Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Oh perco,peco raj priznej da ti je dež (napovedan) nagnal strah v kosti,ne pa to da dones nisi bil prost Mal nazaj poglej po temi pa boš vidu kam si se zapisu za dons :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh perco,peco raj priznej da ti je dež (napovedan) nagnal strah v kosti,ne pa to da dones nisi bil prost Mal nazaj poglej po temi pa boš vidu kam si se zapisu za dons :kva2:

Mogoče pa za včerej nism imu v planu da grem v Novo Gorico. :hmm: :hmm:

ps: Ket pa si bil včerej k tok čez ostale govoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa za včerej nism imu v planu da grem v Novo Gorico. :hmm: :hmm:

ps: Ket pa si bil včerej k tok čez ostale govoriš.

Nisem nobene udeležbe potrdu drgač pa sem bil pri rondoju okoli pol treh potem pa pri kolegu bivšem motoristu (bivši po sili razmer) na kavici v Begunjah. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa prava Motosvet sekcija Gorenske!!!! Vas je blo ob 9ih na laborah tolk da se je kr tma delova. K se pogovarjate o furah k se merjo v metrih mate povhne hlače poguma, k je pa tle kakšna daljša fura mate pa polhne hlače sranja!!!! Sem pogruntal da je to bol motosekcija Rondo Kranj ne pa motosekcija Gorenske. No kje ste bli dones mone Gorenske!!!!!!!! V Mirni peči ni bilo niti 10 motorjev Kranskih tablic po še to smo mi šteti polek. :zzz:  :zzz:  :zzz:  :fight2:

Ej ej ej,mal pomiri živce pa na brezkofeinsko prešaltej! Se ni treba pizdit! Za ostale sicer ne vem,kakšen razlog imajo,sam jest osebno nism šel ker sm učer naredu 380+ km z Bleda do Porotroža na 125 ccm čoperju z dvema osebkoma,in se mi dons po pravici povedano ni dalo,pa še akumulator me neki zajebava.Ne me pol žalt kakšna mona sm in koliko metrov naredim na sezono.Od kr sm motor dobu lan oktobra,sm se vozu kdr je bla prilka.Tud pozim.In v vseh vremenskih razmerah.Sicer sm,kar se motociklističnega staža tiče,res še zelen-big deal! Sam da me pa en kle neki pizdi zato,k nism šu na eno srečanje,je pa že preveč.Pa kaj te boli kurac,če ni noben šu-takšnih ali drugačnih srečanj bo še velik.Tistim,k so šli,je blo zihr lepo,ostali pa,ki nis(m)o-jebiga,se zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ej ej,mal pomiri živce pa na brezkofeinsko prešaltej! Se ni treba pizdit! Za ostale sicer ne vem,kakšen razlog imajo,sam jest osebno nism šel ker sm učer naredu 380+ km z Bleda do Porotroža na 125 ccm čoperju z dvema osebkoma,in se mi dons po pravici povedano ni dalo,pa še akumulator me neki zajebava.Ne me pol žalt kakšna mona sm in koliko metrov naredim na sezono.Od kr sm motor dobu lan oktobra,sm se vozu kdr je bla prilka.Tud pozim.In v vseh vremenskih razmerah.Sicer sm,kar se motociklističnega staža tiče,res še zelen-big deal! Sam da me pa en kle neki pizdi zato,k nism šu na eno srečanje,je pa že preveč.Pa kaj te boli kurac,če ni noben šu-takšnih ali drugačnih srečanj bo še velik.Tistim,k so šli,je blo zihr lepo,ostali pa,ki nis(m)o-jebiga,se zgodi.

Res podvig da greš s sopotnikom na tako furo do Portoroža in to z 125 ccm, sam mal vas pa morm dražt mate vsaj o čem pisat dons tle gor(a veš za tisto bolezen da me boli pa mam ženo da me pozdrav :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice 125ccm do portoroza........ :notworthy: kapo dol....... men se z 125 se ven iz Lj ni dalo kaj sele do portoroza........to je matranje ne pa uzitek (kolk avtov ti je pa troblo za na crni kal??), kar se pa tice danasnje fure......glede na to kaka napoved je bla vcerej pri dnevniku, sem se presenecen da je sploh tolk folka prislo, sej nej kdo rece da nism motorist ce se dezja ustrasim, ampak oprostite motor imam zato da v voznji z njim uzivam in v dezju ne uzivam!!

So pa tut druge stvari na svetu poleg motorja, ne? .)

