Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Ej!

Sporoči kaj boš izvedel, ker mislim, da bo nova Roadsmart cenovno enaka BT 021 ipd in se dobi zunaj od 240-270€ in pri nas te večinoma debelo gledajo ko vprašaš po njih. Cena pa je daleč od 210.

Morda pa je cenovno važno tudi kje jih spackajo skupaj in seveda dimenzija.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210€ se tudi meni bolj realno zdi za Dunlopko.

Očitno v tej "Palmi" fejst služijo :whistle:

Me prav zanima koliko je potem cena za komplet navadnih Qualifier 120 in 180. :hmm:

Ej!

Qualifier ne vem po kolk so, sem pa dobil v Palmi svojo Z6 v tej dimenziji za 139€+15€ptt ki pa gre v dobro pri nasledjem nakupu. (na moto-gume.si je ni pod 160€) tko da ne zgleda preveč oderuško.

Je pa res da tam kjer ti jih tudi zamenjajo ti ceno malo spustijo, ker še za menjavo nekaj poberejo.To se mi zdi logično.

Mislim, da ima v Ribnici Qualije za 200€ ne vem z mont. ali ne.

Cene so različne in je res, da vsi vse nimajo pocen.

Vsak nekaj!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:slap: :photo:

Sploh mi ni kapnlo :D

Sem mislil, da ima v mislih street legal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,misterij rešen.... :rolleyes:

Glede na profil in obliko zgledajo zelo perspektivno,obraba je še uganka.

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo gdo zvedu za pametno ( 200-220 eu ) ceno Roadsmartk za Hornetko 900 naj mi prosim sporoči , ker bo vsak cajt platn vn pogledu :whistle: :whistle: ...

Povne gume pa velik kilometrov !

Pa lep pozdravček vsem !

Čeladko

Popravljeno . Popravil čeladko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo dubu cene za Dunlop Roadsmart : 180x55x17 je 125 eu , 120x71x17 : 93 eu .

Pa na zalogi so tud baje že .

post-10583-1202210374.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi dobil najceneje dirkalne slick pnevmatike KR108 180/55-17 in KR106 120/70-17. Nove seveda. Lahko tudi na PM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lp...ve mogoče kdo iz postojne ali okolice kakšne cene ima kaj Lekšan za dunlop qualyfier? nekaj časa nazaj sem zanj slišau da ima dokaj ugodne? mogoče kdo od tu kupil pri njemu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dons klicu k Sitar,prijazna gospa na drugi strani dejala,da bi naj gume priromale ta teden v petek (Roadsmart),cena za komplet 210Eur za gotovino.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp...ve mogoče kdo iz postojne ali okolice kakšne cene ima kaj Lekšan za dunlop qualyfier? nekaj časa nazaj sem zanj slišau da ima dokaj ugodne? mogoče kdo od tu kupil pri njemu?

Glede na to da si iz Rakeka, a ni boljša izbira Šega v Cerknici. Jaz sem pred časom slišal, da so gume od Lekšana mal stare. To so sicer govorice,kaj je res pa nisem preverjal.

Najbolje da pokličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo mogoče, kje bi se dobile ugodno dunlop 209GP !

Če ti bo kej pomagal tale tip ma neki pocen gume zdej za 209gp piše da jo ima cena pa žal ni, tak da bi ga moral poklicat. Drugač pa Širnik ma tud dobre cene. Najboljš da kr sam pogledaš na avto.ne..., je kr neki izbire pa popustov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tip ma poceni?

Se vidi kulk je bla ura, da sem take bedarije delu. Evo tole je pot do njegovega oglasa: www.avto.ne... pa pod opremo vpiš Dunlop pa ma gumo slikano pa 85 evrov je cena ( ne morem dat celega linka sej veste oglaevanje, pa to ). Nevem kake ma kej cene drugih gum sam vem da ko sem jst Qulifer kopoval dva, tri mesece nazaj so ble vsepovsod čez 100evrov ( sprednja guma ), tak da po tem sem sklepo ceno o ostalih modelih. Drugač pa pokličte pa bote najbolj vedl.

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx :)

Sicer imam skoraj nov set Qualifierk RR na motorju, ampak to bo hitro šlo, ko pride sezona in je fajn vedet kje dobit ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx :)

Sicer imam skoraj nov set Qualifierk RR na motorju, ampak to bo hitro šlo, ko pride sezona in je fajn vedet kje dobit ugodno.

A pa sem dobil enga, ki mi lahka mogoče pove kakšne so kej razlike med navadno mislim starejšo Qualifer in to tanovo RR, kulker sem gledu teste so obe zelo dobro ocenjene in so namenjene tako vožnji po pisti in po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti bom pa lahko povedal, ko naredim kakšen km več z njimi. Pozimi sem namreč zamenjal motor in zaenkrat vsega skupaj prevozil 100km, pa še bo bolj po jajcih :) Z navadnimi Qualifier sem bil pa kar zadovoljen, so super držale, zvozil sem jih 2 seta, edino kar je, zelo hitro jih pobere pri bolj športni vožnji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!