Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Še en predlog bi vam rad podal.

V primeru grdega vremena bi predlagal, da se v nedelo zvecer dobimo ket na kšmnu klepetu, biljardu.... Kr vam pač srce poželi. :beer1: :beer2: :OK:

Tko da smo mau spet mopedisti na kup. :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da te za mašo skrbi ks pa tolk joku zano!!!! :lol1: glede padalcev pa to če oni upajo skakati v dežju se pa tud mi lahko vozmo v dežju a ne no sej če bo dol padalo tud mi ne bomo šli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da te za mašo skrbi ks pa tolk joku zano!!!! :lol1: glede padalcev pa to če oni upajo skakati v dežju se pa tud mi lahko vozmo v dežju a ne no sej če bo dol padalo tud mi ne bomo šli :lol1:

Sej po mojem ni treba tle sploh nč razglablat - noben motorist se ne voz prou rad v dežju - v suhmu vremenu pa vsak z velikim veseljem.

Tko da - upejmo da nam bo gun zgorej naklonjen. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja polet sem za marsikatero neumnost okoli vremena (tud na Pag sem že šel v dežju :wacko: in nazaj :blink: ) Sedaj me pa še mal skrbi.. Tud zadnjo gumo mam mal v k***u, tak da glih u kkšn dž ne bi silu.. Molimo za sončka (če že h maš ne bo nobenga :devil: :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ja če bo vreme taprav nas je že dogovorjenih pet šest motorjev in računamo dab se dobil ob 9ih na laborah -bencinski servis petrol :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ja če bo vreme taprav nas je že dogovorjenih pet šest motorjev in računamo dab se dobil ob 9ih na laborah -bencinski servis petrol :hmm:

V primeru lepga vremena lahko računate na še enga. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja polet sem za marsikatero neumnost okoli vremena (tud na Pag sem že šel v dežju :wacko: in nazaj :blink: ) Sedaj me pa še mal skrbi.. Tud zadnjo gumo mam mal v k***u, tak da glih u kkšn dž ne bi silu.. Molimo za sončka (če že h maš ne bo nobenga :devil: :devil: )

Ni panike dab pr maš dren delal :notworthy: bomo kr doma molil za lep vreme čeprav bol švoh kaže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol prbijemo za ob 9h, tolk da vem, ker sem čez praznke brez neta :o nas bo lohk kar kar...(nakoncbosampršupašetozavtampress)

@kalimero: Lahk pa kakšen križev pot naredimo s cunco okrog motorja po kolenih :lol1: .. Kolk bo zarad tega vreme bolš ne vem...motor bo pa ziher čeden :D :D

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da more bit lep vreme, ker sm lih dons za mojo araiko črn vizir nabavu :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat bi vas rad opozoru na 1 post na tej stran.

Kaj mislte. :hmm:

Nej se še bel čuden sliš... Nimam cajt :cry: Muzika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol prbijemo za ob 9h, tolk da vem, ker sem čez praznke brez neta :o nas bo lohk kar kar...(nakoncbosampršupašetozavtampress)

@kalimero: Lahk pa kakšen križev pot naredimo s cunco okrog motorja po kolenih :lol1: .. Kolk bo zarad tega vreme bolš ne vem...motor bo pa ziher čeden :D :D

Lp

Drp11

Je zaziher prbit za ob 9ih v ponedeljek na pumpi na laborah po kolenih pa ne bom lazil ker to počenjam maja pa do novembra vsako leto mam pač tak biznis (včasih pa tud kakšen drug dan v letu pred svojo drago ženo) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zaziher prbit za ob 9ih v ponedeljek na pumpi na laborah po kolenih pa ne bom lazil ker to počenjam maja pa do novembra vsako leto mam pač tak biznis (včasih pa tud kakšen drug dan v letu pred svojo drago ženo) :?

:lol1: :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeus a boš imel mofo zrihtano do ponedeljka, da bi mi tud pičili žegnat? Aja kaj pa je narobe z gumam, profil majo, če se prov spomnim :? a nucaš še kej drucega :?

