Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@batzajla a se men sam zdi, a se moja drek pumpa tko dere, oz. je edini motor ki se ga razločno sliš na filmčku  :P  :yea2:  :yea2:

ja sej,drek pumpa... :D B) :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@batzajla a se men sam zdi, a se moja drek pumpa tko dere, oz. je edini motor ki se ga razločno sliš na filmčku :P :yea2: :yea2:

hudiča pa res,jst sm pa mislu da se kje blizu traktor voz :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem ga pa registriral :OK: uro in pol sem čakal v vrsti, za plačilo :lol1:

Ne vem kwa je blo dons folku, da so vsi rinil na tehničnega.

Pol sem pa moral takoj 50 km naredit :yea2:

@metalbike - ne morem v petek, mam službo do treh, pol je pa prepozen za na morje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem približno enakega mnena. Pred 3 uro popoldne ni šans da pridem na motor.Sory.

Nam pa ostane sobota-takrat pa letim. (če bo lep vreme).

Sej vremenarjm ni use za vrjet.

za učerej je biu sonce napovedan - pa je biu skorej dž

za dons je biu pa dž napovedan - pa je biu sonce

Tko de - pustmo se presenett. Upejmo v pozitivno smer. :OK: :OK:

Živela sobota z lepmu vremenam. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zejle gledou vremensko napoved - iz sobote na nedelo je napovadano kr fino izbolšalnje vremena.

Tko da poj lahko u nedelo letemo če bo u soboto grd vreme. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco ti boš letu ja, s fazerko :notworthy: . Mi s 125kam se bomo pa pelal :P . Se prav, če bo u soboto lep vreme, se gre u soboto IN nedelo :naughty:, če ne pa sam u nedelo :OK:

A sm prov zastopu ?

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql pol morm pa registrirat!!

a kdo pozna kšn način, da za 70 jurjev registriram motor in zamenjam še zadnjo gumo??

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql pol morm pa registrirat!!

a kdo pozna kšn način, da za 70 jurjev registriram motor in zamenjam še zadnjo gumo??

:hmm:

Ehm... magija? Drgač maš pa podkapo,pa ti pištolo posodm.Lepo stopiš do tebi najbližje banke,stopiš h okencu in blagajničarki lepo,vljudno rečeš:" TO JE ROP,VSI NA TLA,ČENE JI KUGLO SPUSTIM U GLAVO!!!" Ona ti da denar,ti se ji vljudno zahvališ in greš lepo svojo pot...in živel je srečno(z registriranim motorjem in novo gumo) do konca sezone...(NaslednLetPaSpetPress) :D :lol1: .)

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql pol morm pa registrirat!!

a kdo pozna kšn način, da za 70 jurjev registriram motor in zamenjam še zadnjo gumo??

:hmm:

Hja mau si zamudu - lahko bi Loto vplačou in čakou na najbolše. :OK:

Sej drgač boš šu pa z neregistriranmu a koko?

Sej skupine policajčki itak ne ustavlajo. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql pol morm pa registrirat!!

a kdo pozna kšn način, da za 70 jurjev registriram motor in zamenjam še zadnjo gumo??

:hmm:

Da te mal potolažim, jest sem dal samo 111,200 sit, guma je pa talanska :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql pol morm pa registrirat!!

a kdo pozna kšn način, da za 70 jurjev registriram motor in zamenjam še zadnjo gumo??

:hmm:

gumo sam okol obrneš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjej nč druzga ne bo kot da se boš mal skeširal :cry: :cry: Men je tut tazadno že skor pobral, kolega ma pa na cbr-k obe zaneč :o :o (dokler bo za kruh bo za gume tut) sam da za benz ne zmanjka

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te mal potolažim, jest sem dal samo 111,200 sit, guma je pa talanska :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

nej se potolažm nazaj

mam 50% popusta .)

ne, sej bo 15 bo hmal tle....

more mi še mal keša ustat do takrat, pa še bivša punca ma rojstni dan v nedeljo pa nevem kaj nej ji kupm??

kšni predlogi, ideje.....

kaj pa če ji kupm novo gumo za mojo CBR-o? :hmm:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bivša punca ma rojstni dan v nedeljo pa nevem kaj nej ji kupm??

kšni predlogi, ideje.....

