Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Fantje ste že kej razmišljali kam bi šli za 1. maj???

S Killroyem greva verjetno na Bike Saison Opening u Avstrijo :OK:...če bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ste že kej razmišljali kam bi šli za 1. maj???

če bo vse po planu na vikend v novo gorico k sošolcu,party on :yea2: ,če bo dnar na euroro (30.april,rejvič :devil: ),pol pa odvisno od stanja telesa mogoč pogledat dirko SM dirko v zagreb.

med tednom bi šu pa za dan,dva na morje.slo obala,istra,krk..? ne vem še.je pa vse odvisno kolk me bo šola bremzala,dons že cel popoldne rišem ena kurč.... stojala v autocadu <_<

aja,drgač pa tole tud ni slabo:party on!

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Mislil sem tistega sivega skinija v črnem ledru. Stoji tam med vami :? Pa to niso slike z moto buma, če piše spodaj Ride... :hmm: O:-) :lol1:

BtW Za 1. maj pa zdaj še ne vem, je treba počakat na delonalagalca, kaj bo hotel od nas.

Se kaj slišmo?

Sem mislil, da boste tisto s fotko in s ta starim takoj skapirali :kva2:

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ste že kej razmišljali kam bi šli za 1. maj???

Hja, čist odvisn od časa.

Skorej sigurno pa za kšn dan na morje.

No ja - čim večkrat za en dan. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da boste tisto s fotko in s ta starim takoj skapirali :kva2:

Se mi je dozdeval kaj misliš :rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koko kej fantje?

Konc tedna se bliža - a bomo Petrolu kej biznisa naredl. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koko kej fantje?

Konc tedna se bliža - a bomo Petrolu kej biznisa naredl. :OK: :OK:

Petrol bo imu biznis, samo če bo molil, da ne bo dežja :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrol bo imu biznis, samo če bo molil, da ne bo dežja :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jest že delam na tem - Petrolu pomagam gunga zgorej prepričevat. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo... cela evropa je v oblakih :o :angry: :? Molimo...vera peša.. :devil: jst bi mogu še gumo zamenat.. Pečo kwa maš ti zadej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop D207

Prej sm imu Bridgestone gor pa je bla tut OK. Zdržala je več k ta. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop D207

Prej sm imu Bridgestone gor pa je bla tut OK. Zdržala je več k ta. :OK:

Ta ti bo manj zdržala zato k ga zdej bol žgeš :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jest če se grem vozt bom sam kšni polciji biznis naredu

sam še 8 dni :OK:

:grrr samo še 2 dni :grim

Samo tako eno opažanje, a se vam ne zdi, da smo tole Gorenjsko sekcijo kr dobro zalaufal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je zalavfal, sam bl mal nas je, sploh pa če odšteješ da nismo vsi tle iz gorenjske

ampak men je vseen - važn je da se mamo fino :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: Ta vikend se boš pa mogu s Killroyem okol šlepat, ker sm js svojo :wub: pustu pri Šternu, in ko je tipo vidu gume na mojem motorju, se mu je zdelo čudno, da sem sploh še živ :hmm: . In sm fotra omehčov :P pa mi bo on plaču nove gume...baje mi bo pa Metzlerke gor dau...uglavnm, dnarja bom (bova s fotrm :D ) tm kr dost pstila an...sj boš zdržu zj en cajta an gebre... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ti bo manj zdržala zato k ga zdej bol žgeš :lol: :lol:

Koko to. :unsure:

Sej ga čist počas pelem. O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tako eno opažanje, a se vam ne zdi, da smo tole Gorenjsko sekcijo kr dobro zalaufal :)

Ja kr fino zgleda zaenkrat.

Samo kolk časa bo pa laufal je pa :? :?

Zej po sončk, pa motor u garaž........

Kdo bo še mislu na računalnik in s tem povezanmu forum. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot so nekoč napisali pri H-D ju : "Live to ride , ride to live" :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da vas je že krn neki tle gor pa me zanima a bo kdo šel v ponedeljek v Trebnje na žegen motorjev midva s kolegom se nekaj dogovarjava pa me zanima če bo šel še kdo bi šli lahko skupaj :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da vas je že krn neki tle gor pa me zanima a bo kdo šel v ponedeljek v Trebnje na žegen motorjev midva s kolegom se nekaj dogovarjava pa me zanima če bo šel še kdo bi šli lahko skupaj :o

Ja u pondelk je pa velika noč morm bit pa doma pa pr maš - jeeeeaaaaa right. :lol1: :lol1:

Drgač bi jest z veselam šu, sam kokr sm vremensko napoved slišou zlo slabo kaže, tko de :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja u pondelk je pa velika noč morm bit pa doma pa pr maš - jeeeeaaaaa right. :lol1: :lol1:

Drgač bi jest z veselam šu, sam kokr sm vremensko napoved slišou zlo slabo kaže, tko de :hmm: :hmm:

Ja za vreme res ne kaže glihtanarbol sem pa govoril z organizatorjem žegna pa prav da ta bo v vsakem primeru pa tud padalci so mu oblubil da bojo skočili neglede na vreme.Ja sej za mašo se ti pa glih ni treba bat bo v Mirni peči tud pred žegnam!!!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za vreme res ne kaže glihtanarbol sem pa govoril z organizatorjem žegna pa prav da ta bo v vsakem primeru pa tud padalci so mu oblubil da bojo skočili neglede na vreme.Ja sej za mašo se ti pa glih ni treba bat bo v Mirni peči tud pred žegnam!!!!!! :lol1:

Ja pa kerga brigajo padalci pa guna maša. Če bi šu dol bi šu itak zarad druženja pa fure. :OK: :OK:

Če je pa dž, se pa ta fura spremeni v ................ :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaa če bo vreme, lahk računate name pa še na par mopedov :) pa kakšen podaljšek do obale na :beer1: :beer2: Če bu pa dež bo pa bel :(

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!