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj te boli kurac,.

Jest pa takim toplo priporočam urarja ker se samo urarji še ukvarjajo s takšno drobnarijo :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res podvig da greš s sopotnikom na tako furo do Portoroža in to z 125 ccm, sam mal vas pa morm dražt mate vsaj o čem pisat dons tle gor(a veš za tisto bolezen da me boli pa mam ženo da me pozdrav :kva2:

Zame to je podvig,ja.125 čoper,dva osebka gor,4 taktn,k gre največ 110.Ti pa najbrž nisi mel kšne švohnej mašine-si se pa z uno tenerco že rodil al kaj?

@soddplah: hvala,sam čez črn kal mi pa ni noben trobu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kalimero: Tut js te še nikjer nism vidu an... a si si že kej pogledou tele (KLIK!) slikce, ki jih je tut pečo že prej neki kazou, kako smo se imeli fajn, pa lep vreme, pa te nikjer ni blo...kaj vse si zamudu, še sam ne veš, tko da s ni treba nevem kaj narašat, zarad tega ker nismo šli ven v napovedanem dežju. Se je pač bol fajn vozt u soncu pa še cesta ni mastna. Vem pa da ni prov fajn, ker sem se letos vozu in v snegu in v dežju. In podatek o tem da sem od 4.11.2003, odkar mam motor, naredu preko 4000 km priča o tem da tuki nismo lih zaspani in kilavi glede tega kok se vozmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih dober nam je zalaufala ta gorenjska sekcija, pa se že kregate :hmm:

Pride tako, da ostaneš večinoma sam, vedno nimajo vsi časa, ali imajo razne druge obveznosti. Že to je bilo presnečenje, da smo se letos že tolkrat dobil.

Že jest sem mislu ene traparije napisat, pa pol nisem.

:fight2: :fight2: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jz na žegnanja tko al tko ne bi šou, ker mi ni do tega.(je že smeško vse napisov)

Kalimero, Ti sam poklič pa bomo šli eno uberspecijalnoturo samo zate :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalimero a si mal žleht? :grim Kle se vsi kregajo čez tebe. :grim :afro1:

Bravo Vime, saj v temu je čar foruma pa še vsi gorenci me bodo vsaj po tem poznali da znam kar nekaj ljudi naenkrat zdražiti(jim dvigniti pritisk) :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame to je podvig,ja.125 čoper,dva osebka gor,4 taktn,k gre največ 110.Ti pa najbrž nisi mel kšne švohnej mašine-si se pa z uno tenerco že rodil al kaj?

@soddplah: hvala,sam čez črn kal mi pa ni noben trobu.

Tud sam sem imel VT 125 pa sem ga prodal je že neki časa od tega ga ima nekdo z Jeasenic(če še) pa sem se z njim vozil le okoli hiše zato ti pa pravim da je ta tvoja tura podvig še posebaj pa to velja za sopotnika z mano se žena še do Ljubljane ni hotela pelat. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice 125ccm do portoroza........ :notworthy: kapo dol....... men se z 125 se ven iz Lj ni dalo kaj sele do portoroza........to je matranje ne pa uzitek (kolk avtov ti je pa troblo za na crni kal??), kar se pa tice danasnje fure......glede na to kaka napoved je bla vcerej pri dnevniku, sem se presenecen da je sploh tolk folka prislo, sej nej kdo rece da nism motorist ce se dezja ustrasim, ampak oprostite motor imam zato da v voznji z njim uzivam in v dezju ne uzivam!!

So pa tut druge stvari na svetu poleg motorja, ne? .)

vprašaj Twix-a kako izgleda z 125 ccm do dubrovnika...in to ob porabi cca 3,5l/100km (BTW tank mu je puščal...zato je bila poraba takšna)....ampak je najbolje čez prišel od vseh nas.....namesto ročice za gas bi mu lahko naštimali stikalo ON/OFF...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehite se drkat za brezveze,kalimero pač mal pravocira B) rajš se zmenmo v čim večjem številu npr. v soboto in pol magar 125 gremo po svoje,ostali pa po svoje in se nekje dobimo.ker vem da vsem k mate petarde ki stegnejo 200+ ni glih v užitek naših potovalnih 90km/h ;)

se vidjamo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečte kar čte

loh sm pedr...

loh pozer...

loh seronja...

ni važno...

