Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Seveda, jaz nisem opazil nobenega slabšega ali počasnejšega segrevanja kot pri Qualifiercah. Govorim za poletje seveda. Ampak tudi proti večeru, ko ni več sonca pa to, ni bilo težav, ob 8 zvečer je še vedno komot koleno pelo :) Imam pa srednje trdo zmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se GP racer dost segreje na navadni cesti, tak v poletnih dneh? Seveda pri športni vožnji :)

Pravijo, da se, vendar poznam že dva ki sta rekla, da je BT 002 velik boljša guma. Vozila sta obe gumi in se ne poznata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da se, vendar poznam že dva ki sta rekla, da je BT 002 velik boljša guma. Vozila sta obe gumi in se ne poznata.

že cela dva?..pol pa vsi na bt002..sej je sam dobrih 100 evrov dražji komplet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že cela dva?..pol pa vsi na bt002..sej je sam dobrih 100 evrov dražji komplet..

Hehe. Vsak se stegne tolko kolker ima špage, no nekateri tudi malo čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vsak se stegne tolko kolker ima špage, no nekateri tudi malo čez.

aja..dej še to povej, kako sta ugotovila da je "velik bolš guma"..ker to me zanima..glede na to da je to pnevmatika narejena bolj za pisto kot cesto, sta lahko samo "poštopala" ali je boljša ali ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..dej še to povej, kako sta ugotovila da je "velik bolš guma"..ker to me zanima..glede na to da je to pnevmatika narejena bolj za pisto kot cesto, sta lahko samo "poštopala" ali je boljša ali ne..

Za po cesti poleti .... :doze:

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si v bistvu ne znam predstavljat kako bi lahko bila kakšna guma toliko boljša, da upraviči razliko 100eur. Ker boljšega enostavno ne rabiš, ker v vseh pogeldih opravlja funkcijo odlično.

Moje izkušnje z Gp racer po cesti:

-hitro ogrete

-motor stabilen po ravnem in v zavojih

-grip odličen (niti enkrat trznila, pa sem kar precej kolen predrsal)

-življenjska doba po cesti vsaj 5k km in to ne šparanja

-cena več kot ugodna

Sem sicer slišal kritiko, da je motor bolj okoren v ovinkih in da ima daljši radij zavoja s temi gumami, ampak meni osebno se zdi zelo okreten, je pa res, da sem vajen Dunlopk.

Skratka težko verjamem, da je lahko kakšna guma "velik" boljša, ker Gp racer enostavno ni v ničemer slaba, vsaj zame :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za po cesti je roadsmart več kot dovolj..

Fanta sta vozila po cesti, sedaj vozita na Panoniji in Grobniku. Vozila sta Dunlop GP racer in BT002. Po cesti imata zvoženih od 10-15 kompletov BT002 in nekaj kompletov GP racer. Za pisto uporabljata Dunlop GP zadnja in Dunlop KR??? prednja ter BT002.

Pravita, da imata z BT002 boljš občutek kot pa z GP racer. Mislim, da sta oba dost veliki referenci zame. A bo OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta sta vozila po cesti, sedaj vozita na Panoniji in Grobniku. Vozila sta Dunlop GP racer in BT002. Po cesti imata zvoženih od 10-15 kompletov BT002 in nekaj kompletov GP racer. Za pisto uporabljata Dunlop GP zadnja in Dunlop KR??? prednja ter BT002.

Pravita, da imata z BT002 boljš občutek kot pa z GP racer. Mislim, da sta oba dost veliki referenci zame. A bo OK!

ne..ker po cesti se ne divja..in za to so sava dovolj dobre ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..ker po cesti se ne divja..in za to so sava dovolj dobre ;)

To boš pa moral povedat 70% pilotom, ki vozijo po cesti. A misliš, da z GP racer po cesti vozijo počasi? Nope!!

Sicer pa tudi GP racer ni najbolj cestna guma ane?

Za po cesti poleti za bolj športno in normalno vožnjo je čist dovolj kak M3, Pilot Power, Corsa 3, Qulifier RR, lahko pa natakneš tudi BT002 al pa GP racer pa ne bo panike, ker je poleti cesta dovolj vroča, jih je pa škoda.... :blush: . Predvsem te gume montirajo tisti, ki gredo kdaj na pisto in obenem vozijo po cesti predvsem na SS motorjih.

