Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Prav ti je :evilgrin:

No uglavnem, preživel smo :rolleyes: . Rahlo razmišlam, da bi se pridružu pečotu in sitarju pri njuni "akciji", samo 4do5dni je malo veliko :whistle:

Ju3 pa spet v lublano :xx:

popravek :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla kompanija!

Lapo vas je blo widt!!! Mene je 12 dnevna abstinenca gnala dalje! Pa THX Tomcatu, pa Drack Djju, za FENOMENALN DAN!!!!

CMOKA VSM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišek, škoda da nisi v Postojni še kakšne pol urce počakal, je Kok prišel...

(aja, jest sem bil tisti k je prišel do vaju :blush: :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati - lepo te je bilo spoznati ;)

Brdaus - hvala za prevoz moje tritonske pritljage :blush:

Mišek - tebi pa največja zahvala, ker si me grel in predvsem pazil name ^_^ :blush: hvala cuker :004 :004

Missi - tebi pa vse najboljše za rojstni dan post-12343-1192381106.gif

no Gorenjci in kao Gorenjke Totally.... :naughty: :naughty:

bilo vas je prijetno spoznati, predvsem Totallx sexy in Missi, pa seveda moške,

ki jih še nisem poznala npr. Mišek, čeprav Brdavsa, ki ga poznam nisem srečala nikjer,

po moje je kje v kakšnem vogalu :beer2: :beer2: :beer2:

Kađiva...tebe je pa tudi bilo lepo po dolgem času srečati.... :naughty: :worship:

srečno prispeli domov, upam, da se drugo leto večkrat vidimo..... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišek, škoda da nisi v Postojni še kakšne pol urce počakal, je Kok prišel...

(aja, jest sem bil tisti k je prišel do vaju :blush: :whistle: )

Se mi je zdel, da sem ga srečal. Pa nisem bil 100% in nisem sol za njim. No ja pa drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla kompanija!

Lapo vas je blo widt!!! Mene je 12 dnevna abstinenca gnala dalje! Pa THX Tomcatu, pa Drack Djju, za FENOMENALN DAN!!!!

CMOKA VSM

ups... Drjack djju... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dodam še jaz en komentar k vsemu skup.

Mel smo se noro fajn, no vsaj jaz. Čeprav so me tile Gorenjski motoristi malce razočarali. Vsi so pršli na Motohepening z AVTOM! :trance_33_sleep: :closedeyes: :unsure:

Drugač pa čudovit vikend za mano. Prijetna družba. Dobra hrana, čeprav enolična. ;)

Missi in Kađiva še iz moje strani zahvla za rentanje šotora. Upam da bom kdaj lahko vrnil uslugo.

Missi oprosti ampak nisem vedu da imaš danes rojstni dan. Zato vseee naj bolše da bi bila srečan in ostani taka kot si!

ToTaLLy_SeXy :yes: :yes: Se priporočam za naslednič. Upam da bo še bolj mraz. O:-) O:-) O:-)

Zdej pa grem spat ker že komaj gledam. :yawn: :yawn:

Se porajtamo! :lol1:

P.S.: Lepo da ste nas nekateri pravi motoristi pršli v soboto vsaj pogledat. Sem se ze resno spraseval če nisem zasel na Avtohepening! :)

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Lepo da ste nas nekateri pravi motoristi pršli v soboto vsaj pogledat. Sem se ze resno spraseval če nisem zasel na Avtohepening! :)

lepo povedano

:whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Lepo da ste nas nekateri pravi motoristi pršli v soboto vsaj pogledat. Sem se ze resno spraseval če nisem zasel na Avtohepening! :)

No, pravi :naughty: motoristi :kva2: se vam zahvaljujemo za varovan parkirni prostor :yea1:

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pravi :naughty: motoristi :kva2: se vam zahvaljujemo za varovan parkirni prostor :yea1:

hi,hi,hi, maš res... :OK:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej seba, jest mam majčke za vaju z barbi. Bom mitju naroču, da vama jih dostavi(aja pa zanga jo mam tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mate kkšne fotke mogoče? da vidmo kk ste se mel... aja misi, mal pozn ampak vseen, vse naj bolše, pa še čestitam za izpit za avto! :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se jest.

Smo se mel v nedeljo proti Portorozu kar fajn, zvecer sicer mal mraz, a tapravi se ne damo.

Hvala tud teb Macka, da si nam/a delala druzbo.

BTW, je Tomcat naredil tudi nekaj slik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na veter ki je pihal mi tud mal ni žal da nisem šu z motorjem :rolleyes: pa tud bolš da nisem šu,...k drgač bi moj duče šoke doživljal,...jaoo morm enga rižotarja kupt za zravn, da se bom na njemu loh izživljal :D :D

ja no drgač je blo pa kr fletn :) sam drug let se bo treba bl aktivno udeležvat teh prireditev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res se se ovajam na splet,k sm prijavljen komaj pol ure. zahvala pa pripada Miseku. :worship: :worship:

lep pozdrau......

kr se pa uvajanja tiče, te bomo pa useh traparij naučil :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi tebi SEBA pa Pecotu, Kađiva,Jegru pa Brdavsu k sva letos bolj pacienta kot motorista. :unsure: :unsure: :unsure:

Motoristicna sezona je bila res prekratka za mene letos :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi tebi SEBA pa Pecotu, Kađiva,Jegru pa Brdavsu k sva letos bolj pacienta kot motorista. :unsure: :unsure: :unsure:

Motoristicna sezona je bila res prekratka za mene letos :whistle:

Pozdravljen! :) A si ti mogoče ta k je pred Rock`N`Rollom padu, zarad težav z motorjem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi tebi SEBA pa Pecotu, Kađiva,Jegru pa Brdavsu k sva letos bolj pacienta kot motorista. :unsure: :unsure: :unsure:

Motoristicna sezona je bila res prekratka za mene letos :whistle:

:hmm: A se poznamo???? Ajaaaa, to si ti, pacient.... k je reku, da pride dol, pa je zatajil. C-C-C-C :grrr te bomo že streniral

BTW: welcome in the club .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi tebi SEBA pa Pecotu, Kađiva,Jegru pa Brdavsu k sva letos bolj pacienta kot motorista. :unsure: :unsure: :unsure:

Motoristicna sezona je bila res prekratka za mene letos :whistle:

Oooooooooo, lep pozdrav kolega.

Dobrodošel v naši družbi tudi tukejle. :yea1:

In kako si....že v polni formi?? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!