Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

ste kaj vozili na D-218. kakšna je....koliko zdrži in podobno ? :trance_33_sleep:

To je pa star tip pnevmatike, verjetno jo težko še kje kupiš. Imaš to zdaj namontirano na motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tak star samo neobičajen model je, podobno kot je bila D220 so začeli nato kar D221 dajat kot prvo vgradnjo, v Motorradu je niso pohvalili očitali so ji čuden "einlenkeffekt" oz. rada pada v ovinek - beri zaradi oblike pripomore k hitrejšemu "padcu" v nagib, sam je nisem vozil tak da je info bolj poljudnoznanstvene narave

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na prejšnjem motorju imel najprej d208, potem pa roadsmart...Roadsmart me je presenetila v vseh pogledih, zelo ziher občutek sem imel, po par tisoč kilometrih še vedno bila kot nova. Naslednja guma bo verjetno spet ista...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na prejšnjem motorju imel najprej d208, potem pa roadsmart...Roadsmart me je presenetila v vseh pogledih, zelo ziher občutek sem imel, po par tisoč kilometrih še vedno bila kot nova. Naslednja guma bo verjetno spet ista...

kolk kilometrov pa so ti zdržale d208?? js jih mam zdej gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk kilometrov pa so ti zdržale d208?? js jih mam zdej gor

jaz imam d 208rr ...obe sta mi zdržale 9k km sprednji se le malo pozna s tem ko je na zadnji že žica ven :worship: ( nism šparal) letos grem na qualifajrce rr pa da vidm ( baje da jih hvaljo sploh za mal bl športno vožnjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mene sam zanima kere gume bi blo najbol gor dat mam pa zadi 130/70-17 spredi pa 100/80-17 ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Včeraj sem zamenjal ob gumi, spet sem dal gor Roadsmart. Prednja mi je zdržala 20.000 km, zadnja pa 10.000 km. V bistvu se izide z dvema zadnjima gumama na eno prednjo. Zadnja je sicer ravno prišla do indikatorjev, lahko bi jo še peljal še nekaj km, vendar je bila prednja že prej na indikatorjih in se bolj bojim slabe prednje gume, kot zadnje. Žal tokrat nimam slik, da bi pokazal obrabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tud zadej roadsmart, pa se premalo vozim de bi videl kako dela. Piše da je iz več komponent, a jo res po sredi manj žre? na motorju sva dostkrat dva, in tud vinjeto kdaj uporabim. . mal me skrbi da je ta več komponentnost marketinška fora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednja in zdanja sta bili približno enakomerno obrabljeni. Krmilo tudi po 20.000 km ni nič treslo, kar je sicer običajno pri obrabljeni prednji gumi. Vsaj pri D220 je bilo tako, bila je tudi precej bolj obrabljena po sredini. Je pa seveda tudi razlika od voznika do voznika. Eni peljejo zavoje kot po jajcih, taki bodo imeli obrabljeno gumo le po sredini, drugi dobijo veselje šele v ovinkih :naughty:

Sam redno uporabljam avtocesto, vsaj kar se tiče pobegov iz Ljubljanske kotline (LJ-Vrhnika, LJ-Vir, LJ-Ivančna Gorica, LJ-Tržič), potem pa na stranske ceste.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa cast roadsmartkam za tako kilometrino... Moji sta zdrzali 9000 km, menjal sem obe hkrati in po sredini sta imeli se nekaj profila.. Sigurno je sredina trsa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je pa to ipak ST guma in je narejena temu primernu, kot vse ostale ST gume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je komplet Raod smartk gor cca 10000 km (lanska sezona in nekaj letošnje), pa so na pogled in po profilu še čisto OK.

Sestava oziroma zgradba gume (jaz upam, da ni samo reklama): zadaj: sredina trša (A), levo in desno mehkejša mešanica (B); spredaj po sredini trdota B, levo in desno pa še nekaj mehkejša ©.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ponavadi je videt.. Pri Q RR in Gp Racer se, če se zapelješ malo čez kakšen prah, prav očitno vidi sredinski pas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je pa to ipak ST guma in je narejena temu primernu, kot vse ostale ST gume :P

To mi je jasn (ST guma), sam je vseen kilometrina zavidljiva.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z road smart na yamahi xtx narjenih 9500...zadnja bo še usaj za 3000 sprednja pa še več....pa vas sprašujem kje bi dubu najcenej roadsmartke 120/70/17 pa 160/60-17 za suzuki sv? lani sm dal za komplet 220€ 08 letnik gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Širniku te pride set v tvoji dimenziji 193€ Kakšen € se da mogoče tudi še ceneje kje dobit, ma veliko pa ne.. Pomoje pod 190 težko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel cenik na računalniku, od enega, ki je prodajal tudi preko A-neta, mi je enkat spomladi poslal Gebre

Kontakt: popust@gmail.com , št. 031 362 413

Cenik je za 2009, set zate pa naj bi bil 184,66€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Širniku te pride set v tvoji dimenziji 193€ Kakšen € se da mogoče tudi še ceneje kje dobit, ma veliko pa ne.. Pomoje pod 190 težko..

jure malakai je biu pr širniku (sj ta je na koroškem ane) pa nima zadnje roadsmart 160...ma sam 180

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Road smart cirka 4500km, zelo zadovoljen, nekoliko se vidi, da se ob robovih pobrana, sredina tudi nekoliko, drugače pa še vedno izgleda super.

Občutek je napram Qualifierki fenomenalen. Zelo dobro se počutim na njej. Zdaj bo pa še sploh prav prišla, ko bo potrebno da se asfalt pošteno segreje.

lp

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem želel slišat, tudi meni Qualifier ne vliva največjega zaupanja...verjetno se bom kar za roadsmart odločil, glede na to da bom letos že samo dopust pa nazaj naredil med 2500 in 3000km...s sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola,

evo, zvozil GP Racer (spredaj M, zadaj E) do meje legalnosti (zadaj) in čez mejo (spredaj)... kot vidite na slikah majo po sredini še kar nekaj profila, zihr bi se dalo narest vsaj še 500 km z njimi, zlasti z zadnjo, ampak se je par sto km nazaj prednja spuntala in začela "guncat" na hitrih ovinkih, tko da sem začel manj nagibat in pol mi je takoj naredila rob :rolleyes: in sem rekel dost, pejte na morje in danes dal gor Qualifier RR, prvič, pa da vidimo kako se bodo obnesle - zlasti kako bo z robom spredaj

sicer pa z GP Racer zadovoljen, lepo se peljejo in odlično držijo, tud relativno dost kmjev se mi zdi da sem naredil z njimi, tko da priporočam za dinamično vožnjo, pa tud kak obisk piste - čeprav jim po nekaterih izkušnjah soforumašev na Marofu dokaj hitro pobere; s tem nimam lastnih izkušenj, sem jih vozil izključno na cesti

slikce kažejo obrabo po 6655 kmjih, pa kako mi je prednja naredila rob v zadnjih dveh furcah

post-163-1248383326_thumb.jpg

post-163-1248383357_thumb.jpg

post-163-1248383380_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk je pa z ogrevanjem pri ne najbolj toplih temperaturah? pri recimo 20C zraka?

pa poročaj pol primerjavo s Qrr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!