Torej kaj boš gor nataknil je čisto odvisno od tvoje vožnje ali je ST, ali je ST in športna, ali je športna in pista ali je samo pista. Nek kompromis je namreč treba narediti, kajti premontaža tudi ni zastonj, univerzalne gume za vse pa ni.

Sicer pa BT002 ne kupuj pri nas pa bo dost ceneje :blush: .

Ajde grem :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja malo me moti tole: ..." za po cesti je dovolj"...

Dejte rečt "bolj primerno" kar tudi je.

Ker pa smo ravno pri D209GP...

Koliko jih pumpate na cesti ?

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Ja, to kar drži. Zaenkrat (po cca 8 ooo km) brez pripomb. :OK:

Problem bo nastal, ko boš probal kaj boljšega. Meni je bila tudi D220 za po cesti dovolj. Danes je ne bi več nataknu na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja malo me moti tole: ..." za po cesti je dovolj"...

Dejte rečt "bolj primerno" kar tudi je.

Ker pa smo ravno pri D209GP...

Koliko jih pumpate na cesti ?

Jaz imam D209 GP soft spredaj, pumpam jo pa 2.2 Ogreje se hitro, grip super, znucat se pa kar neče.. Guma je bila malo rabljena že ko jo je kupil mojgap (ampak minimalno), potem je on odvozil en Grobnik pa en Marof z njo, pa 1000km po cesti, za tem sem jo pa dobil jaz in odvozil en Raceland in 3500km po cesti. In je še vsaj za ene 2-3k po cesti oziroma mirne volje bi šel tudi Grobnik še peljat z njo, ker je še precej profila, ni nič čudno špičasta ali neenakomerno obrabljena. Zakon guma skratka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To boš pa moral povedat 70% pilotom, ki vozijo po cesti. A misliš, da z GP racer po cesti vozijo počasi? Nope!!

Sicer pa tudi GP racer ni najbolj cestna guma ane?

Pol pa jim 'klobuki prednost jemljejo' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sem imel gume dunlop d 207, pa sem bil z njimi zadovoljen ker so gume dobro držale skozi vse leto po suhem in mokrem, pa me zanima, če kdo ve, katere so naslednice te gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Mogoče kdo ve kje bi dobil najugodnje komplet dunlop roadsmart???

(120/60/17 in 160/60/17)

..poklič v Brežice 07-4522010...tam jest nabavljam--pošlje tudi na dom--Door to door...pa ugodne cene :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem uporabnik Dunlop 209GP media in sicer mam obuto hondo CBR1000RR l.2005.

Z njimi sem naredil 4000 km, motor ne pretirano stiskam po ravninah samo po ovinkasti cesti. Ima pa se profila za 1000 km. Zelo zadovoljen v stabilnosti, bremzanju v ovinku, nagibu skratka v vsem. Je pa problem ogrejevalni cas, saj guma potrebuje cca 10 km da se ogreje in zacne drzati. Priporocam saj boljse gume se nisem imel na motociklu.

Prej sem imel Bridgestone BT-002 (soft) zadaj, guma je bila na 50% ko sem dobil motor zdrzala mi je samo 800 km. Nato sem jo moral zamenjati. Drzala je ok je bila pa obraba nenormalna.

Imel sem tudi Michelin Pilot Power CT2 in sicer na Hornetki 900. Guma mi je na njej zdrzala 3700 km. Guma mi je bila vsec le nekoliko me je motilo, da ob pretiravanju ni drzala smeri je malo drsela, kar v primerjavi z Dunlop 209GP ni zaznati. Ob bremzanju v ovinku ni bila stabilna pa se obrabla se je hitreje kot Dunlop 209GP.

Naslednja guma, s katero bom obul svojega konicka bo Qualifer RR ker je za cesno razlicico primernejsa kot 209GP vsaj zaradi ogrevalnega casa. Vec vam povem po testiranju.

Lahko pa mirno recem da so vse gume ki sem jih imel na motorjih dobre gume. Kakrsnokoli gumo boste izbrali boste zadovoljni. Zato ne pregledovat testov, ki jih pisejo casopisne hise, ker tam je v vlogi denar (vec das boljso oceno mas). Je pa res da so dunlop gume v primerjavi z Pirelli ali Michelin cenejse za 20 -30 % in so vrhunske, celo prekasajo konkurenco.

Lep dan klapa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..poklič v Brežice 07-4522010...tam jest nabavljam--pošlje tudi na dom--Door to door...pa ugodne cene :unsure:

Hvala, vendar že nabavil po ugodni ceni v To....... (Šenčur pri Kranju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!