Skoči na vsebino

Avto na plin - kje vgraditi


mkonci

Priporočene objave

se opravičujem za veliko fotko samo potem se ne vidi tisti G - od AMG ... CLS 55 AMG 477 konjičev ...

tomaz-322.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ma ti imaš prste tu vmes (Prins) ali si le zgolj navdušen "uporabnik"?

lp

ma za kolege vse ..tudi prek kolen v mlačen golaž ... imam oba avta s to napravo in sem presrečen ... sploh ko suzukija vrtim tja proti 6800 pa kurim 8€ / 100km ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za kolege vse ..tudi prek kolen v mlačen golaž ... imam oba avta s to napravo in sem presrečen ... sploh ko suzukija vrtim tja proti 6800 pa kurim 8€ / 100km ...

Pi . . . a ta star, men žre samo 7€ na 100km pa se nič ne hvalim, sam mam pa pri 4000 RPM že rdeče polje in 140 km/h gre pri 2100 RPM :hmm::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi . . . a ta star, men žre samo 7€ na 100km pa se nič ne hvalim, sam mam pa pri 4000 RPM že rdeče polje in 140 km/h gre pri 2100 RPM :hmm::lol1:

res ..samo za mojega sem dal lani celih 700€ ( brez plina seveda )...na 7 obrokov... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ..samo za mojega sem dal lani celih 700€ ( brez plina seveda )...na 7 obrokov... :P

Potem pa ti dosti žre, 1,14% avta na 100 km. :P

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ..samo za mojega sem dal lani celih 700€ ( brez plina seveda )...na 7 obrokov... :P

Pol maš pa siguren kaj tacga :

post-11617-0-71286000-1293735233_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne .. tak je http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.njuskalo.hr/image-w450/auti/suzuki-baleno-baleno-slika-3922191.jpg&imgrefurl=http://www.njuskalo.hr/auti/suzuki-baleno-baleno-oglas-1450284&usg=__vW3hs9RD0fNy_TTNXjf8Mb3zN6s=&h=337&w=450&sz=43&hl=sl&start=322&zoom=1&tbnid=XuijJ7sZfs85GM:&tbnh=133&tbnw=171&prev=/images%3Fq%3Dsuzuki%2Bbaleno%26um%3D1%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:sl:official%26channel%3Ds%26biw%3D1280%26bih%3D578%26tbs%3Disch:11%2C8251&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=979&vpy=309&dur=3421&hovh=194&hovw=260&tx=139&ty=125&ei=ioUdTe32DOGG4gah27CGAg&oei=aYUdTc6fEYit8gPOgqWABw&esq=19&page=19&ndsp=20&ved=1t:429,r:13,s:322&biw=1280&bih=578 ... ofucan , malo brez laka na strehi . veteran od toče , malo levi homokinetični tolče ko zavijaš pa če ga na odpad zapeljem sem v dobrem letu izgubil na vrednosti samo 700€ pa od te izgube lahko odštejem še kak € razlike do 90 konjskega dizla recimo...stroški vzdrževanja pa so bili 30€ ( tester + rabljen senzor za temperaturo vode ) in 2l olja ( ne vem katerega , bilo pa je novo ,prozorno in tekoče..pa baje za bencinske motorje) ..

sedaj pozimi vžiga vedno v prvo .. zavrti se do 6800-6900 do blokade...leti daleč preveč za omejitve ( največ je kazal po števcu 190 pred novim mestom - pred , ker sem potem gledal samo še na cesto in držal volan :lol: ) .. parkiram ga kjerkoli brez strahu zaradi škode na pločevini ... gretje kabine in zadnje šipe dela , prav tako delajo vsi trije brisalci , električni pomik stekel in ogledal ... luči svetijo .... in skoraj noben se noče v drugo peljat zraven .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zavrti se do 6800-6900 do blokade...leti daleč preveč za omejitve ( največ je kazal po števcu 190 pred novim mestom - pred , ker sem potem gledal samo še na cesto in držal volan :lol: )

.... in skoraj noben se noče v drugo peljat zraven .... :P

Verjetno zaradi šoferja in ne ker je na plin, ne? :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zaradi šoferja in ne ker je na plin, ne? :P

lp

nism jaz kriv če mi je kolega prodal divji avto ...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda... pa torte brez sladkorja pa šnopc brez alkohola pa avto brez goriva ... :slap: (ja vem tudi jaz nisem gladek )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj vse mi morajo narediti na servisu (30.000), da me me ne n......jo preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj vse mi morajo narediti na servisu (30.000), da me me ne n......jo preveč?

