Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

N104 je že na voljo za testne vožnje ... vreme smo pa že tudi naročili :yea2:

Lp, Boris Kompare B)

nak kompi, ne bo držalo, malo si se uštel, pri nas je popoldan naletavalo kot blesavo, prave snežne krpice, mater mu zimsko, bemti sunce, JBC,... :angry: :angry: :angry:

pa saj ne morš verjet, a ga res misli srat do konca marca.

Upam, da bo vsaj v začetku aprila že ok, ko jo pridem sprobat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N104 je že na voljo za testne vožnje ... vreme smo pa že tudi naročili :yea2:

Lp, Boris Kompare B)

Mene pa zanimajo plačilni pogoji.

Imate kakšen kredit na plačilne kartice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanimajo plačilni pogoji.

Imate kakšen kredit na plačilne kartice?

V prodajnem centru Nolan v Velenju kartičnega sistema prodaje na obroke (še) nimamo. Ga pa ponujajo naši partnerji, npr. KMC Yamaha center. Pri nas pa omogočamo pogodbeni nakup na 1+3 obroke brezobrestno.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi eno vprašanje.

imam n103 in bi jo dal na servis,ampak ne najdem računa.garancija je potrjena.kupljena pa je bila v KMCju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi eno vprašanje.

imam n103 in bi jo dal na servis,ampak ne najdem računa.garancija je potrjena.kupljena pa je bila v KMCju.

Potrjena garancija v moto trgovini KMC ti že zagotavlja našo brezplačno servisno storitev. Najbolje je, če čelado pustiš kar v KMCju, mi pa bomo poskrbeli za vse ostalo.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V prodajnem centru Nolan v Velenju kartičnega sistema prodaje na obroke (še) nimamo. Ga pa ponujajo naši partnerji, npr. KMC Yamaha center. Pri nas pa omogočamo pogodbeni nakup na 1+3 obroke brezobrestno.

Lp, Boris Kompare B)

Kompi pozdravljen!

V mesecu Aprilu boste imeli v Ncom sisteme v akciji.

Želel bi za sebe nabaviti bluetooth kit za ženo ba basic kit in vrvično povezavo.

Ker bi želel vsaj na nekaj obrokov prosim za nasvet ali naj pridem v Velenje ali naj v MB poiščem nekoga, ki ima kartično na obroke (diners)

Hvala in lep pozdrav

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi pozdravljen!

V mesecu Aprilu boste imeli v Ncom sisteme v akciji.

Želel bi za sebe nabaviti bluetooth kit za ženo ba basic kit in vrvično povezavo.

Ker bi želel vsaj na nekaj obrokov prosim za nasvet ali naj pridem v Velenje ali naj v MB poiščem nekoga, ki ima kartično na obroke (diners)

Hvala in lep pozdrav

Blond

Kartični sistem prodaje na obroke (Diners) v Mariboru ponuja naš pooblaščeni prodajalec Moto center Aprilia (Avto Triglav, Ptujska 132), akcijske ponudbe pa so enake kot pri nas. Priporočam obisk!

V Velenju pa skupj z NLB že pripravljamo podobno ponudbo kartične prodaje na obroke, vendar bo ta aktualna predvidoma od meseca maja dalje.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi eno vprašanje: v MS je trgovina z motoopremo, ki ponuja n104 za 269€. Je s temi čeladami kaj narobe :hmm: glede na cene n104 drugod po deželici?

Lp Crasher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi eno vprašanje: v MS je trgovina z motoopremo, ki ponuja n104 za 269€. Je s temi čeladami kaj narobe :hmm: glede na cene n104 drugod po deželici?

Lp Crasher.

Najbrž gre za zatipkano napako pri vnosu cene. Nolan je namreč letos določil poenoteno politiko cen na področju celotne evropske unije. Redna maloprodajna cena za N104 Classic N-Com tako znaša € 369,95, ki pa jo je trenutno mogoče znižati za 10% akcijski in časovno omejen popust.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž gre za zatipkano napako pri vnosu cene. Nolan je namreč letos določil poenoteno politiko cen na področju celotne evropske unije. Redna maloprodajna cena za N104 Classic N-Com tako znaša € 369,95, ki pa jo je trenutno mogoče znižati za 10% akcijski in časovno omejen popust.

