Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Jutri, v četrtek 23.09. planiram furo proti primorski. Štart iz Ljubljane ob cca 11 ! Če je še kakšen interesent, naj se javi.

B)

v kolikor prideš v Koper me obvezno skontaktiraj, vsaj na :kava: bova skočila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi bo danes zneslo, bom izkoristil še današnje sonce.

Trasa bo nekaj TAKEGA

Če bo dan prekratek, se lahko trasa kje skrajša.

Štartal bom okoli 16.45 ure. Točka odhoda je TUKAJ

Je treba zadnje sončne žarke izkoristit  :grrr

Tako, danes sva se z @Gorazdom dobila in odpeljala po začrtani poti, ki sva jo na koncu malo skrajšala... Vožnja je bila prav prijetna in sva tako izkoristila še en, res lep maxi popoldan...   :D

Lp

post-22093-042196800 1285190034_thumb.jpg

post-22093-011743200 1285190052_thumb.jpg

post-22093-083044400 1285190067_thumb.jpg

post-22093-035806000 1285190085_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, danes sva se z @Gorazdom dobila in odpeljala po začrtani poti, ki sva jo na koncu malo skrajšala... Vožnja je bila prav prijetna in sva tako izkoristila še en, res lep maxi popoldan...   :D

Lp

Lepo. :yes:

Jaz pa se vozim samo še v službo :( , popoldne pa še lovim zadnje svetle urice za finiširanje okolice doma pred zimo.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni a je slučajno kdo jutri v petek za kakšno furo zjutraj ali popoldne ali pa za soboto seveda če bo lepo vrema.Javi če imaš čas,al ste že vsi pospravili motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo danes popoldne čas...  :?

...se mi lahko pridruži na predveni poti .... ali pa da skupaj prevozimo le del pot.. ali pa se lahko (@sat500=?) kje dobimo le na :kava:  ...   Predviden odhod iz MB... okoli 16.ure...

Lep maxi pozdrav vsem

p.s. Če pa ima kdo boljši predlog poti, pa se mu (če ne bo predaleč) seveda z veseljem pridružim...  :D   

@petek123... morebiti, če bo vreme vdržno... se lahko v petek popoldan odpeljeva na Roglo... na  :kava: , ker za vikend je zagotovo napovedan dež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste vsi $$$$ in nobeden ne hodi delat :surrender:

Žal nimam časa, vikend je pa baje zopet moker (vsaj sobota). V primeru da krog "raztegnete" do CE imam popoldan čas za :kava: (po 16:00 uri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo danes popoldne čas...  :?

...se mi lahko pridruži na predveni poti .... ali pa da skupaj prevozimo le del pot.. ali pa se lahko (@sat500=?) kje dobimo le na :kava:  ...   Predviden odhod iz MB... okoli 16.ure...

Lep maxi pozdrav vsem

Če sem prav preračunal - tam okrog 17,30 do 18,00 ure boš/boste v Dravogradu? Ja, lahko se dobimo v Šentjanžu (pred Dravogradom) v Jagi Babi?

Javi mi na tel.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da vidimo ali ima kdo na obali čas za kako furo.

Na obalo pride@1965 in se bova malo zapeljala okoli. Torej če je kdo za naj javi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav preračunal - tam okrog 17,30 do 18,00 ure boš/boste v Dravogradu? Ja, lahko se dobimo v Šentjanžu (pred Dravogradom) v Jagi Babi?

Javi mi na tel.!

Računam, da bom pri jagi Babi tam okoli 17.15 ure...  :whistle:  ...ko bom v Gortini, te pokličem...   :D

Lp do takrat

p.s. @skuterist,.... ne nisem $$$$... izkoriščam pač te zadnje lepe dneve, ker zima se nam že približuje....  :(   ...in ne čakam na lep vikend... ker bo teh (letos) vedno manj...  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računam, da bom pri jagi Babi tam okoli 17.15 ure...  :whistle:  ...ko bom v Gortini, te pokličem...   :D

Še bolje - pripelji se k meni, bomo na terasi popili :kava:

Naslov ti pošljem na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v petek delam do 16.00

če bo ob 17.00 še vreme bom šel kak krog nardit, pred dežjem ....

Tudi moj plan je tak, upam da mi znese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj plan je tak, upam da mi znese...

Jz bi šel tudi če bo vreme kje štartata v Mariboru al kako.Se lahko kje dobimo,kakšen krog pa greta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kakšne fajn ride pozna kdo na pol poti CE Mar tu okrog celja jih je nekaj ampak je daleč za vas iz Maribora.Ena varjanta je Rogla,ampak na zdravstveno stanje blonda ne priporočam gor je 1518 tako da ni glih toplo pomoje je sveže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga zajaham malo po 17, sem še v službi .... te pokličem

OK, se vidimo kje...? Ko boš odrinil od doma, javi tudi meni na GSM, kje se dobimo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, smo se dobili... @petek123, @Blond in jaz... spili  :kava:   in pogovorili... in odpeljali...   :D  

...na Pohorje do Belvija ...in še nam ni bilo dosti... pa zato tudi do Slov. Bistrice, kjer smo po kratkem postanku... tudi poslovili... 

Izkoristili smo še en lep maxi popoldan v prijetni maxi družbi...   :OK:

post-22093-068124000 1285354613_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!