Odvisno,ali je to kolo,moped,voz,avto.Če je avto,verjetno samo olje in filtre pa malo tekočine za brisalce,pa običajno kakšna žarnica,pol se pa že neha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj vse mi morajo narediti na servisu (30.000), da me me ne n......jo preveč?

zamenjat oba filtra za plin ( za tekočo in plinasto fazo) , preventivno se preveri nastavitve ter plinotesnost - to obvezno!

Odvisno,ali je to kolo,moped,voz,avto.Če je avto,verjetno samo olje in filtre pa malo tekočine za brisalce,pa običajno kakšna žarnica,pol se pa že neha :naughty:

ti malce preveč pasulja ješ , da imaš kolo na plin ???? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi dva filtra in preveriti plinotesnost. To je torej vse. hvala za odgovor.

Lp

kateri avto pa imaš to ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi sicer jasno zakaj je pomembna znamka avtomobila (res je pa tudi da nisem niti malo mehanika)? Imam pa Citroën Xsara picasso letnik 2007.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi sicer jasno zakaj je pomembna znamka avtomobila (res je pa tudi da nisem niti malo mehanika)? Imam pa Citroën Xsara picasso letnik 2007.

potem sva na istem ... :OK: koliko pa imaš plinsko porabo?? pa mazanje mehansko na podtlak ali elektronsko?pa ventili so v redu ? pa še koliko km si naredil na plin ? hvala za odgovore pa lp

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem sva na istem ... :OK: koliko pa imaš plinsko porabo?? pa mazanje mehansko na podtlak ali elektronsko?pa ventili so v redu ? pa še koliko km si naredil na plin ? hvala za odgovore pa lp

Zdravo,

nisem ravno nek natančnež, poraba, ki jo kaže avto je cca 10.3 ( vozim po avtocesti povrečje 140 ), mazanje imam pa mehansko. Do sedaj nisem imel nekih večjih težav le kontrolka za napako na motorju mi še zmeraj občasno sveti. Do sedaj sem pa naredil malo čez 40.000 km.

Kako pa je pri tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

nisem ravno nek natančnež, poraba, ki jo kaže avto je cca 10.3 ( vozim po avtocesti povrečje 140 ), mazanje imam pa mehansko. Do sedaj nisem imel nekih večjih težav le kontrolka za napako na motorju mi še zmeraj občasno sveti. Do sedaj sem pa naredil malo čez 40.000 km.

Kako pa je pri tebi?

pri meni mehansko mazanje - čakam priliko za valve care z dividerjem ... poraba med 10,5 in 11l/100km - predvsem kratke relacije cca 11km ... ne sveti nobena lučka in ni nikoli svetila - to je verjetno presiromašna mešanica pa ti lambda uhaja prek dovoljene vrednosti korekutre ... na plin 30,000km .. imam zmontiran modul za porabo bencina , da mi ne hodi na živce ko imam še pol tanka pa naredim kakih 70km v kosu ali pa ko avto malo nazaj visi pa ti potem cinglja rezerva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi dva filtra in preveriti plinotesnost. To je torej vse. hvala za odgovor.

Lp

si naredil servis ? koliko te je prišel koštat ?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0.814, so ga podražili za skor 10 centov? občutek imam da Petrol točno ve kolkim je subvencioniral instalacijo in uporaba LPG kmalu nebo več bistveno cenej od bencina ali dizla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0.814, so ga podražili za skor 10 centov? občutek imam da Petrol točno ve kolkim je subvencioniral instalacijo in uporaba LPG kmalu nebo več bistveno cenej od bencina ali dizla

da se razumemo .. petrolov strošek akcije za vgradnjo plinske naprave je bil 30€ ki so ti jih podarili s predplačniško magno.... tistih 200€ popusta pa so dajali vgrajevalci iz svojega žepa.. samo toliko da ne bo napačnega razumevanja akcije ... pa povrh vsega ko odšteješ še predčasne menjave filtrov zaradi obupno slabega petrolovega plina in velike količine olja , ki ga vsebuje potem so petrolovci naredili samo navadno marketinško potezo , ki nima nobene veze z ekologijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!