Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Res je bilo super na furci do Belvija odlične ride, domov sem prišel pzno zato sem , v Tepanju zavil na avtocesto.Fanta hvala za družbo.

EN maxi pzdrav:music4: :music4: :music4: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo danes na kakšno krajšo furco ????

sonček se je naredil ....

morem it novo čelado sprobat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo danes na kakšno krajšo furco ????

sonček se je naredil ....

morem it novo čelado sprobat

Danes (žal) nimam, bi pa se jutri zapeljal malo po "okolici"... morebiti do Celja (pogled pasjo razstavo)... 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri šibam jaz nažalost z avtom na druge konce, tak da jutri jaz odpadem

bom pa se zdaj oblekel in ga nekam pihnil za kakšno urco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinsko potepanje po Istri.

Ante nas vabi v Rovinj. Kdor se nam želi pridružit na potepanju po Istri dobrodošel. Med potepanjem se bomo nekje ustavili na kosilu ( v Livadah na pašti s tartufi ?? )

Zbor za jutri je na becinskem servisu OMV ob avtocesti na bonifiki v smeri proti Žusterni - Izoli ob 9,30 kjer bomo še prej spili eno kavico.

Vreme kaže dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo doma. V prelepem vremenu ,s prijetno družbo opravljeno 233 km. Na meji je bilo nekaj zastoja zaradi štrajka a nam to ni delalo velikih preglavic. Kosilo je bilo odlično , družba perfektna , vinček špica a o pršutu , da ne govorim ( predober - odličen )....

Slike poglej

Hvala vsem za prijetno druženje in se priporačam za drugič

post-23577-063527400 1286135571_thumb.jpg

post-23577-027892100 1286135629_thumb.jpg

post-23577-071001500 1286135685_thumb.jpg

post-23577-046926300 1286135718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo doma. V prelepem vremenu ,s prijetno družbo opravljeno 233 km. Na meji je bilo nekaj zastoja zaradi štrajka a nam to ni delalo velikih preglavic. Kosilo je bilo odlično , družba perfektna , vinček špica a o pršutu , da ne govorim ( predober - odličen )....

Slike poglej

Hvala vsem za prijetno druženje in se priporačam za drugič

Lahko vam, ko ste v toplih krajih B) . Za nas pa je sezona že (skoraj) mimo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vam, ko ste v toplih krajih B) . Za nas pa je sezona že (skoraj) mimo..

Bilo je sončno a temperatura je kazala le 21°C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je sončno a temperatura je kazala le 21°C

Bilo je toplo i lijepo zato kaj nisam znal da se idete vozit inače bi se sredilo nešto za zabavu :rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je toplo i lijepo zato kaj nisam znal da se idete vozit inače bi se sredilo nešto za zabavu :rolleyes::rolleyes:

Od zdaj dalje grejo dogovori o vožnjah u "ilegalu" (samo da ništa ne szna osnexus) da nam bo vedno sončno :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo danes za kratko furco ???

Pravkar sem se iz ene furce po Koroški (že) vrnil... morebiti bi pa se jutri skupaj kam zapeljali (malo sem časovno omejen tako, da za največ 6ur)...? 

Zapelajl pa bi se gor npr. do Izlak... razen, če @petek123/@skuterist (ali kdo od Celjanov) predlaga kaj boljšega...? 

Lp

p.s. V nedeljo pa grem zagotovo na Golico, tako da ste vabljeni vsi, ki bi šli zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri jaz odpadem ....

v nedeljo pa bi bila zame varianta kaj krajšega, ker moram nujno k x-raiderju, da me malo pošraufa vendar do nadaljnega ne utegne.....

tako, da sem do servisa bolj ali manj paraliziran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri jaz odpadem ....

v nedeljo pa bi bila zame varianta kaj krajšega, ker moram nujno k x-raiderju, da me malo pošraufa vendar do nadaljnega ne utegne.....

tako, da sem do servisa bolj ali manj paraliziran ;)

Jaz grem tudi do @x_raiderja... če bo utegnil iti na...  :kava: ...karkoli, v nedeljo grem v tisto smer... pa preko "Golice" nazaj... 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x-raider je rekel, da je čez vikend službeno odsoten ....

tak da nič šraufanja

OK, potem pa samo prek Golice, Kungote domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel s tabo vendar ne upam, nekje mi olje pušča ...

bom mogo počakat x-raiderja, da si vzame čas zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se iz ene furce po Koroški (že) vrnil... morebiti bi pa se jutri skupaj kam zapeljali (malo sem časovno omejen tako, da za največ 6ur)...? 

Zapelajl pa bi se gor npr. do Izlak... razen, če @petek123/@skuterist (ali kdo od Celjanov) predlaga kaj boljšega...? 

Lp

p.s. V nedeljo pa grem zagotovo na Golico, tako da ste vabljeni vsi, ki bi šli zraven...

Pojdite gor čez Prebold, tako da lahko rečete da ste odpeljali "znamenite ovinke". Če imate čas za kavo se javite, sicer imam nekaj "službenih" obveznosti, vendar se bo čas za kavo našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel s tabo vendar ne upam, nekje mi olje pušča ...

bom mogo počakat x-raiderja, da si vzame čas zame

Potem pa raje ne... Za vse ostale pa, povabilo še vedno velja...  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, potem pa samo prek Golice, Kungote domov...

Najprej na volitve, potem pa na furco. Kdaj pa računate na prihod v Dravograd, če boste imeli to furo? Midva sva tudi za :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej na volitve, potem pa na furco. Kdaj pa računate na prihod v Dravograd, če boste imeli to furo? Midva sva tudi za :worship:

Jaz grem v nedeljo zagotovo... Čas? Vama sporočim dopoldan.... predvidoma pa tam med 13. in 14.uro...

Lp na Koroško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!