Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Tu si ga mimo vseku. Pilot Power je dlje časa zuni (govorim o navadni in ne 2ct). Qualifire je naslednica d208.

Sicer pa to ni pomembn......

Ja pol pa drugič napište o čem govorimo :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa drugič napište o čem govorimo :rolleyes: .

Pogovarjamo se o Michelinovi Pilot Power in Dunlop Qualifier

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjamo se o Michelinovi Pilot Power in Dunlop Qualifier

No upam da smo zdej razrešl to zadevo, če pa še nismo se pa slišimo nakonc sezone z svojimi občutki na gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pilot power je odlična guma in še dolgo življensko dobo ima....sicer se guma pri vsakim motorjem druge obnaša npr. v stabilnosti in tu je powerca v veliki prednosti napram dunlop....sicer pa vsak hvali svojega osla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Da se malo pohvalim,moja lubica ima tudi nove copatke-cestno pametne. :rolleyes:

Tudi moj lubček jih ima, se krasno obnese. Prej je bil obut v SportMax 220 in je na vsaki zalivki poplesal in sem jaz zajamral. Sedaj je pa povsem drugače. Po kakšnih 300 km že lahko rečem, da je razlika v vožni občutna, o porabi pa bom lahko rekel kaj več maja, po Sardi. Opažam pa, da je tovarniško predpisan pritisk prenizek (zadaj 2,9 bar). Pri polni obremenitvi bom pumpal 3,1 ali 3,2.

Prosim za komentarje in mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj lubček jih ima, se krasno obnese. Prej je bil obut v SportMax 220 in je na vsaki zalivki poplesal in sem jaz zajamral. Sedaj je pa povsem drugače. Po kakšnih 300 km že lahko rečem, da je razlika v vožni občutna, o porabi pa bom lahko rekel kaj več maja, po Sardi. Opažam pa, da je tovarniško predpisan pritisk prenizek (zadaj 2,9 bar). Pri polni obremenitvi bom pumpal 3,1 ali 3,2.

Prosim za komentarje in mnenja

In v kaj je sedaj obut. Vemo samo, da jih ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pilot power je odlična guma in še dolgo življensko dobo ima....sicer se guma pri vsakim motorjem druge obnaša npr. v stabilnosti in tu je powerca v veliki prednosti napram dunlop....sicer pa vsak hvali svojega osla

Sem imel obe in se strinjam da je PP v veliki prednosti pred dunlopko Q. v vsakem pogledu. Meni je dala veliko boljši občutek v vožnji,

na mokri cesti pa sploh. :worship: moj glas gre PP :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po testih sodeč se d208 hitreje pregreje, ker je manj športna od qualifier, njena doba pri bolj agresivni vožnji je še krajša, slabša pa naj bi bila tudi na dežju. Pač starejša generacija gume in je manj dodelana na vseh področjih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj lubček jih ima, se krasno obnese. Prej je bil obut v SportMax 220 in je na vsaki zalivki poplesal in sem jaz zajamral. Sedaj je pa povsem drugače. Po kakšnih 300 km že lahko rečem, da je razlika v vožni občutna, o porabi pa bom lahko rekel kaj več maja, po Sardi. Opažam pa, da je tovarniško predpisan pritisk prenizek (zadaj 2,9 bar). Pri polni obremenitvi bom pumpal 3,1 ali 3,2.

Prosim za komentarje in mnenja

Me veseli,da to slišim,ko se vreme zrihta,bom šele motor registriral tako,da še ne morem nič povedat.Tudi jaz imel prej D220,(samo zadnjo,spredaj D207)in me zanima razlika.

Najbrž moraš več napumpat,zaradi teže tvoje krave,kot je videt,ni glih šlank....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli,da to slišim,ko se vreme zrihta,bom šele motor registriral tako,da še ne morem nič povedat.Tudi jaz imel prej D220,(samo zadnjo,spredaj D207)in me zanima razlika.

Najbrž moraš več napumpat,zaradi teže tvoje krave,kot je videt,ni glih šlank....

Prednjo sem napumpal na 2.5, zadnjo pa na 3.1 (polna obremenitev). Pri manjšem tlaku se zadaj kar preveč poda in bi jo hitro požrlo po sredini, čeprav je ta pas trši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje z Dunlop Mutant spredaj? Na supermotu?

Jst jih bom zdej namontiral...bomo vidl...kolkr sm bral po tujih forumih so se jim uredu obnesle

(p.s. eno sprednjo mam viska za mejhn dnar)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi Kawa in Yamahca sta dobila novo obutev za prihajajočo sezono. Kako se bodo pa obnesle pa napišem ...

post-1569-1205356699.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem gledal na avtonet in se dobijo za 210€ komplet 120 in 180. Se mi zdi kar ugodna cena za tako gumo, sploh če je še tolk v redu kot pravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prvi vtisi z Roadsmartom so zelo v redu,motor lepo pada,oprijem dober,kolikor je v tem vremenu lahko in tudi guma se na otip bolj greje od D220,zaenkrat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne dobim Roadsmarta za zadnje kolo 160/60 17. Predjna, ki je bolj eksotična 120/70 18, pa jo dobiš takoj. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če bi rad še kdo gume Dunlop RoadSmart jih imajo v Servis Šternu (Kranj) v akciji:

120/70R17: 79€ +DDV = 94,8€

180/55R17: 105€ +DDV = 126€

Torej jih dobite za dobrih 220€ :D

Mogoče deluje kot reklama, vendar lahko marsikateremu forumašu prihrani kak €. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!