Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Pa tm zgorej zih nimajo tko fajn asfalta pa takih ovinkou k tle - so bl na izi pa majo same ravnine pa use u oblačkih. O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE POZORNO PREBERITE TA POST:

ŽEGNANJE ODSVETUJEM, ZATO KER ČE GRESTE ŽEGNAT MATE MANJ MOŽNOSTI DA BOSTE PREŽIVEL SEZONO

MAL VPRAŠTE KOLK FOLKA, KI SO ŽEGNAL PREDLANSKIM SE JE STRESLO!!!

METALBIKE A JE TKO??

ŠE TI POVEJ!

mene ne spravš zravn!

drgač se pa lohk za v nedeljo zmenmo za kšno mrzlo laško

sej jst lansk let falcota nism mel žegnanga pa sm se stresu :lol: :lol: Velik jih je pa mel trikrat žegnanga pa so se stresl.

Veš da je moja zdejšna cbra že bla žegnana k mam eno marijo tam pod zicom nalimano :angry: :lol: :lol: Treba bo mirkat.

Jst na furo do ke bi sicer šou, sam da mi ga ne bo z uno žegnano vodo polivu k bo revež še crknu :rolleyes:

Za nedeljo zvečer bi se dal kej zment B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst na furo do ke bi sicer šou, sam da mi ga ne bo z uno žegnano vodo polivu k bo revež še crknu :rolleyes:

Hvala enako - sej za furo nam ni treba skrbet - je dž al pa clo sneg napovedan tko da bomo kr doma.

Sam bi blo pa dobr jt dol pa da bi ga mau z guno vodo polivou - da bi ta velke muhe dol spravu. :notworthy:

Kolk nas je pa drgač za u nedelo zvečer, da bi se mau dobl. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako - sej za furo nam ni treba skrbet - je dž al pa clo sneg napovedan tko da bomo kr doma.

Sam bi blo pa dobr jt dol pa da bi ga mau z guno vodo polivou - da bi ta velke muhe dol spravu.  :notworthy:

Kolk nas je pa drgač za u nedelo zvečer, da bi se mau dobl.  :hmm:

Kdaj pa kje,pa sm tm.......najbrž,če ne bo preveč dela za šolo,k nasledn tedn mam pa hell week,pa še to je bolj milo rečeno..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :devil: :lol1:

ti bom že pokazala hudička čak da te dobim,sam v ponedeljek gotovo ne bo nič bo lilo kot iz škafa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa kje,pa sm tm.......najbrž,če ne bo preveč dela za šolo,k nasledn tedn mam pa hell week,pa še to je bolj milo rečeno..... :hmm:

Ja jest sm mislu da bi se dobl jutr (nedelja) okol 20-21 pr Johanci v Kranj k sm zasledu, da je biu tm že enkrat dorečen kraj za zbiranje Gorencou.

Lahko pa tut ket drge - ma kdo kšn predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom že pokazala hudička čak da te dobim,sam v ponedeljek gotovo ne bo nič bo lilo kot iz škafa

O:-) O:-) O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco...a si slučajno že kdaj bil pri Johanci? Drgač je tak bl majhen plac, sicer nas ni tolk velik, samo ne vem, bi bil Rondo skoraj boljši, IMHO :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam:

1. manano

2. CC

3. down town

4. old house

najprej te gostilne obdelamo pol pa če bomo mel še kej ravnotežja in denarja gremo pa loh še naprej O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam:

1. manano

2. CC

3. down town

4. old house

najprej te gostilne obdelamo pol pa če bomo mel še kej ravnotežja in denarja gremo pa loh še naprej O:-)

še que pasa?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm - men je useen.

Sam idejo sm dau da bi se mau dobl.

Edn nej pove ket pa kdaj - poj bomo se pa že prilagajal.

(k jest sm že idejo dau pa nam še dokončno doreku :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hudiča a se bomo zdej sam za pijače menil al bi se kdo šou pelat jutr če bo vreme? B) B) Menda da bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hudiča a se bomo zdej sam za pijače menil al bi se kdo šou pelat jutr če bo vreme? B) B) Menda da bo.

Ja sej sem reku, da se bom zmenu s Šefom za vreme in tadaaaam...pri nas že fletno sije sonček B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkooo lep vreme, jst pa brez motorja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .Sam da bo spet lep vreme, bom vse te kilometre k bi jih dons lahko naredu not prnesu :yea2:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pelem :yea2: :yea2: :yea2: Telefonsko imate v profilu. Šifra kamorkoli :D Pohitite!

@ Kalimero: donc mi pa lhk ušesa naviješ :lol:

Lp

drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pelem :yea2: :yea2: :yea2: Telefonsko imate v profilu. Šifra kamorkoli :D Pohitite!

@ Kalimero: donc mi pa lhk ušesa naviješ :lol:

Lp

drp11

po kosilu gremo ven in če te kje ujameva se pazi ( imej čelado skoz na glavi) :fight1: :devil: O:-) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi bomo ob 13h pr rondoju.mogoč ne bomo točni,ampak ne vem kdaj do mene pridejo... cagiva,kučan,jst(še ne vem a bom s svojmu mopedam al bom sovoznik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo.

Koko ste kej prezvel tale lepo sončno nedeljo.

U Nov Goric je blo kr fino toplo. B) Sam guma pa :blink: :blink: - jo je kr pojedl

A za zvečer kej vela. Nej se jav kdor je za. :yea2:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!