Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

se strinjam,...moja na 125ki drzi ze slabih 10k km :D bo treba novo kupit,....v jeseni pa za 600ko qualifer rr :P

:eek:

Na našem Husotu je zdržala okrog 2000km. :blush:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj naj nataknem na TDM 850.

Do zdaj sem mel D205 in bi želel kaj podobnega tudi v prihodnje. Ogledoval sem si D220, pa sem opazil, da ni mere 150 za zadnjo in tudi ne 110 za prednjo (če nisem kaj spregledal). :wacko:

Katera Dunlopka bi še bila podobna D205 in mer 150 oz. 110 ?

Kaj pa mislite na D220 mere 160 oz. 120 ? Kako je s homolomo in predvsem kako vpliva na vožnjo?

Kaj imate ostali na TDM 850 (tudi druge znamke gum)? Kaj priporočate za touring način vožnje?

Hvala za nasvete. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Na našem Husotu je zdržala okrog 2000km. :blush:

D.

Na mojem je zdržala 5k, pol ni blo pa več roba :) Sem jo pa kar šparal, če bi nažigal pri speljevanju bi šla v 2k.. :) Je pa seveda bilo vseh 5k km po cesti, na pisti bi jo veliko prej uničil verjetno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam,...moja na 125ki drzi ze slabih 10k km :D bo treba novo kupit,....v jeseni pa za 600ko qualifer rr :P

Ma kako ti je toliko zdržala. Pa folk kako vozite. Men je največ zdržala navadna Qualifierka, pa še ta le 4,5k km, da ne govorim o 208 rr komaj 2k km, pa je blo konc na straneh. Se že sprašujem, da ne znam vost, al kva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš vedet da on vozi 125, ti imaš verjetno tolko konjičev kot on kubikov, bo kar tukaj največji vzrok obrabe gum, je pa seveda tudi odvisno od teže roke na izhodih iz ovinkov.

Če si delal 4,5 z qualifier potem se mi to zdi čist ok, tud sam sem delal zelo podobne km z dvema kompletoma qualifierk na 636.

Ker si pa zgoraj navajal da si fural tudi 208rr upam da na istem motorju, bi te prosil da kaj več primerjalno poveš o teh dveh gumah(208rr/qualifier), ker mam možnost dobit eno in drugo kar ugodno, 208rr še nisem fural pa bo kak info dobrodošel.

Če ne bom pa kr z pirelli diablo corsa nadaljeval, so več kot odlične, le nekoliko dražje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš vedet da on vozi 125, ti imaš verjetno tolko konjičev kot on kubikov, bo kar tukaj največji vzrok obrabe gum, je pa seveda tudi odvisno od teže roke na izhodih iz ovinkov.

Če si delal 4,5 z qualifier potem se mi to zdi čist ok, tud sam sem delal zelo podobne km z dvema kompletoma qualifierk na 636.

Ker si pa zgoraj navajal da si fural tudi 208rr upam da na istem motorju, bi te prosil da kaj več primerjalno poveš o teh dveh gumah(208rr/qualifier), ker mam možnost dobit eno in drugo kar ugodno, 208rr še nisem fural pa bo kak info dobrodošel.

Če ne bom pa kr z pirelli diablo corsa nadaljeval, so več kot odlične, le nekoliko dražje. .)

Oprijem za 208 rr je boljši kot pri Qualifierki, je pa zato mehkejša guma. Uporabljal sem obe na CBR 600 f. Ker pa imam prakso le stemi dvemi gumami, ti žal ne morem podati več podatkov, kot te. Saj veš, RR ima enako sestavo po celi površini, Qualifier pa približno kot 2 ct, če sem prav zastopil.

PS: Po kakšni ceni imaš šanso dobit 120 in 190 Qualifierke. Jaz sem lani dal za 120 in 180 47kSit.

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprijem za 208 rr je boljši kot pri Qualifierki, je pa zato mehkejša guma. Uporabljal sem obe na CBR 600 f. Ker pa imam prakso le stemi dvemi gumami, ti žal ne morem podati več podatkov, kot te. Saj veš, RR ima enako sestavo po celi površini, Qualifier pa približno kot 2 ct, če sem prav zastopil.

PS: Po kakšni ceni imaš šanso dobit 120 in 190 Qualifierke. Jaz sem lani dal za 120 in 180 47kSit.

Če te prav razumem je RR po celi površini enako Qualifier pa po sredini trša? A to drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za qualifier RR že imaš kako "ceno"? :)

Pa za corso ali supercorso...?

Super corsa sc1(Front)10/70/17& sc2(Rear)190/50/17 bi se dalo dobit za 280 eur morda kak eur manj(to je lanski oz prejšnji model, ker nove sc še ni na našem trgu bo pa ziher precej dražja), pa ta model sc 1,2 tud ni street legal.

Diablo corsa pa mislim da za nekje 40-50 eur manj ista dimenzija pa tud lanski model, za tanovo diablo corso(III-three zone compound) nimam cene niti ne vem če je že dobavljiva pri nas. .)

Kaj pa za qualifier RR že imaš kako "ceno"? :)

Pa za corso ali supercorso...?

Super corsa sc1(Front)10/70/17& sc2(Rear)190/50/17 bi se dalo dobit za 280 eur morda kak eur manj(to je lanski oz prejšnji model, ker nove sc še ni na našem trgu bo pa ziher precej dražja), pa ta model sc 1,2 tud ni street legal.

Diablo corsa pa mislim da za nekje 40-50 eur manj ista dimenzija pa tud lanski model, za tanovo diablo corso(III-three zone compound) nimam cene niti ne vem če je že dobavljiva pri nas. .)

Jaz osebno bom kr vztrajal na diablo več in bolj kot jo priganjam bolj mi je všeč, tako kot je že misty pisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vidim iz njihove letošnje brošure, so SC0, SC1, SC2 in SC3 modeli Diablo Supercorse street legal...

---> New world-class reference in street legal racing tyres

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prav maš samo te supercorse po mojih podatkih preko motorjeta zaenkrat še ni za dobit v slo.

Prejšnja sc1,2,3 ni street legal, street legal je supercorsa pro ki je po profilu popolnonma enaka supercorsi sc1,2,3 razlikuje se le po mešanici gumene zmesi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja cena za qualifier 200 eur, lani je blo 44k sit. :)

Kje, kdo :D Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ma Qualifier RR sem jaz iskal že slabe dva meseca nazaj, ko sem potreboval prvo gumo...pa ni blo nikjer za dobit...

Pa a ni RR novejša in iz dveh sestav (po sredini trša, robovi pa mehkejši?.. ).

No ker imam zadnjo že znucano do markerjev in bom potreboval novo bi še jaz prosil kak pm z ceno :) rabim pa 180/17/55.

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrzale so le 500 km manj. :worship: :worship: Stevec se je pri mehaniku ustavil na 35.500 km.

Zdaj so gori Metzeler RoadTec Z6.

@jlaznik: V dobrem primeru kakih 10.000 manj?

.

.

.

Original post:

Danes zmontiral D208F/D208. Bomo vidli, prejsenje (Bridgestone) so zdrzale 18.000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35000 z enim kompletom gum :? al kaj hočeš povedat :huh:

Po moje je mislu 17.500. Madona marija pa kje/kako se ti voziš. Bog ne daj kakšne trde gume gor zmontirat ko boš ti prej hin ko pa gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je napisano tako nejasno :unsure: Meni je tako ali tako,vse kar je preko 8-10,tisoč znanstvena fantastika,ker mi ni še nobena zdržala več kot 6 tisoč :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!