Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

ja dober smo se mel danes,sam kar se mene tiče vseen,če ne bi šli čez tiste rovte in 180 stopinjske ovinke okol Črnega Vrha drugač pa cesta Cerkno-Idrija :yea2: sam se bojim fantje,da boste moral kmalu mal močnej motorje kupit,ker če bomo šli še kdaj po taki cesti se ne bom mogel več zadrževati in vozit 90km/h :D :devil:

P.S. Hvala za pijačo! :) no pa dejte mal slik gor,da bojo tisti,ki jih ni blo videl kako smo se mel fajn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa da še jz napišem kako smo se mel.

Najprej smo z jerryem in pečotom štartal iz kranja in šli do morja. cesta je bla kul, temperatura tud, prometa sorazmeroma malo. U Piranu smo šli na eno pijačo, pol pa nazaj do logatca, kjer smo se odločl da gremo nasprot popoldancem proti Idriji, kjer smo jih srečal in smo obrnl in smo šli na konc skp na pijačo( hvala za pijačo .) )

Ovinki pr Idriji so the best B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari dones dež pada, če vrjameš v smrkce :lol1: :lol1: :lol1: mater tale Trontel bo še službo zgubu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja folk spet dežuje - predlagam da izkoristmo tale dež pa se gremo pelat preden bo postalo sončno

kdo gre dons? al boste rajš nesl butarce žegnat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

butarce bomo nesl žegnat k bo sonce.

Dokler je dež se grem jst tud pelat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavn da dons tkoo dž pada kukr učer :P Si bom mogu res nov dežni kombinezon omislt, če bo tko naprej šlo :lol1: Drgač je bla pa učer res dobra fura, še posebej zarad tega, ker je drp namesto mene gebreta vlačil naokol in sem lahko sam vozu :OK:. Drgač se bom pa še jst cvetootu zahvalu za pjaco, res si velikodušen :notworthy:. Bomo enkat vrnil tole an.

Za dons pa nevem, jst bi šu, sam sm totalno odvisn od tastarih, ker me ne spustijo pred južno od doma :BUA: . Upam da bo okol 12h že južna :) . Če kdo misl km it, nej pove kdo bi šu pa kam, se ns bo mogoč spet tok nabral k učer :OK:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kšno idejo kam?a smo prepozni za kšn vršič in trento?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridem do Rondoja bom mogoče prnesu ene dva izvoda včereejšnjih slikic n CD-ju :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem..... :kva2:

bom točen, drugače me pa ni treba čakat O:-)

takle dež, k je dons pa včeraj mam najraje :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste kej bli dons? sorry ker nisem šel z vami,sam bencin je drag jest sem pa v enem tednu naredu več kot 500 kilometrov tko,da sem dons šel sam do Kamnika pa nazaj :zzz: je treba mal šparat,sezona je še dolga :D

P.S. cvetoo a sva se na Bregu ob Savi srečala? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ batzajla: po pričanju očividcev ( ko si šel mimo moje bajte ),sem slišal,da si se neki po dreku "valjal" :lol1: :lol1: :OK:

aja v Kranju sem pa še smeškota srečal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. cvetoo a sva se na Bregu ob Savi srečala? :hmm:

Ola :D Nisva, nisva. Po mojem si srečal Mareta, ki ima povsem enak motor kot jaz.

LP

Pa pište kaj, da se še kaj vidimo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ batzajla: po pričanju očividcev ( ko si šel mimo moje bajte ),sem slišal,da si se neki po dreku "valjal" :lol1: :lol1: :OK:

tvoje informacije so točne :D ,danes se mi je grozno hard dogajalo,našel sem mnogo in še več poti in kolovozov tam pod storžičem,naredu vseskup 60km in sm kr zmatran eno majčkeno... B)

pogrešam kšno hard 125 sekcijo :naughty: jerry mlajši,kdaj boš že dobu tiste hudičeve gume :fight2:

see you next weekend če ne prej! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gume .) ja no pomoje da hmav an... baje ta tedn :P če ne pr langusu pa kje drge k zej se pa že skor po zračnc vozm... sm že skos platno pršu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gebretm sva postavla FTP server za slike od 3.4.2004 :notworthy:...slik je kr neki...server pa počasn, ker mam kabl...tko da ne se vsi gor naguzit an :P

Drgač sm napisu tut pod vtisi dnevnih voženj, sam me je mel da sm še kle :naughty:

Pa še link PICS :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zeus in gebre-pohvalno! :OK:

fajn bi blo če bi lahko vidu vse slikce naenkrat (predogled) da ni treba vsake posebej odpirat.al pa če se bi jih zmanjšal vsaj na ene 800x600,da hitrej odpre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!