Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

gremoooo!!! :yea1: :yea1:

aja zdele me je Mišek prosu če ga v KR ene 10-15min počakamo,...tko da zgorne gorenjci boste mal počakal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se mejte, meni danes ne znese ( vaja pa to :rolleyes: )

Uživajte še zame ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, k boste prišli nazaj :glare: , napište kolk mi je lahko žal, da nisem šel zraven, pa tko naprej... :closedeyes:

Pa ne pozabit na fotke :naughty:

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, k boste prišli nazaj :glare: , napište kolk mi je lahko žal, da nisem šel zraven, pa tko naprej... :closedeyes:

Pa ne pozabit na fotke :naughty:

sploh ni za govort

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni za govort

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:D bom pa jz mal povedala :D .

Bilo je super, vreme je bilo :OK: , družba še boljša ;) , dan je uspel, tako kot sem si zaželela zjutraj, a n misek :blush: ^_^ .

Jupiter, lahko fi je ffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllll žal, da nisi šel zraven :evilgrin: . Peco :angry: KJE SI PA TI HODU, PORKADUŠ? :angry: :P

Aja...pa hvala ker ste "tolerirali" najino zamujanje O:-) . Aplavz, ki ste nama ga namenili, je pa prov pasal :D B) .

Slikce prosim :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam besed razen eno - FENOMENALNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...pa hvala ker ste "tolerirali" najino zamujanje O:-) . Aplavz, ki ste nama ga namenili, je pa prov pasal :D B) .

Slikce prosim :photo:

sej od miška smo že navajen zamujanja

:whistle: :whistle:

malgauretsprau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: . Peco :angry: KJE SI PA TI HODU, PORKADUŠ? :angry: :P

Uf, jest sm se pa u mal drugačne vode dons podal.... :grim

Sem si ogledou, koko ga kej mojstri krivijo na štirih kolesih po Krasu :P

Jet blo tut zlo fletno in zanimivo, čeprou mi je pa tut žou de se nisem vam prdružu, sploh ko se je tko lep dan naredu :blush:

No pa še slikca:

post-2682-1191782349_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi...

se ga dauč pride, HI,HI,HI :whistle: :naughty: .)

Tomcat... hvala BIG TIME :worship: !!!

Drjackdj...teb pa tud za vse nasvete, pa to... :naughty:

res ... več kot enkratn dan!!!!

JODLI! :yea1: pa fajn se ga mejte!!!

CMOKA usm!!!!!

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi...

se ga dauč pride, HI,HI,HI :whistle: :naughty: .)

...je letel na Mišeka... :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej od miška smo že navajen zamujanja

:whistle: :whistle:

malgauretsprau

Aja :unsure: ? K men pa vedno tok hiti, da men časa zmanjka :blush:

Sam dons je šlo res na knap s časom. Jz pozabila čelado, v rekordnih 15 min sem bla s Hotemaž na Brodu :whistle: , skor se mi je avto razpadu :huh: , se oblekla, na hitr uredila, pršu misek in letela pune bombe nazaj pred Rondoja ..crazy :wacko: but funny :D .

Peco, res ti je lahko žal da nisi šel zraven :P , sploh ne veš kaj si zamudu :lol:

Sliiikccce plisss O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to je pa blo dons. Čist druga pesem kot z Notranci, tm je blo vse bl organiziran pa u izi, kle pa bol impro. No vozil smo ga pa tud fajn, sem ga dons nametal na ovinkih kot že dolg ne. Ravn pravšn tempo zame, sej men se zdi skor zkoz za sebam furu.

Slike v akciji bi mogle bit, me je en na ridah sliku ravn izza ovinka. Sem mislu da drži nočno omarco, ne pa fotoaparat.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to je pa blo dons. Čist druga pesem kot z Notranci, tm je blo vse bl organiziran pa u izi, kle pa bol impro. No vozil smo ga pa tud fajn, sem ga dons nametal na ovinkih kot že dolg ne. Ravn pravšn tempo zame, sej men se zdi skor zkoz za sebam furu.

Slike v akciji bi mogle bit, me je en na ridah sliku ravn izza ovinka. Sem mislu da drži nočno omarco, ne pa fotoaparat.

a ni blo noro... tale impro seka čez vse.... ma sej bojo notranjci tud... naslednjič bo bolš- vrjetn...

sam je res sekal tole dons...

Vaše slike v akciji me ne zanimajo :evilgrin: ;)

... bolš da ne, maš prow... bi ti blo še bolj žow, kt te ni blo zrawn :whistle: :whistle: :whistle: ... ker je blo polaganja...kr fajn... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm.... mejdun se zadnje čase takole ob koncu sezone dogaja tuki gor. Tko kot se je meni dones.

Res je nikol še nisem bil tolk hiter v lj oz. na Brodu kot danes, mislm da je blo slabe 10 min (pa ne ukol govort), pa vrjetno nebom nikoli več.

Popokam mojo drago, ki je bila malenkost zamišljena in je doma pozabla čelado, spet gasa nazaj in z zamudo prideva pred rondoja. Sam ker ni blo vsega že dovolj, se mi je mal pred Rondojem pržgala še rezerva, takrat se pa spomnem besed kađive PRIDITE Z POLNIMI REZERVARJI! :krneki: :krneki: :unsure: :unsure: :unsure:

Jao se tankat bo treba. NO in ko zapustiva črpalko in hočva ujet ostalo ekipo, seveda ne morem bit drugač kot pa da gre še neki drugača kot si pa človek zamisli. Nekdo opazi SUPER HITRO HONDO (a ne _Seba_) in ker se ji ne more upret se brž podviza in za njo. Ker je bila skušnjava premočna vzame kamero in jo celo posname v akciji. Tipo je bil celo tolk prjazen da me ustavi in mi ponudi video, najprej na ogled potem pa mi ga pa ponudi za denar. Ampak tipo je nor. On hoče 1000€ in pa 13pik (pojma nimam o kakih pikah je govoril, mogoče od pikapolonice? :whistle: ) In ker se nisem dal je hotu zaračunat vsaj neki za ogled, in pa da bo mel za kavo k so ga kolegi že čakali. No hvala bogu sva se dobro zmenila in že sva z drago hitela za vami in vas končno ujela nekje v Kobaridu. Pol je šlo pa vse kot po maslu. Še ko sem se domov peljal mi je zadnja guma delovala kot bi bila namazana z maslom, kr neki mi zdrsuje v ovinkih, a kdo ve kaj bi lahko bilo narobe? :whistle:

Tolk od mene zdej grem pa spat ker sem zmatran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijetnih skor 400km po prelepi deželici naši, v dobri in predvsem zabavni družbi :D ...no pa še par slikc :)

SEBA in Miha bomo pa prjavl, da urinirata na javnem kraju, 15m od meje :evilgrin: :evilgrin: če dobro pogledate je SEBlna sam "gospod" obsijal s svetlobo :lol1: :lol1: :lol1:

post-1406-1191789843_thumb.jpg

post-1406-1191789964_thumb.jpg

post-1406-1191790095_thumb.jpg

post-1406-1191790229_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijetnih skor 400km po prelepi deželici naši, v dobri in predvsem zabavni družbi :D ...no pa še par slikc :)

SEBA in Miha bomo pa prjavl, da urinirata na javnem kraju, 15m od meje :evilgrin: :evilgrin: če dobro pogledate je SEBlna sam "gospod" obsijal s svetlobo :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!