Veš kaj... reč ji nej ti ONA kup novo gumo za na cbr-ko, d jo boš za darilo lahko pelou en krog! :lol1: :lol1:

aja pa škorni so kul! Hvala! :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla vsem!

No, evo, še nekdo iz gorenjske se vam javlja :) . Vidm, da ste že kr upelal svoje mopede v sezono :yea2: . Sem vas že ene par(krat) srečala na cesti, med drugim tut tebe.. "sosed" :) pa ste me tolk zrajcal, da sm še svojga mal na sprehod pelala :rolleyes: .

Pa lep pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he tvoja BIVŠA punca bo po moje čist dost vesela če si boš gumo kupu za njen rojstni dan :devil: :devil: prijetno s koristnim

@kr1a: Lepo lepo treba mal zakurblat..lepo ke poveš... Bom zj bl pazu. :devil: :D

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla vsem!

No, evo, še nekdo iz gorenjske se vam javlja :) . Vidm, da ste že kr upelal svoje mopede v sezono :yea2: . Sem vas že ene par(krat) srečala na cesti, med drugim tut tebe.. "sosed" :) pa ste me tolk zrajcal, da sm še svojga mal na sprehod pelala :rolleyes: .

Pa lep pozdravček

na koga je letela beseda ''sosed''?

drugač sm pa vidu da si že prej spremljala to temo in se mi je zdel da more bit ena gorenjka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo pravjo da bo kr kul vreme.  :yea2:  :yea2:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo pravjo da bo kr kul vreme. :yea2: :yea2:

jebenti pa tvoje vremenske napovedi - a me boš spet prsilu da se bom okrog vozu s ponarejeno tablico.

@incubation - me veseli da so ti škornji prav, glej da jih boš pazu!!!!

@drp11 - prijetno s koristnim je fino ja, samo zdej je bivša, tko da ne bo imela nobene koristi od moje gume :devil:

@Kr1a - od kod pa si, ker kolkr se spomnem je bl mal motoristk na gorenjskem

a gre kdo dons na študenta v manano??

Luka ne pozab - za dons smo zmenjeni!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@drp11 - prijetno s koristnim je fino ja, samo zdej je bivša, tko da ne bo imela nobene koristi od moje gume  :devil:

PRAV SEM PREBRAL BIVŠA ja :devil: In tebe zj vest peče :lol1: ha še dedca ji napiješ pol si pa car :devil: :devil: :devil:

No mal se hecam, da ne boš res u kakšno nemilost padu, sam gumo pa kr kup :devil: Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@batzajla: a na koga leti? :) nate .) .... mal spremembe ne škoduje pravjo .) :xx: :ph34r:

@smeško: iz kranja sem (zadnje čase bl mal), ampak večinoma sva pa parkirani v okolici Nakla .......... :rolleyes: :wub: .)

Dežja pa itak da nau no....upam. Sicer mi pa prou nč ne pomaga vreme.. Je treba gume zamenjat, pa na redni servis pelat.. :unsure: :doze:

Vsem ostalim pa želim veliiiik sončka.... :yea2:

Popravljeno . Popravil Kr1a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ostalim pa želim veliiiik sončka.... :yea2:

Hvala za lepe želje.

Upam da bojo kej zalegle (če že glih motoristka to reče). :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kr1a:aha se mi je zdelo,sem te tud vidu v soboto tam pri šenčurju z avtom.a maš še zmer željo endurco peljat?

@smeško: ja dons bom verjetno v manani,pol pa še v kepaso na čilaut verjetno.drgač je pa jutr tud v kepasi študenski žur,zna se zgodit da bomo tm.

hočemo sonceeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce, sonce, sonce, sonce, sonce, sonce, sonce, :yea2: ah jebat ga se bo itaq dež :angry:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!