Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Qualifier je pri meni prva zdrzala toliko kot zadnja.. Obe sta bile hkrati fuc po levem robu.. Tako, da po mojih izkusnjah je kar ena ena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Zanimiv profil, če ne drugega mi je na oko lepša kod D220 :whistle:

Pri MCM so jo že testirali, sicer še razvojno različico. Po njihovih besedah bo zelo dobra guma. Bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri MCM so jo že testirali, sicer še razvojno različico. Po njihovih besedah bo zelo dobra guma. Bomo videli...

Ne bomo videli,bomo probali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Najbrž bom mogu nekje na začetku sezone zamenjat gume, pa me zanima kako je kaj z dunlop d 221, tisti, ki imate er 6. Sem slišu, da se guma dobro drži tud v mrzlem in mokrem vremenu, pa me zanimajo še vaše osebne izkušnje. Je pa blo tko, da pri nas zaenkrat te gume še nisi mogu kupit ker je bla prva vgradnja na kawo er6, verjetno pa bo drugo leto že v prodaji tudi pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Sem dal kar d220 gor.

ps: guma mi je puščala, ker sem mel cvek v njej :headbang: :headbang: :headbang:

Mam D220 gor že en let, guma je trda ko sam hudič sploh jo ne pobira.....posledice tega je da se segreva na delovno temp 100let, pa tud najbolšega občutka v ovinkih mi ne daje.

Kot prva vgradnja na motorju je bila Pirelli Diablo, ki je 1000x bolš k D220 (vem da je to guma drugačnega razreda), edina slaba lastnost Pirelli Diablo ki sem jo opazil je nekoliko velika obraba zadnja guma mi je zdržala približno 5500km umirjene vožnje (neagresivne, nič pist ali kar koli podobnega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo huda cena za Dunlopko. Čeprav, ko gledam ostale cene na moto-gume, so vse malo hude.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali ima kdo kakšne informacije, kdaj na SLO trg pride nova Dunlop-ka ... ROADSMART ... :hmm:

Ko sem dva dni nazaj spraševal pri Sitar-ju, je gospa na drugi strani telefona "jamrala", da nima pojma, kdaj jih dobijo ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop roadsmart

tud jest sm te namontiral gor...kpl. 210 eur :D

Če so vredne toliko pa ko se začne sezona.Enkrat maja (upam) :krneki:

aja baje ene prvih če ne celo prvi prodan komplet v slo...."baje" (montiral lani nekje sredi decembra)

če gre verjeti prodajalcu :unsure:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima še kakšen komplet za to ceno

SM moto center v Novi Gorici- tel.05 300 59 00 ali 05 300 56 44

pokliči pa vprašej!!

lp M.

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Ta cena je malo čudna!? Kaj si jih dal na bicikl? Brez zamere ampak je cena res čudna.

Če jih dobim po tej ceni jih kupim 10parov pa zaslužim pri prodaji za registracijo pa še ostane.!?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210EUR ni čudna cena za Dunlop z malo večjim popustom..

Set Qualifier RR 120 in 180 se je dobil za 208 EUR. Pa so prej Qualifier RR dražje od Roadsmart kakor obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210€ se tudi meni bolj realno zdi za Dunlopko.

Očitno v tej "Palmi" fejst služijo :whistle:

Me prav zanima koliko je potem cena za komplet navadnih Qualifier 120 in 180. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210 za obe je bla realna cena pred cca 8 meseci, zdej se je cena kr dvignila...vsaj pr mojmu dilerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom pametoval več....Bom pa jutri malo povprašal te pri nas. Me prav zanima kako je sedaj s cenami.

Bo itak treba obuti zverino z 190 ozad :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!