Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Tud sam sem imel VT 125 pa sem ga prodal je že neki časa od tega ga ima nekdo z Jeasenic(če še) pa sem se z njim vozil le okoli hiše zato ti pa pravim da je ta tvoja tura podvig še posebaj pa to velja za sopotnika z mano se žena še do Ljubljane ni hotela pelat. :notworthy:

OK,OK,sva se mal narobe razumela(SmUzelKotProvokacijoOziromaSarkastičniOdgovorPress).Se oprašičujem in se posipam s pepelom... :notworthy: :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...ideja za v soboto se mi zdi super, sam upam da nm bo vreme naklonen :notworthy: . Zlo dobra ideja, da grejo tišači posvoje, pa mi po svoje, edin tko bomo vsi nekak zadovolni....pa se poj ob neki XY uri dobimo v unmu XY kafiču, pa da se nekej popije, pa mal pove, koko se je kdo imu. :OK:

Batzajla owna sceno, kar se tiče predlogov :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede potovanj s 125 motorčki...

v soboto se mi je obrnilo 25000km,kar od avgusta 01 ni malo,sploh če upoštevam da se lansko sezono sploh nisem tolk vozu(naredu izpit za avto,pa za en cajt zgubu veselje do motorja,ampak ne za dolg!)

bil sm velikokrat na slo obali,istri (pula,poreč... ),krku in tud nekej slovenije sem že dal skoz. in niti slučajno nobena fura ni bila trpljenje!!! res da se tistih 90km/h včasih vleče,ampak filling ko nekam prideš...sploh na morje,je :rolleyes: :notworthy: :OK: če prideš s tako prdo,še tolk bolš za ego .)

125ke so pri naših letih, (ok,zdej se kej bolšga ne bi branil,ampak recmo pri 16tih) ZAKON!

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ peco , kolk pa je letela tvoja tdr - ka.kar dost sva se enkrat peljala z avtom za tabo ,tolk da ne moreš primerjat drek pumpo al pa endurco, je ful razlike v hitrosti in v vožni sami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ peco , kolk pa je letela tvoja tdr - ka.kar dost sva se enkrat peljala z avtom za tabo ,tolk da ne moreš primerjat drek pumpo al pa endurco, je ful razlike v hitrosti in v vožni sami

Jah po mojem da ni kej velike razlike med Daelimam pa TDR-ko. Tista TDR-ka ni šla več kokr pa 115km/h. No ja ob ugodnih vremenskih pogojih (beri: veter od zadej), pa rahumu klancam navzdol je letela celih 120km/h.

Tko da se je pot u Švico kr fino vlekla, sam blo je pa noro dobr. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se z VT 125 peljal največ 100 _110 pa še to sem štartov na semaforjih na Polici pa glih do Kranja de je šlo 100 (morš pa v obzir vzeti tudi mojo težo 100kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da se je pot u Švico kr fino vlekla, sam blo je pa noro dobr. :OK: :OK: :OK:

that's what I'm talking about :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da se je pot u Švico kr fino vlekla, sam blo je pa noro dobr. 

Midva sva štartala malo pred drugo uro, nazaj sva pa prišla ob 21h, se pravi 7h, minus maximalno 1h k sva šla na kofetk, se pravi 6h na motorju :kva2:.Rit je bolela ampak je pasal, kdaj bo torej ponovitev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rit je bolela ampak je pasal, kdaj bo torej ponovitev :naughty:

No zej si pa predstaulej da si 7 dni po 7 ur na dan na motorju. Rit kr fajn boli, dol pa gor na motor pa tut že težko lezeš. :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zasledu neki pogovorov o potovanju z 125-kam :hmm:

evo jest tud potujem

sedež na mojmu pa je noro trd :wacko: je biv že enkrat preoblečen in zato še bolj napet :xx: ampak v stoje vozit je še lepše :D

post-12-1081964248.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se šušlja, da ta vikend ne bo vremena :unsure: , a gre mogoče dež na počitnice B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda,kva sm začel....poplavo potovanj z 125-kami.... :hmm: B) No ja,glede na to,da je bla tista furca do Portoroža moja prva dolga furca,je blo kr vredu.Sam naslednjič,k bom pa km dl šu,bom pa še šotor+spalko sabo vleku... :lol1: :hmm: :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo bo pomoje tu na zahodu brez padavin in delno jasno...gre se pa na eno furo če bo vreme, zato d jest gume ulaufam :yea2:

BTW...jutr grem po motor...servis me bo pršu debelih 106.000 SIT :blink: :wacko: :cry: :hmm: :ph34r: ...sicer bo večino fotr dau :OK: . Baje je biu motor u tako slabem stanju, da se je komi še skp držou (InNeSamoGumeTakoKotSemPrejRekelPress)...glavn da se bom zej loh varno vozu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha jest pa iz Bleda dol 120. Kva je to letel. :OK: :OK:

Jst po avtocesti podtabor-kranj...iz brega dol v tržiško bistrco po števcu 130 :OK: :yea2: ...po ravnem največ 120 tisto soboto ko smo tadolgo furo udarl z drp-jem, cvetoom, metlabikeom, batzajlo in ostalimi (se mi ne da naštevat :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...servis me bo pršu debelih 106.000...

ufff,tole boš pa račun gor prepisal... :blink:

maš pa dobrga fotra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo bo pomoje tu na zahodu brez padavin in delno jasno...gre se pa na eno furo če bo vreme, zato d jest gume ulaufam :yea2:

BTW...jutr grem po motor...servis me bo pršu debelih 106.000 SIT :blink: :wacko: :cry: :hmm: :ph34r: ...sicer bo večino fotr dau :OK: . Baje je biu motor u tako slabem stanju, da se je komi še skp držou (InNeSamoGumeTakoKotSemPrejRekelPress)...glavn da se bom zej loh varno vozu :OK:

Ja pizda kva si pa delov z motorjam :kva2: , nauš reku, da je bla ketna tolk dnara :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 16.4 bo v Rock Bar-u na Bledu metal koncert, tri skupine, bom še poizvedel katere, vstopnina 500 s flajerjem 400SIT

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 16.4 bo v Rock Bar-u na Bledu metal koncert, tri skupine, bom še poizvedel katere, vstopnina 500 s flajerjem 400SIT

A mi lahko zrihtaš 5 flajrjou. da bo zaston. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to bi prašou - od ket vam izraz "drek pumpa" pa kva nej bi to sploh pomenil.  :?  :hmm:

"Drek pumpa"-SSKJ: ž.sp.,ed.,-motorno kolo,podzvrsti chopper,ki se tako imenuje zaradi svoje glasnosti oziroma proizvajanja zvoka podobnega stroju za mešanje fekalij,običajno ljubkovalnica lastnikov chopperjev -"dej ugasn to drek pumpo!","moja drek pumpa je pa na servisu..."

Happy?

@Zeus: peesda,tvojga fotra bo fršlok zadev,k ga preveč koštaš-pomoje bo že jutr motor u Oglasniku... :hmm: :lol1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

., proizvajanja zvoka podobnega stroju za mešanje fekalij,

Tale odgovor o "drek pumpah" pa je zadetek v piko :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale odgovor o "drek pumpah" pa je zadetek v piko :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

He he,morm pa kot lastnik ja vedt... :lol1: :P

Drgač pa nč zameru :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!