Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

dobr - jerry cbr, cvetoo, capiromzy, metalbike jest in še en kolega smo se odpravil proti ajdovščini, samo nismo prišli do tja ker je bla mal še cesta mokra, mal peska, veter je pihal, pa še mal je blo hladno tko da smo mal prej obrnl.

Men se je nabral cca. 190km - morm pa priznat, da me je tale vožnja dons kr zmatrala. :rolleyes:

lahko rečem da smo se mel kar dobr - druščina je bla super :OK:

@cagiva - kolk je kranj majhen ane? :P (pa zdej si lohk nick spremeniš)

spodej bom probal še kšno slikco nalimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tale je od prejšnjega tedna, ko smo se dobili pred rondojem

na sliki so: od leve proti desni

incubation: vrta po nosu

metalbike: telefonira (hotline!)

capiromzy: občuduje cbr-o

alenka: to ma capiromzy čez

gebre: kaže hrbet

killroy: se skriva za g.

pečo: kaj pa on dela nevem (najbrž čekira svojo sopotnico)

jest: me ni

post-12-1081114583.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla! Včeraj ob pol 11 ponovil sobotno furo gorenjske ms sekcije, le da smo jo s še tremi kolegi (nemotosvetovci) pičili preko Žiri v Idarjo .Na moje presenečenje je bla kr mal bolš cesta, kot čez Cerkno(Črni vrh) Jebi ga človek se zmoti.. se posipam s pepelom.. Ste pa le Davške kanyone videli :D Pol pa Idrija-Kalce :devil: :yea2: :devil: (Ninja600, Yzf750, Tdm 850 in Tenere600) AAAA mi pa peco ne bi tak ušel (Stari...Dober sta zalagala :notworthy: :notworthy: :notworthy: ) Pol pa do logatca in preko Rovt nazaj v Žiri in domov Kot za deževen dan malo obilo sonca a se je dalo preživet.

Lp

Drp11

Ps: Cvetoo hvala za pijačo :notworthy: :notworthy: in za potrpljenje :D :D bomo videli konc tedna, če bo spet kej "dežja" pa bomo kej rekl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dober smo se mel danes,sam kar se mene tiče vseen,če ne bi šli čez tiste rovte in 180 stopinjske ovinke okol Črnega Vrha drugač pa cesta Cerkno-Idrija  :yea2:  sam se bojim fantje,da boste moral kmalu mal močnej motorje kupit,ker če bomo šli še kdaj po taki cesti se ne bom mogel več zadrževati in vozit 90km/h  :D  :devil:

P.S.  Hvala za pijačo!  :)      no pa dejte mal slik gor,da bojo tisti,ki jih ni blo videl kako smo se mel fajn :grim

e ne vem če te kdo sili, da se cizaš... greš naprej, napiliš, pa mal počakaš...saj nismo motoklub, da bi vozil, kot račke za mamo raco(80/h :D ) vsaj jaz mislim tako pot je začrtana, če poznaš cesto :yea2: Jst sm pač počas peljal, ker vsi niso vedeli kam (me je pe iz Idrije v Kalce pošten srbela roka :devil: ) Črni vrh bomo drugič kenslali(bomo šli na še kakšno bolj obupno cesto :lol1: :lol1: jih je po naših koncih še kar precej) Mopediste bi pa jst kr pohvalu.. so kr dobr navijal svoje 125-ke :notworthy: :notworthy: , da pa bi bilo fajn kej močnejšga met se pa sami pomoje še najbolj zavedajo (in šparajo :xx: :xx: )

Drgač pa še kakšno podobno furo, pa zaenkrat rajš kake nižinske... v hribih je še sneg :wacko:

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kšno idejo kam?a smo prepozni za kšn vršič in trento?

NE ČEZ PRELAZE! gor je še snega pomoje :wacko: Pa premraz rata(soriška planina na dobre 1000 m nmv ima še 1,5 m snega ob cesti) Drgač je pa Vršič super turca(za cestake niti ne z Gorenjske, so pregosti ovinki..sprimorske strani veliko boljše). Je pa to tura za cel dan Ob 11h šli, končali ob 6 zvečer (ma smo še malo pojeli an popili :D :D ) To je bil cel krog Železniki- Podbrdo-Tolmin-Kobarid Bovec -Trenta -Vršič-Kr. Gora-Radolca-Jamnik Železniki kar daleč, vsaj Primorski del se dost vleče.. Je pa super predlog za junij in kasneje (namesto kuhanja po obali prijeten gorski hlad. )

V vednost in ravnanje!

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale Vršič naj še mal počaka. Če bo konec tedna spet dež padal bi bilo mogoče fajn kam proti Kočevju, pa potem proti Dvoru.....

