Skoči na vsebino

MK Dark Dogs


nesrecnez

Priporočene objave

Sporočam vam, da v Celju nastaja nov moto klub za skuteriste, mopediste,.. Dobrodošli vsi ki ste iz Celja ali širše okolice, in ste resni, zmožni na dan narediti vsaj +200km. Hodili bomo na zbore, vožnje, dirke,.. Se pravi, če si resen in imaš jajca, me dodaj na msn mk.dark.dogs@hotmail.com in se zmenimo kako in kaj, naj še opomnima da bo vsak moral prestati začetniško dobo.  

Več si lahko pogledaš tudi na http://sl.netlog.com/MK_Dark_Dogs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam vam, da v Celju nastaja nov moto klub za skuteriste, mopediste,.. Dobrodošli vsi ki ste iz Celja ali širše okolice, in ste resni, zmožni na dan narediti vsaj +200km. Hodili bomo na zbore, vožnje, dirke,.. Se pravi, če si resen in imaš jajca, me dodaj na msn mk.dark.dogs@hotmail.com in se zmenimo kako in kaj, naj še opomnima da bo vsak moral prestati začetniško dobo.  

Več si lahko pogledaš tudi na http://sl.netlog.com/MK_Dark_Dogs

naj še objavim da imamo od sedaj naprej tudi svoj forum, na katerega ste vsi vabljeni http://mk-dark-dogs.mojforum.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se že ve če je že kaki član..

Začetek bo težak.

samo da smo kolkotolko resni z dosti volje pa želje po uživanju na motorju v skupinah ter druženju. za člane se bo pa prav čas zvedlo za vsakega, ki bo deloval v dobro kluba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da smo kolkotolko resni z dosti volje pa želje po uživanju na motorju v skupinah ter druženju. za člane se bo pa prav čas zvedlo za vsakega, ki bo deloval v dobro kluba.

Da da, zato je tut zač. doba(mamo tri mojstre, ki so na dobri poti poleg mene), za druge bomo pa dans mal vidl na sestanku, pa da vidmo iz kakšnega testa ste kej :whistle: pridite še drugi, sestanek je ob 3eh na strehi garažne hiše city centra celje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do daj pa boste tam? .. ob 3 me še vrjetno nebo, bi mogu zdle že it... če boste tam deo ene 4 pol pa pridem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kko je uspel zbor, a vs je blo kei ? :D

ja je uspel super, blo nas je 8 motorjov pa 9 članov, fbevc je mal zamudu, sam smo se useen potem zapelal po celju in okolici, tko da ja, jst sn ponosn na te člane, da so res skorj usi prišli razen 2, eden je prišel celo nenapovedano:D, škoda samo da ni bilo še koga:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je uspel super, blo nas je 8 motorjov pa 9 članov, fbevc je mal zamudu, sam smo se useen potem zapelal po celju in okolici, tko da ja, jst sn ponosn na te člane, da so res skorj usi prišli razen 2, eden je prišel celo nenapovedano:D, škoda samo da ni bilo še koga:D

se bi vm js prdružu sam sm iz ljubljane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 25.7. gremo na ptuj, ker mislim da bo vreme brez dežja, bomo šli ob 1ih iz strehe g.h.city centra,tam se zberemo kot včeraj:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri 26.7. se dobimo na citiju kot vedno, potem pa gremo na poligon šempeter se vozim nekaj časa, potem na marija reko še tam nekaj časa kolenčkamo nato pa gremo do ljubljane in tam obiščemo znan moto club, zberemo se ob 14. uri:D pridite usi ki to prebirate:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vsi ki ste iz celja ali okolice in greste na skuterfest, se nam lahko pridružite v soboto ob 10.00uri na strehi city centra celje, dobrodošli vsi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V SobOto se VSI dObImo na sTrEhi City CeNtra CelJe iN gRemo SkuPaj nA mOto ZboR k MK Šparon Riders v Šmarje pri Jelšah, dObiMo Se ob 15.00 uRi, prIdi Da naS bo OgrOmNo iN prIpElji Še kOga Zraven....tIsti Ki žeLitE imEti Naše MaJice pRineSite tUdi dEnaR (1 majica 10€, 2 majici 15€) Weč InFormAcij na www.mk-dark-dogs.mojforum.si to je tudi forum našega moto kluba MK Dark Dogs Celje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

jutri 3.10.2009 naš klub organizira piknik za vse skuteriste, mopediste, tiste do 125 ccm oziroma so vabljeni tudi tisti z več ccm motorji, se pravi da se dobimo ob 2eh na strehi city centra celje(kot vedno) ob 14.00uri, tam zberemo denar(vsak naj prinese po 5€ za hrano in pijačo) nato pa se skupaj odpeljemo do jezera kjer bo piknik potekal, torej jutri ob 14.00 uri na strehi cccelje, pa pripeljite koga zraven da nas bo več!!! več info: mk.dark.dogs@hotmail.com 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

da se da malo updata, na zalogi so majice moto kluba dark dogs, cena ene je 10 eur, na ZS mi sporočite velikost in pa naslov!

več info na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

no pa nam je le uspel :D letošnjo sezono pa začnemo s polno paro, bo dost novih dogodivščin, sklenjenih novih prijateljstev, voženj, zborov, piknikov....... i like it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

toliko za info, MK DD je menjal vodstvo, sedaj sem predsednik jaz. če koga zanima včlanitev v klub, naj sporoči tukaj alo preko pm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

v soboto ob treh je sestanek kluba v celju. vabljeni vsi zainteresirani z mopedi, skuterji ter 125 ccm :) več info na pm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s klubom se gre 5. aprila na blagoslov motorjev v Mirno Peč. vsi interesenti iz okolice Celja, ki bi šli z nami, sporočte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

8. maja gremo v Ormož na motozbor, 9. maja pa si bomo privoščili izlet do Krškega (raceland), kjer bo potekalo DP skuterjev in minimotojev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!