Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

a bi šel kdo mogoče v soboto do Novigrad-a pogledat mal motozbor,ker sem vidu v koledarju ,da majo zbor ta vikend pa še na obali je :naughty:

če bo vreme seveda :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi šel kdo mogoče v soboto do Novigrad-a pogledat mal motozbor,ker sem vidu v koledarju ,da majo zbor ta vikend pa še na obali je :naughty:

če bo vreme seveda :hmm:

mogoče pa res, a bi ti prespal tm?

Če bo vreme bi jz šou iz sobote na nedelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metlabike :blink: - neki se menmo za 1. maj tko za 3 dni, bi šu?

z avtom seveda

pirgrevprtljažnikpress :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: kam pa se tij je dons tok mudil, ko sem te srečou od tržiške bistrice mal naprej...sm štartou za tabo, sam ka pa morm nrdit s 125ko :hmm: . A si spljoh vedu da sm jst? Tebe se itk ne da sfalit (po nalepki :naughty: ). Kam si poj zaviu oz. odbrzel, da te nism nker več vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: kam pa se tij je dons tok mudil, ko sem te srečou od tržiške bistrice mal naprej...sm štartou za tabo, sam ka pa morm nrdit s 125ko :hmm: . A si spljoh vedu da sm jst? Tebe se itk ne da sfalit (po nalepki :naughty: ). Kam si poj zaviu oz. odbrzel, da te nism nker več vidu :)

Ja sm te vidu pa tut vedu sm da si ti. Sej sm gledou za tabo če boš kej ustavu pa nis. Poj sm pa šu, k se mi je prot LJ mudil, k sva bla z Metalbikom zmenena.

Vrjetn me zato nis več vidu k se mi je mudil. :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda,a je dons kšna luna al kaj? Sm šu sam do Radolce,pa sm se skor trikrat zakantov :wacko: Ma ne grem dons več na bike pa če me zunej čaka pička na novmu SV-ju 650 :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res, a bi ti prespal tm?

Če bo vreme bi jz šou iz sobote na nedelo!

po moje,da prespal ne bi tam,jest bi šel do Portoroža pol pa še v Novigrad mal pogledat okrog šestih al pa pol sedmih bi šel pa počas nazaj v naše kraje.

No sej se bomo še zmenil,pa še vreme je napovedan bol za en kurac-v soboto naj bi se s severa v naše kraje preselila hladna fronta,ki nam bo prnesla občasne padavine in popoldne na primorskem burjo :wacko: :?

bomo videl kako bo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(se oglašam iz sql :D )

Zakwa more bit zmer za vikende grd vreme? :fight2: :angry: A kdo ve a bo saj u nedelo dobr :? K je res gadn da je grd vreme....pa še hladna fronta...pa to ni res :angry: . A bo saj med počitncam dobr. Dons bom zvečer prov en rožn venc zmolu za lep vreme :OK:. Upam da me bo un zgorej ( :notworthy: ) uslišou :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar pršou iz Bohinja B) B)

Sva šla s fotrom.

Mal prometa, blo je kul. zdele pa počas naprej. Ja klinc treba je dobr vreme izkorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar pršou iz Bohinja B) B)

Na Bledu že cel dan hrumijo drek pumpe pa špotrive sekajo :D jest se morem pa kemijo učit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče jutr kdo popoldne kam šel,ker za vikend nam vreme ne bo naklonjen :angry:

jest bi loh po 15 uri šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar pršou iz Bohinja B) B)

Sva šla s fotrom.

Mal prometa, blo je kul. zdele pa počas naprej. Ja klinc treba je dobr vreme izkorist.

Pa ne da bi ti mene poklicou. :fight2:

K sm biu jest tut na poti v Bohinj - prouzaprou na Bohinsko Belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče jutr kdo popoldne kam šel,ker za vikend nam vreme ne bo naklonjen :angry:

jest bi loh po 15 uri šel

Ja jest sm za - če bo lep vreme. :yea2:

Sam bi šele ob ene 16 lahko prletu.