Glede sončka, se bom probov čez vikend z The Big Boss-am, tam gor, zmenit :OK:

Če je pa kaki musli tukaj pa hitr pred đamijo :notworthy: :notworthy:

:devil: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa kaki musli tukaj pa hitr pred đamijo :notworthy: :notworthy:

:devil: O:-)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: tvoja ideja za nedelo je kar dobra,sam jest bom gotov šel v FunFactory na dijaški žur,če pa ne bom šel se pa še zmenmo tle gor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeus a boš imel mofo zrihtano do ponedeljka, da bi mi tud pičili žegnat?

Nemogoče...u tork so rekl da gume dobijo, ker jih nimajo na zalogi in sm jest do naslednga vikenda mrzu (medtednomseitaknevozmvelikopress). Zadnja guma ma še nekej profila, ja...spredna je pa čist u kur*u ( kot sem reku, se mu je čudno zdelo, da sm še živ oz. da še nism padu)...sam če bom menou, bom menou obe an... :rolleyes: . Pa itak jih fotr plača, tko da ni panike an. Zarad žegna se ti pa šeenkrat iskreno opravičujem, sam res ne morm...je tut men žou, sam sj veš ko je an...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot so nekoč napisali pri H-D ju : "Live to ride , ride to live" :notworthy:

To mam jest na mojih orlih, k mam nalimane na vzvratnih ogledalih, pa še kje drugje...ti enkrat pokažem če hoč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE POZORNO PREBERITE TA POST:

ŽEGNANJE ODSVETUJEM, ZATO KER ČE GRESTE ŽEGNAT MATE MANJ MOŽNOSTI DA BOSTE PREŽIVEL SEZONO

MAL VPRAŠTE KOLK FOLKA, KI SO ŽEGNAL PREDLANSKIM SE JE STRESLO!!!

METALBIKE A JE TKO??

ŠE TI POVEJ!

mene ne spravš zravn!

drgač se pa lohk za v nedeljo zmenmo za kšno mrzlo laško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE POZORNO PREBERITE TA POST:

ŽEGNANJE ODSVETUJEM, ZATO KER ČE GRESTE ŽEGNAT MATE MANJ MOŽNOSTI DA BOSTE PREŽIVEL SEZONO

MAL VPRAŠTE KOLK FOLKA, KI SO ŽEGNAL PREDLANSKIM SE JE STRESLO!!!

METALBIKE A JE TKO??

ŠE TI POVEJ!

mene ne spravš zravn!

drgač se pa lohk za v nedeljo zmenmo za kšno mrzlo laško

Sam bomo pa šli v nebesa!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač se pa lohk za v nedeljo zmenmo za kšno mrzlo laško

Laško, Laško, ke maš Laško :yea2:

Ej Zeus ena fajn ideja.Gremo u pon. do Šterna, pa mu reč nej ti da motorček za ene dve urce. Pa gremo na eno parkirišče, jest bi pa sabo prnesu en pir pa dva Uniona :devil: , pir bi spil jest, z unionam bi pa tvojo zadnjo gumo mal polil, ko bi jo ti kuru :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam tam nimajo motorjev :P

Majo Majo! a še nis slišou, de je kkšnmu motor "dušo spustu" :lol1: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zeus ena fajn ideja.Gremo u pon. do Šterna, pa mu reč nej ti da motorček za ene dve urce. Pa gremo na eno parkirišče, jest bi pa sabo prnesu en pir pa dva Uniona :devil: , pir bi spil jest, z unionam bi pa tvojo zadnjo gumo mal polil, ko bi jo ti kuru :yea2: :yea2:

Ja itak gebre...pol pa čokolada zavije folijo u svizca :lol1: ...sej na da bi blo Uniona škoda :P , sam u pondelk majo pr Šternu zaprt k je praznk :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majo Majo! a še nis slišou, de je kkšnmu motor "dušo spustu" :lol1: :hmm:

če je pa tko, pol majo pa gor same HD-je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!