Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ja f**k an..sam smo pa tok cajta čakal, da je vse črno ratal an <_<...k nam se iz bohina bliža en komaaaaaadn :blink: črn oblak, in na kšno prov dolgo furo brez ustrezne opreme nevem če je prov fino it :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: zejle trenutno poteka dirka 250 cc ...tko da ČE se gre gledat moto GP se more pohtet. Če se slučajn namo vseen kam odpravl, ker men se zdi da teli oblaki spet samo strašijo...tko kt učer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene, sem že nazaj z piknika zmrznjenih v Celju :OK: :OK:

P.S. sončnega Celja :OK:

Pa še en del pred policijo v Celju:

post-12-1082290560.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Vse cool. Kar nekaj motorčkov, vmes cafe z Bojanom (Fjr) v Rondoju (nikogar tam). V Litiji 15 min prisilnega pristanka, potem pa hitro med dežnimi kaplicami domov.

BTW. Novi Remusi opravili test.

No se kaj slišmo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ROSSI :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti kdo vas bo zdej prenašal,lastnike yamah namreč :P :D :D :D

dobr sta ga žgala z biagijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjj !!!!!!!

V moji vasi si bil, pa me nisi poklicou :cry: .... Dj če boš še kdaj tko šu do sm, me poklič a prov. Do kam natančneje pa si šu ?

A bi bil vseen zainteresiran z nami na šeeno furo it?

Ja sej sm mislu jt sam do Bleda. Tm se mi je pa ena ženska skorej u rt zaletela poj me je pa še pizdla - pa 50km/h. Poj sm jo šu pa do Bohinske Bele še mau zajebavat - me je hotla nekej na veliko prehtevat pa se mi je slučajn takrat gas odpru. In to večkrat. Pa ženska res divja - z eno rdečo Ksaro. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist slučajn an ... da bi bil še moj moped tko močn an... :P . Sam a si to šu skos celo Belo a sam do znaka a kaj jest vem do kam :hmm:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist slučajn an ... da bi bil še moj moped tko močn an... :P . Sam a si to šu skos celo Belo a sam do znaka a kaj jest vem do kam :hmm:

Šu sm mim Bohinke po ta glavn cest za Bohn. Poj sm pa na Bohinko not zaviu pa mim vojašnce, pa skos vas nazaj prot Bled. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...to si se poj sam pelou....no, če boš še kdaj skos belo šu an...tm si zih vidu en znak za bar Pr'Bevc (ČeNisiŠuEne150naUroMemPress)...drugič pejd ke gor, pa greva skp na pjačo...častim, ker sm pč sosed od bara :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...to si se poj sam pelou....no, če boš še kdaj skos belo šu an...tm si zih vidu en znak za bar Pr'Bevc (ČeNisiŠuEne150naUroMemPress)...drugič pejd ke gor, pa greva skp na pjačo...častim, ker sm pč sosed od bara :P

A velja to le za peco-ta, a tudi za druge :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A velja to le za peco-ta, a tudi za druge :blink:

Navali narod...a.k.a. JEST TUUUUUUD!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba... :angry: U fabrk izklopli internet.... :cry: :cry: :cry: sem že v dogovorih za adsl doma...tk de :D bo kmalu drp spet mal bl aktiven... Vidim, da ste zlo vremensko razpoloženi...jebi ga.. sej bo bolš...baje,da se bo vreme zrihtou, jest mam gumo že na lagarju, sam še zamenat letim, pa :yea2: Upam, da se boste v primeru dobre napovedi v nedeljo zmenl za kako dobro furco (bi nas znalo bit vsaj 3 kose z našga konca) Glede, na to, da sem za internet vezan na gostilne, bom bl mal gor...(Blejci mi lahk kar v Rock baru poveste(Koncert Lady"s first :yea2: :yea2: ) bomo kako :beer2: snedli.. ) Se beremo al pa vidmo..

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugo polovico tega tedna je lep vreme napovedan. :OK: :OK:

A se gre kej našo obalo pogledat. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncert Lady"s first :yea2: :yea2: ) bomo kako :beer2: snedli.. )

Kdaj pa??? :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A velja to le za peco-ta, a tudi za druge :blink:

Zate tut zihr, če prideš, ker si takrt u lublan plačou in se je treba nekak oddolžit :OK:

Sam da nau zej cela sekcija pršla k bevc na pjačo ... bom bankrotirou :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugo polovico tega tedna je lep vreme napovedan. :OK: :OK:

A se gre kej našo obalo pogledat. :doze:

Js bi ful šu...sam to se na dogovorjenih postankih dobimo da namo mi vas premzal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi ful šu...sam to se na dogovorjenih postankih dobimo da namo mi vas premzal :naughty:

Sam da se od doma spraumo pa skp dobimo - poj bomo pa že take malenkosti zgladil. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drp11 a boš v Soboto kej doma?Zna bit da prideva z prijateljem kej v tvoje kraje,če bo seveda prenehal vesolnji potop :lol1:

A tvoja tel.številka še velja,ker bi te pol kar poklicu k bi bil blizu tebe :hmm: sej veš :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo ob ene pol treh greva z Incubationom na furo.

Nimaš kej, če je lep vreme je lep vreme :D :D

Kdo bi še šou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo ob ene pol treh greva z Incubationom na furo.

Nimaš kej, če je lep vreme je lep vreme :D :D

Kdo bi še šou?

Dej ne me matrat. :fight2:

Bi full šu, sam cajta pa ni sploh.

Kaj pa pravš kej na konc tedna. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo batzajla zej mam pa spred tud novo gumo se pa lah zmenva za kšno offroad furo... začetk počitnc? takt bo lep vreme pa čs :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo batzajla zej mam pa spred tud novo gumo se pa lah zmenva za kšno offroad furo... začetk počitnc? takt bo lep vreme pa čs :D

to mi deli :yea2: se slišva

drgač pa planiram nedeljo al pa pondelk na morje,prespat v portorožu pri frendu če bo dol,nasledni dan v pulo in nazaj domov :) komj čakam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli :yea2: se slišva

drgač pa planiram nedeljo al pa pondelk na morje,prespat v portorožu pri frendu če bo dol,nasledni dan v pulo in nazaj domov :) komj čakam

no vidš.... enkt bo že cajt da se bova zmenila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, a v tej državi sploh še kdo dela :blink: . Vsi se menite za fure ob pol treh in sploh sredi šihta :(

Če bo med tednom kdo še kaj kasneje drgnil se lahko zmenimo :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!