Kam pa bi šli? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejle sm ravnokar pršu iz ene krajše ture. Ker je bil Killroy prehlajen, gebre se pa uči, sm šu kr sam :) . Vozil sem Bohinjska Bela - Lesce - Kamna Gorica - Kropa - Železniki - Škofja Loka - Žabnica - Kranj - Naklo - Dobro Polje - Brezje - Podvin - Zapuže - Lesce - Bled (tankat :P ) - Bohinjska Bela. Morm rečt, da sem bil kr zadovoln, čeprov se na cestah že pojavljajo "nedelkoti" :BUA: . Srečal veliiiiiiko motoristov :OK: :OK: in se nasploh imel lepo. Včasih je prov fajn it sam na eno furo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: Hvala ker si pršu na sok. Koko je fajn tvoja fazerka zgledala na našmu za*ebanmu peščenmu dvorišu :P . Poj sm čakou, da sem te vidu, koko si po glavn cest pikou. Si mogu it naokol an...ti duša ni dala da ne bi šel po tisti lepi cesti :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: Hvala ker si pršu na sok. Koko je fajn tvoja fazerka zgledala na našmu za*ebanmu peščenmu dvorišu  :P . Poj sm čakou, da sem te vidu, koko si po glavn cest pikou. Si mogu it naokol an...ti duša ni dala da ne bi šel po tisti lepi cesti  :yea2:

Ja teb hvala za povabiu pa za sok. Je pa res za***an dvoriše.

Pa res nism mogu jt nazaj tm, čeprou sm šu pa poj tut tm okol čist počas. (sm pa le nabrau par km) :OK: :OK:

Še razlog za počasno furo - pogled v zadni del motorja ti da popolnoma jasen odgovor. :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je prov fajn it sam na eno furo  :yea2:

Ja a ni lepo,k ne tovorš uzadej enga žakla cementa al pa se ne vozš z enim,k se skoz hoče dokazvt,da ma boljši,močnejši in oh in sploh motor.... :hmm: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne vozš z enim,k se skoz hoče dokazvt,da ma boljši,močnejši in oh in sploh motor.... :hmm: :ph34r:

A lahko prašam na kerga je to zej letel? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Name vrjetno ... a mam prov .). K ubistvu je skos neki zarad tega, kermu od naja gre bl...kao :P . BTW...sm dau učer gebretu za pelat, js sm biu pa zadej :xx: :xx: :xx: :ph34r:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: ti se kr pejt,komu gre bol,komu pa ne-BMK

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco:

Nate ne .) Sam pravm,da včasih res paše sam jet na kšno furco,da se ne oziraš na to,al se bo sopotnik v tistem trenutku,ko greš v ovinek,prav nagnil ali ne,da bi šel sopotnik v kraj x,ti pa v kraj y,pa se skregata zarad tega-vožnja z dvema ali več(skupina )motocikli je sploh super,sej namest tega,da bi uživov v vožnji,gledaš živčno naprej in nazaj,kdo te bo zdej prehitu(čeprov se tega ne dela v vožnji v skupini,kukr jest vem... ),kdaj bo kdo pred tabo zapelov,nenadoma bremzov in tralala,tralali...

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drp11 a boš v Soboto kej doma?Zna bit da prideva z prijateljem kej v tvoje kraje,če bo seveda prenehal vesolnji potop :lol1:

A tvoja tel.številka še velja,ker bi te pol kar poklicu k bi bil blizu tebe :hmm: sej veš :beer2:

bom bil bolj malo doma...biznis :cry: v nedeljo bolj verjetno. Tel drži

Lp

drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopoldne : do bohinja in nazaj

Popoldne: Iz Ljubljane prek lavrice-Škofljica-Pijava gorica-Ribnica-kočevje-Stari log-Dvor in nazaj po isti poti :rolleyes:

Cesta med kočevjem in dvorom je pa res uživaška(prvič sm se kle pelu), ovinki super, pregledni,dokaj dobr asfalt večino celo brez ograj. Ene dva ovinka sta res pasja ( se zalomta k prasica)

Ps: Ja pečo kdaj si pa že ti bil frej da bi te lahko poklicov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi kdo km dons šou me nej pokliče pa se zmenmo!

tel. mam v profilu.

Mogoče bi lahko usekal uno k sm js učer popoldne k je res super (sam bi kr mogl ob ene 4 najkasnej iz lj. it) :D :D

Cagiva, pečo? no, se slišmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!