Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Sem našel Roadsmart 160/60/17, pa ne vem, če bi povedal kje, da mi jih kdo ne sp*** izpred nosa :naughty: :lol1: Je pa daleč iz LJ :whistle:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da si iz Rakeka, a ni boljša izbira Šega v Cerknici. Jaz sem pred časom slišal, da so gume od Lekšana mal stare. To so sicer govorice,kaj je res pa nisem preverjal.

Najbolje da pokličeš.

Vem da je blo tole ze neki casa nazaj ampak vseen. Leksan sploh nima vec moto gum. Tud zamenjat jih noce, ce prides s svojimi. :headbang: Jih pa zamenja Kompara tam na Trzaski (za nek dobr dnar ce se prov spomnm). Pa tud tok jih ma da jih prodaja :naughty:

Drugac pa Sega v Cerknici :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Roadsmart ustreznih dimenzij sem kupil in zmontiral pri Furlanu v Miholovcu (Dobova) :OK: Cene ugodne. Montaža s centriranjem 9€ po kolesu. Pa še izlet je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, dobu sm ponudbo dunlop quailfier komplet 180/55/17 ter 120/70/17 za 199€. Zanima me kako je kaj s to gumo...kolko zdrži ter kako se obnese v nagibih, kako hitro se ogreje...

ali jo lahko primerjamo po namembnosti z bridgestone bt014 ter michelin pilot power...

imel pa bi jo na hornetki..

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel Roadsmart 160/60/17, pa ne vem, če bi povedal kje, da mi jih kdo ne sp*** izpred nosa :naughty: :lol1: Je pa daleč iz LJ :whistle:

Če bo še kdo imel probleme najt Roadsmart 160, jih ima Šega v Cerknici en kup :) Bil danes pri njemu in ima dobro založeno sklasišče z Dunlopom in Contitnentalom :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, dobu sm ponudbo dunlop quailfier komplet 180/55/17 ter 120/70/17 za 199€. Zanima me kako je kaj s to gumo...kolko zdrži ter kako se obnese v nagibih, kako hitro se ogreje...

ali jo lahko primerjamo po namembnosti z bridgestone bt014 ter michelin pilot power...

imel pa bi jo na hornetki..

hvala

Po namembnosti se primerjajo ravno z pilot power in bt014.

Po mojih izkušnjah je to zelo OK guma; zdrži naklone, ki jih zmore tudi motor, po mojih izkušnjah se tudi hitro ogreje. Res pa, da z njo nisem vozil po dirkališču, če se vprašanje nanaša tudi na takšno vožnjo.

Z njo sem imel lepši občutek kot z D207, tudi zdi se mi, da navadno zdrži več kot D208 (F in RR), če je že debata namenjena Dunlopu. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, govorim o quailfier, ne o qualifier rr...

se pravi je qualifier rr potem še mehkejša kot bt014 ter michelin pilot power?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, govorim o quailfier, ne o qualifier rr...

se pravi je qualifier rr potem še mehkejša kot bt014 ter michelin pilot power?

Za hornetko je na cesti že navadna Qualifier vrh glave(RR je bolj mišljena za vikend racerje). Glede trdote so pa vse nekje v istem rangu(pa s tem ne mislim trdote ko gumo s prsti šlataš :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, govorim o quailfier, ne o qualifier rr...

se pravi je qualifier rr potem še mehkejša kot bt014 ter michelin pilot power?

vzem kr RR..ti ne bo žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje bo res kr rr-ka padla...

hvala!

Mislim, da maš navadne vrh glave. Tud Kawl ZX-10 R (l. 06 in 07) je serijsko opremljen z navadnimi qualifier-kami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjamem de je dost dobra, samo kolikor sem slišal ta navadna qualifire-ka ni lih vzor vzdržljivosti, medtem ko sem danes videl kolega s qualifire rr-ko in ma narjenih 2,5k km in bo guma nardila še vsaj 1x tolko...vozi pa tako kot se za gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da bo bolj športna guma dlje zdržala. Oz. mi je zelo čudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da bo bolj športna guma dlje zdržala. Oz. mi je zelo čudno...

lahko da ti je čudno..sam tko pač je .)

@axilon ti kr RR vzem..če pa dobiš bridgestone bt 016 pa une ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo neki me še informativno zanima...kaj pa pnevmatike d208 (ne rr). Kako se kaj obnašajo ter koliko zdržijo?

ups, uporabu brskalnik pa malo zvedu...sori :)

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo neki me še informativno zanima...kaj pa pnevmatike d208 (ne rr). Kako se kaj obnašajo ter koliko zdržijo?

ups, uporabu brskalnik pa malo zvedu...sori :)

Na Z750 zadnja zdržala 5500 km obrabljena po celi površini, sprednja bi bila za še kakšnih 2000-3000 km. V ovinke pada lepo, v sezoni se hitro ogreje, drži do roba BP, izven sezone pa vseskozi rahlo drsi. je predvidljiva guma.

na sliki cca 5000 km.

post-17948-1207674380_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojga Bandita sm obul v Roadsmart :OK: , in moram rečt, da je po prvih 50km to odlična guma, ki ti daje ogromno zaupanja.

Ras fajn.

Kolk bo pa zdržala in kako se bo obnašala po dežju ipd pa še sporočim. :OK:

Popravljeno . Popravil cdploscek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če se še dobi D 205 110/80/17? Mam probleme za gume dobit...dimenzije mam 110/80/17 in 140/80/17. Do zdej sm meu d 205, gledam pa Avon Azaro. Ma kdo kej izkušen s primerjavo teh dveh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Roadsmar je nadomestek D220ST zrdužen iz gum GP Racer in Qualifier RR. Kakšna je pa površina levo in desno je pa vprašanje?! Po moje mehka kot pri D220 ali GP Racer :blink:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer to je veretno zajebancija pa vseeno, da ne bo kdo resno vzel..

GP Racer ima z d220 ene toliko skupnega kot kremšnita z pumpo za bencin :) Ajde pretiravam, obe sta iz kavčuka, ampak namembnost je pa popolnoma druga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!