Se vidimo. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAA mi pa peco ne bi tak ušel (Stari...Dober sta zalagala :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  )

Hvala za pohvalo. Mi je blo v blazen užitek. (po mojem da kr obema):D :D

Sej drgač pa u soboto lahko ponovimo turo pa gremo use še enkrat skos - poezija. O:-)

Samo kok nam bojo pa kej zgorej naklonjeni je pa druga zgodba. :BUA:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE ČEZ PRELAZE! gor je še snega pomoje :wacko:

Prelazi so najbrž še vedno polni snega. Včeraj sva šla z Zeusom preko Jezerskega Vrha do Železne kaple, pa je bilo na naši strani še polno peska, ob kraju pa še skoraj pol metra snega. Na avstrijski strani pa je bilo ponekod tudi do 1m :wacko: snega-direktno ob cesti, te kr zmrazi, ko ga vidiš :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvalo. Mi je blo v blazen užitek.  (po mojem da kr obema):D  :D

Sej drgač pa u soboto lahko ponovimo turo pa gremo use še enkrat skos - poezija.  O:-)

Samo kok nam bojo pa kej zgorej naklonjeni je pa druga zgodba.  :BUA:

Če bo kej dober kazal(v kar močno dvomim) imam namen malo južnije podrsat - Tri dni frej bi blo za izkoristit... bo treba mal pobrskat ,če se že kdo meni za kaj daljšega ( da sprobam 3kufre, pa če ima rit že kaj kondicije :D ) Mogoče ne b blo slab vsaj do grobnika letet eno stran čez Kočevje, nazaj čez Ilirsko...

V Razmislek:

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to mislš za en dan sm kr za - če me vzameš sabo. :naughty:

Sicer je pa vse odvisn od vremena in časa (ga je pa skos mn). :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater..Končno mi je uspelo dawnloudat slikce. :wub: :wub: TDM- ke je pa tolk na slikcah, kokr bi jst slikov :D :D Dober, da je še una Fazerka mim pršla, drgač bi lahk dal naslov kar TDM galerija. :D :D :D (pa guno mojo gvavo zakodirej..bo še kerga kap užgala :ph34r: ) Fajn fotke.. Blejci! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: dober ste to zrihtal

@ pečo: Bom na debelo oznanil!sam dežja še more bit(tacga, kt ta wikend :devil: :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa guno mojo gvavo zakodirej..bo še kerga kap užgala

A ti to resno?...Eh...kdo pa ve da si to ti :rolleyes:

A si dobu PM drgač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to resno?...Eh...kdo pa ve da si to ti :rolleyes:

A si dobu PM drgač?

1.psst. :kva2:

2. sem :devil: ( :fight2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvalo. Mi je blo v blazen užitek. (po mojem da kr obema):D :D

Sej drgač pa u soboto lahko ponovimo turo pa gremo use še enkrat skos - poezija. O:-)

Samo kok nam bojo pa kej zgorej naklonjeni je pa druga zgodba. :BUA:

kr kul je blo ja. :yea2:

Proti kočevju se tud kr dobr sliš, sam če bo lep deževn dan (tkoktavikend :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blejci! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: dober ste to zrihtal

We live to make you satisfied B) , It's all Zeus's fault :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: not really...brez "TVOJGA" fotoaparta in posnetkov ki si jih naredu ne bi mogu nič nardit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: not really...brez "TVOJGA" fotoaparta in posnetkov ki si jih naredu ne bi mogu nič nardit :OK:

No res, fajn ste zrihtali slikce :P Ampak mi ne da :devil: miru, da vas ne bi vprašal: A ste bli na kakem zboru :? Imate kar enga ata vmes :hmm:

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No res, fajn ste zrihtali slikce :P Ampak mi ne da :devil: miru, da vas ne bi vprašal: A ste bli na kakem zboru :? Imate kar enga ata vmes :hmm:

LP :D

Katere slikce to misliš??? Če tiste ob Motobooma, je to Zeusov ati, če ne pa malo bolj razloži :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori gebre, sam na slikah iz motobooma ni mojga fotra nikjer an...mogoče je pa tebe mislu, k si nakoncu slikan :P

Alpa tistga tipa s Ninjo ZX-9, k je bil zravn, ko si ti unga s fazerko, pa kasnej še drp-ja slikou...nevem

@Cvetoo: koga ti to misliš, povej ime slike kjer je ta ata gor, pa ti bom povedal. ;)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ste že kej razmišljali kam bi šli za 1. maj???

V Paklenico, tako kot skoraj vsako leto, z avtom <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče je pa tebe mislu, k si nakoncu slikan :P

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!