaljnik-zaviranja pred ovinkom skoraj ni uporabljal ) naredil z D 220 8 kkm. Te gume so sport turing varjanta. Menim pa, da bi težko z lepo vožnjo dosegel 15 kkm, nevem :hmm: ...

Mene pa zanima kako bi obuli BMW R 1100 RT

Namen sem mle dat gor Michelin PilotRoad 2 ali Dunlop D220?

Mogoče kak alternativni predlog?

Probaj z metzelerco Z... nevem kaj, vprašaj KEC-a.

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla že lani, Sportmax Qualifier, letos pa so naredili še dve njeni različici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=93356]

Sitar pnevmatic center je zapisal:

Sportmax Qualifier RR – Race Replika je nova vrsta premium motopnevmatik - zasnovana na podlagi uspešnih pnevmatik Sportmax Qualifier in Sportmax GP z upoštevanjem želja motoristov. Omogoča edinstveno, neprekinjeno odzivnost, tako v ovinku kakor tudi vožnji naravnost.

post-12761-1173455400.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa treba probat :) Že navadne Qualiferke so super :OK:

se strinjam,...moja na 125ki drzi ze slabih 10k km :D bo treba novo kupit,....v jeseni pa za 600ko qualifer rr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!