15 ni več daleč - pol bomo pa vidl kdo je pravi motorist

plačapress B)

aja, če me bo pa kdo žalu mu bom pa zobe ven vrgu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še jst mal sranja natresem gor ke se že vsi tolk vozmo... V nedeljo sem bil na krajši furci, sma šle na kafe...(U Belveder!! :blink: ) Ha ...Odlično Motorček super, druščina tut (od 60 konjev naprej :yea2: ) pa neč zmatran prib. 400km..sm pa nazaj grede pogruntou, da mi gumo :devil: jemlje :o sem mogo prou počas pelat... me je ritko stisnil... Ma ta teden more nova past pole pa spet :yea2: Hja..Ni nujno, da ostanem za pečjo, ko se drugi vozite..Delam krepko čez 10kkm na leto in za tako št. moraš kar nekaj časa brcat po cest, ne sam takrat, kadar ti rata da se motosvet sekcija kaj zmeni.(in da ne zgubiš živcev :D )

@ Kalimero: Priznam, da sem se pred 1 tednom kopal skupaj s telefonom :lol1: ( M je u vodo padu), tako, da se tudi meni dozdeva, da fejst štrajka, drgač sem dosegliv 24 ur /dan..(če ne probaš vsaj 3x nis neč naredu ) Drgač sem pa v nedelo tok gumo pojedu, da me skrbi do vulkanizerja pelat in bi se le opravičil za žegnanje (platno. com) Se ga bomo pa enkrat drugič nažegnal :xx: :yea2: :D

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še jst mal sranja natresem gor ke se že vsi tolk vozmo... V nedeljo sem bil na krajši furci, sma šle na kafe...(U Belveder!! :blink: ) Ha ...Odlično Motorček super, druščina tut (od 60 konjev naprej :yea2: ) pa neč zmatran prib. 400km..sm pa nazaj grede pogruntou, da mi gumo :devil: jemlje :o sem mogo prou počas pelat... me je ritko stisnil... Ma ta teden more nova past pole pa spet :yea2: Hja..Ni nujno, da ostanem za pečjo, ko se drugi vozite..Delam krepko čez 10kkm na leto in za tako št. moraš kar nekaj časa brcat po cest, ne sam takrat, kadar ti rata da se motosvet sekcija kaj zmeni.(in da ne zgubiš živcev :D )

@ Kalimero: Priznam, da sem se pred 1 tednom kopal skupaj s telefonom :lol1: ( M je u vodo padu), tako, da se tudi meni dozdeva, da fejst štrajka, drgač sem dosegliv 24 ur /dan..(če ne probaš vsaj 3x nis neč naredu ) Drgač sem pa v nedelo tok gumo pojedu, da me skrbi do vulkanizerja pelat in bi se le opravičil za žegnanje (platno. com) Se ga bomo pa enkrat drugič nažegnal :xx: :yea2: :D

Lp

Drp11

Sem ter v ponedeljek dvakrat klicov pa ni blo doseglivo zvečer pa tle gor visu pa te tud ni blo sem že mislu da je kej narobo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zasledu en predlog za v soboto - sm za.

Pa nč za zihr vzet, k če bo kriza u šol al pa dž zunej poj nam šu.

Da naute poj spet kej čezme govoril.

BTW: Prej sm brau koko praute da je težko z 125 potvat.

Sam sm z mojmu nekdanjemu motorjam (TDR 125) prlezu do Sant Bernardina (Švica), 2krat sm biu u Livigno (brezcarinska cona med Italijo pa Švico), 3krat Passo Stelvio, pa Zadar, pa....

:grupni: :grupni:

Tko da, če je vola pa vesele se use da. :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sm z mojmu nekdanjemu motorjam (TDR 125) prlezu do Sant Bernardina (Švica), 2krat sm biu u Livigno (brezcarinska cona med Italijo pa Švico), 3krat Passo Stelvio, pa Zadar, pa....

:grupni: :grupni:

Tko da, če je vola pa vesele se use da. :OK: :OK: :OK: :OK:

Svaka ti čast :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Bom mogu enkrat neki podobnga probat da vidm če se da res eno dooooooooooolgo turo nrdit z mojo drek pumpo :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom mogu enkrat neki podobnga probat da vidm če se da res eno dooooooooooolgo turo nrdit z mojo drek pumpo :yea2: :yea2:

Stari ti ne veš kako je mene rit bolela :xx: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari ti ne veš kako je mene rit bolela :xx: :ph34r:

Kdaj pa to?...Kdo pa je reku da morš zravn :P . Sej če te tkooo fejst rit boli, grem loh tut sam an :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!