Lp, Boris Kompare B)

Res je model se je zatipkal, je bilo pa že kaj zanimivega v bližini :boobies:. Hvala za odgovor.

Lp Crasher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je model se je zatipkal, je bilo pa že kaj zanimivega v bližini :boobies:. Hvala za odgovor.

Lp Crasher.

Ja danes sem bil pri Kompiju v Velenju,pa sem ga isto spraševal......škoda,da se je zatipkal in ni vse res :D

Moram povedat da sem danes testiral N104 na motorju in sem bil navdušen,drugo soboto bo moja.

Kompi res si se potrudil,hvala nasveti so bili strokovni,ponudba tudi.....toplo priporočam,testiranje čelade pred nakupom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se moram še jaz oglasiti, ker me je kmet2 hote ali nehote spustil :nono: , zato mi je dolžan eno brezalkoholno :beer2: .T

Torej dobili smo se pri compiju kmet2, njegova booooljša polovica :yes: in moja malenkost nordkap z namenom, da potestiramo novo n-104 in se zmenimo za nakup.

Ko sem videl izraz na njunima obrazoma po testni vožnji z velikim nasmeškom in zadovoljstvom, sem vedelm, da je to za nas samo YES.

Čelada je izpolnila vsa moja pričakovanja o katerih sem bral v zimskih časih, stereo slušalke in vse kar sodi zraven pa je prva klasa, fantastico.

Seveda vsega tega ne bi bilo , če si ne bi compi&company vzel čas za nas bodoče kupce in nam tako po strokovni plati, kot demonstraciji in vsem ostalim dokazal, da je res :hooray: .

še enkrat hvala za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se moram še jaz oglasiti, ker me je kmet2 hote ali nehote spustil :nono: , zato mi je dolžan eno brezalkoholno :beer2: .T

Torej dobili smo se pri compiju kmet2, njegova booooljša polovica :yes: in moja malenkost nordkap z namenom, da potestiramo novo n-104 in se zmenimo za nakup.

Ko sem videl izraz na njunima obrazoma po testni vožnji z velikim nasmeškom in zadovoljstvom, sem vedelm, da je to za nas samo YES.

Čelada je izpolnila vsa moja pričakovanja o katerih sem bral v zimskih časih, stereo slušalke in vse kar sodi zraven pa je prva klasa, fantastico.

Seveda vsega tega ne bi bilo , če si ne bi compi&company vzel čas za nas bodoče kupce in nam tako po strokovni plati, kot demonstraciji in vsem ostalim dokazal, da je res :hooray: .

še enkrat hvala za vse.

Hheheh,dobiš v soboto :beer2: ,nisem pa te spustil v temi Vtisi iz dnevnih voženj 2012,zato si mi dolžan nazaj :P se vidimo :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž gre za zatipkano napako pri vnosu cene. Nolan je namreč letos določil poenoteno politiko cen na področju celotne evropske unije. Redna maloprodajna cena za N104 Classic N-Com tako znaša € 369,95, ki pa jo je trenutno mogoče znižati za 10% akcijski in časovno omejen popust.

Lp, Boris Kompare B)

A pri tej je tudi zatipkana napaka pri ceni ali je kaj drugega različno ?

http://www.compaco.si/trgovina/254-motoristicna-celada-n104-special-n-com-11.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri tej je tudi zatipkana napaka pri ceni ali je kaj drugega različno ?

http://www.compaco.s...l-n-com-11.html

To je ćisto ta prava cena, ker imajo kompletno vse znižano za 10%, v osnovi pa je ta special navadna srebrna že v osnovi cenejša kot ostale, odvisno tudi od velikosti helme.

Sicer pa poglej na njihovi strani compaco pa boš vse videl. Je pa to glede kar čelada nudi zelo ugoden nakup, priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hheheh,dobiš v soboto :beer2: ,nisem pa te spustil v temi Vtisi iz dnevnih voženj 2012,zato si mi dolžan nazaj :P se vidimo :yea1:

ups, se pardoniram, nisem niti bral vtisov, se mi je nekam mudilo, seveda dobiš pa ne za enega, za več če češ, ampak samo v primeru, da ne prideš sam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, se pardoniram, nisem niti bral vtisov, se mi je nekam mudilo, seveda dobiš pa ne za enega, za več če češ, ampak samo v primeru, da ne prideš sam :kva2:

Zmenjeno pa še sama se bo prpelala,ker je od četrtka naprej moj registriran,bova vsak z svojim :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri tej je tudi zatipkana napaka pri ceni ali je kaj drugega različno ?

http://www.compaco.s...l-n-com-11.html

Tu ni napake, N104 Special N-Com je z upoštevanim 10% popustom, na voljo že za € 299,65. Gre za vstopni model in se od ostalih N104 razlikuje po tem, da je zunanja školjka pobarvana ernkrat, Pinlock vložek proti megljenju pa je na voljo kot opcija za doplačilo.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je prepričala in jo že veselo pričakujem. :) Še enkrat hvala kompiju za pojasnila in prijazen odnos. :OK:

Še kar čakam... :glare:

@Kompi: Kdaj pride naslednja poŠiljka?

Popravljeno . Popravil kianalvane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar čakam... :glare:

@Kompi: Kdaj pride naslednja poŠiljka?

Če bo vse po sreči, bo nova poŠiljka pri nas že konec tega tedna.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompi prosim za razlago kakšna je razlika med bluetooth kompletom ver 2 in 3

Vidim, da imajo nekateri verzijo 2 (sedaj ko je na voljo ver.3) zelo znižano.

Razmišljam ali se splača vzeti starejši model ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompi prosim za razlago kakšna je razlika med bluetooth kompletom ver 2 in 3

Vidim, da imajo nekateri verzijo 2 (sedaj ko je na voljo ver.3) zelo znižano.

Razmišljam ali se splača vzeti starejši model ?

LP

Blond

N-COM BLUETOOTH KIT 3:

- Brezžična interkom povezava šoferja in sopotnika

- Brezžična Bluetooth interkom povezava med dvema motorjema na razdalji do 500 metrov (na odprtih prostorih, brez ovir).

- Upravljanje nastavitev na osebnem računalniku preko USB kabla (priložen): nastavitve avdio parametrov, posodabljanje programske opreme in pred-nastavitve FM radijskih postaj.

- FM radio s funkcijo RDS: iskanje radijskih postaj, 6 pred-nastavitev

- Brezžična povezava z mobilnim telefonom: odzivanje na klic, prekinitev, glasovni ukazi, ponovni klic zadnje številke (za telefone, ki to omogočajo), samodejno preklapljanje med interkomom in telefonom

- Samodejni izklop interkom povezave ali avdio vira ob prejetem telefonskem klicu. Samodejna ponovna vzpostavitev povezav po končanem telefonskem pogovoru

- Funkcija “konferenčni klic”: 3 stranska povezava med šoferjem, sopotnikom in kličočim.

- Kabelska interkom povezava v stereo načinu (kabel Intercom Wire ni priložen)

- A2DP Mp3 predvajalnik: upravljanje neposredno na čeladi – start, stop, premor, preskoči (AVRCP profil)

- Bluetooth povezava satelitskega navigatorja: napotki, MP3 glasba, mobilni telefon (za modele, ki podpirajo opcije)

- Funkcija “konferenčna veza GPS”: ob sprejemanju navigatorjevih sporočil ostaja naveza šofer-sopotnik aktivna.

N-COM BLUETOOTH KIT 2.1:

- Brezžična interkom povezava šoferja in sopotnika

- Brezžična Bluetooth interkom povezava med dvema motorjema na razdalji do 150 metrov (na odprtih prostorih, brez ovir).

- Brezžična povezava z mobilnim telefonom: odzivanje na klic, prekinitev, glasovni ukazi, ponovni klic zadnje številke (za telefone, ki to omogočajo), samodejno preklapljanje med interkomom in telefonom

- Samodejni izklop interkom povezave ali avdio vira ob prejetem telefonskem klicu. Samodejna ponovna vzpostavitev povezav po končanem telefonskem pogovoru

- Kabelska interkom povezava v stereo načinu (kabel Intercom Wire ni priložen)

- A2DP Mp3 predvajalnik: upravljanje neposredno na čeladi – start, stop, premor, preskoči (AVRCP profil)

- Bluetooth povezava satelitskega navigatorja: napotki, MP3 glasba, mobilni telefon (za modele, ki podpirajo opcije)

- Funkcija “konferenčna veza GPS”: ob sprejemanju navigatorjevih sporočil ostaja naveza šofer-sopotnik aktivna.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!